2+1 Super Komod & i Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) me Vend PARKIMI | Mobilim Fringo Tirane

Shtepi me qera 23/10/2020 22:51 Post ID: 18278


Pagesa 380 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 80.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Fortuzi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 7778

Apartament 2+1 Shume Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi- Perballe Patrissia) Me Vend Parkimi Privat


Q2383


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhome Gjumi

- 1 Sallon 

- 1 Tualet

- 1 Korridor 

- 1 Ballkon- Sip Totale: 80 M2

- Sip Neto (E Brendshme) :80 M2

- Kati: 1

- Katet E Pallatit:5


Karakteristika: 


- Zone Shume E Preferuar Per Banim 

- Zone Afer Qendres- 3 Min Larg Ne Kembe Nga Sheshi Skenderbej

- Direkt Akses Ne Rr. E Durresit Dhe Bulevardin Zogu I


** Vlere Shume E Madhe Vendi Parkimit Privat 


- Mobilim Me Shume Stil, Ngjyra Te Kombinuara Mire

- Apartament Me Ndricim Natyral Gjate Gjithe Dites

- Strukture E Rregullte 


- Apartament I Pajisur Me Kondicioner Inverter Ne Cdo Dhome

- Apartament I Pajisur Me Aspirator Per Lageshtiren ( Humidifier) Me Marke Tratec

- Cdo Dhome Gjumi Pajisur Me Tv Lg


- Kuzhine Me Elekroshtepiake Te Reja 

- Pianur Dhe Furre Me Marka Schot

- Frigorifer Dykatesh Candy

- Lavatrice E Markes Beko


- Dhomat E Gjumit Me Hapsire Te Bollshme Dhe Me Dyshek Cilesor

- Apartament Me Dritare Dopjoxham Dhe Grila Persiane


- Tualeti I Pajisur Me Hidrosanitare Cilesore Plus Eshte Edhe Me Dritare


- Fasilitet Me Rrugen Kryesore, Shkolle, Qender, Supermarket, Farmaci, Urban, Bar/Restorant, Etj...


Cmimi: 380 Euro


*Paradhenie (Garanci Me Pronarin ): 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278