📣Shtepi me qera 1+1 prane Universitetit te Ekonomikut Tirane

Shtepi me qera 04/10/2020 13:44 Post ID: 18442

300 Euro

  • 📣Shtepi me qera 1+1 prane Universitetit te Ekonomikut
  • 📣Shtepi me qera 1+1 prane Universitetit te Ekonomikut
  • 📣Shtepi me qera 1+1 prane Universitetit te Ekonomikut


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1306

📣Jepet shtepi me qera 

👉🏻Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2

👉🏻E organizuar ne 1+1 shtepia ofron:

•Sallon

•Kuzhine

•Dhome gjumi

•Ballkon

🔅Nodhet ne katin e dyte te nje vile 

🔅Ofron komoditet si dhe çdo fasilitet prane

🔅Ofron edhe vend parkimi ne oborrin e shtepise

📲Per me teper informacion ju mirepresim te kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Anetari ID: 2695

photo

Njoftimi ID: 18442