Jepet me qera apartament 2+1 tek Vasil Shanto,pas Uet Tirane

Shtepi me qera 25/10/2020 16:40 Post ID: 20164


Pagesa 350 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 5 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania - Harta
Lexime 102

Jepet me qera apartamet 2+1 tek Universiteti UET. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.Eshte plotesisht i mobiluar dhe ne gjendej shume te mire.Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te aksesueshme te Tiranes,Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin tone te celAnetari ID: 145

photo

Njoftimi ID: 20164