ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne pallat te ri me ashensor. K. PARISIT te Qendra KRISTAL Tirana

Shtepi me qera 20/01/2021 09:49 Post ID: 20844

320 Euro

  • ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne pallat te ri me ashensor. K. PARISIT te Qendra KRISTAL


Pagesa 320 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere   Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 73.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Prokop Mima, Tirana, Albania - Harta
Lexime 222

ME QERA 1+1 APARTAMENT, ne pallat te ri me ashensor, brenda Kompleksit te Qendres Kristal si vendodhje


Te gjitha pajisjet Elektro - Shtepiake dhe Mobilijet jane te reja

• Siperfaqe 73m2
• Kati 3 Pall ri ashensor
• 1 Dhome Gjumi e kompletuar + Praket
• Air /Conditioner
• Sallon + Ambient Gatimi
• Tualet me dritare & Ballkon
• Cmimi 320€/muaj 

Kontaktoni per me shume info, tju dergojme disa ose per nje vizite ne prone.
Njoftimi ID: 20844