Garsoniere me qera, Rruga e Kavajes. Tirane

Shtepi me qera 28/11/2020 20:18 Post ID: 21138

20,000 Leke

  • Garsoniere me qera, Rruga e Kavajes.
  • Garsoniere me qera, Rruga e Kavajes.
  • Garsoniere me qera, Rruga e Kavajes.
  • Garsoniere me qera, Rruga e Kavajes.


Pagesa 20,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 45.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4313

Jepet me qira garsonieria me siperfaqe 45m2 ne Rrugen e Kavajes prane qendres Glob ne nje zone shume te mire te Tiranes. Ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3-kateshe. Ofrohet teresisht e mobiluar dhe ne gjendje te mire.


Cmimi:20.000 ALL
Njoftimi ID: 21138