3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Garant, Siguri e Larte Tirana

Shtepi me qera 17/01/2021 11:09 Post ID: 18421


Pagesa 420 Euro
Ambjenti 3+1  Per 8 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 140.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 3
Qyteti - Zona Tirana - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rr. Gramoz Pashko - Harta
Lexime 23468

Jepet Me Qera Kati III I Nje Vile Me Hapsire 140m2 Me Strukture 3+1 Me Kuzhine Me Vete +1 Studio + 1 Tualet Dhe Me 2 Ballkone Te Medha| Nje Mundesi E Arte Per Te Banuar Ne Nje Nga Vilat Me Te Mira Afer Ekonomikut/ Rr.Elbasanit E Bere Me Aq Shume Perkujdesje Ne Cdo Detaj Te Saj, Nisur Nga Oborri Plot Gjelberim Dhe Tejet I Mirembajtur, Siguria E Larte Me Kamera Sigurie , Investim Me Punime Druri 100%, Markat Cilesore Si "Miele" & " Samsung" Te Pajisjeve Elektroshtepiake

Q2345

Te Dhenat E Ndarjes

- 3 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine 
- 2 Korridore
- 1 Tualet
- 2 Ballkone

- Sip Totale : 140m2 
- Sip Neto (E Brendshme) : 130m2
- Kati: 3
- Katet e Viles:  3

Karakteristika:

Zone Ideale: 

- Ndodhet Afer Me Fak. E Ekonomise 5 Min Me Ecje, Me Ambasaden Amerikane Rreth 7-10 Min
- Per Nje Jetese Komode Afer Gjelberimit Te Parkut Dhe Liqenit Per Sport, Ecje, Stervitje, Pasdite Te Kendshme
- Aksesohen Shune Kollaj Dhe Shpejt Rruget Qe Te Lidhin Me Qendren Apo Autostraden

* Nje Nga Zonat Me Te Sigurta Ne Tirane, Per Arsye Te Survejimit Me Kamera Sigurie Dhe Sisteme Alarmi Jo Vetem Te Hyrjeve Dhe Institucioneve Perrreth, Pasi Jetojne Familjare, Banore Te Zgjedhur Ose Trupa Diplomatike/ Huaj, Por Dhe Te Vete Viles Ku Ambienti 3+1

* Me Mundesi Parkimi Perballe Hyrjes Se Viles, Survejuar Me Kamera Dhe Sistem Alarmi

Detaje Te Investimit: 

- Nisur Nga Oborri Shume I Mirembajtur Dhe Gjithmone I Gjelberuar Me Peme Dhe Lule 
- Punime Druri 100% Natyral Te Parketi Dhe Dyert E Brendshme
- Dyer Dhe Dritare Jane Dopio Xham Izolim Maksimal Akustik Dhe Termik 
- Dyesheke Dhe Krevate Tejet Cilesore( Jane Te Rinj) 
- Izolim Maksimal Akustik Dhe Termik Nga Kati Ne Kat
- Oxhaku Funksional Qe Ndodhet Ne Soxhorno
- Cdo Pajisje Elektroshtepiake Eshte Marke "Miele" Dhe "Samsung"
- Pajisur Me 3 Kondicioner Ekonomike Inverter
- Ne Soxhorno Ka Nje Kend Dekorativ I Teri Me Punime Artizanale
- Hijeshi E Shtuar Nga Piktura Origjinale Qe Kombinojne Bukur Me Ngjyrat E Shtepise 


- Orientimi I Shtepise Eshte Jug- Lindje Dhe Ka Plot Ndricim Natyral

* Mundesi Per Njerez Qe Kerkojne Komoditet Dhe Nje Jetese Te Kendshme 

Cmimi 420 Euro

*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj

Tel Ose Whatsapp:
Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18421