Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Dibres ( prane Selvise) Tirane

Shtepi me qera 25/10/2020 14:08 Post ID: 19642


Pagesa 250 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 64.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1509

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Dibres ( prane Selvise)

Apartament i mobiluar 1+1 i gjithi i shtruar me parket.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft cilesore dhe ka te gjitha elktroshtepiaket perkatese .

Ka 1 dhome gjumi matrimoniale dhe 1 dollap te madh rrobash.

Cmim OKAZION

Te interesuarit per nje vizite ne prone te telefonojne ne numrin e telefo

Anetari ID: 145

photo

Njoftimi ID: 19642