Vendbanim Ekskluziv (Kod. Diellit 2- Rez. G&P) - 2+1+2WC+Ballkon (105 M2) Premium, me Shume Stil dhe Investim Tirana

Shtepi me qera 16/01/2021 23:12 Post ID: 18278


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 2+1  Per 5 persona maksimalisht. Ambjenti i mobiluar
Siperfaqa 105.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 2 me 2 Ashensor
Qyteti - Zona Tirana - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rexhep Pinari, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16955

Mes Gjelberimit Dhe Qetesise, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2wc+Ballkon (105 M2) Bashkekohore, Me Shume Stil Dhe I Investuar Me Mobilim, Parket Dhe Pajisje Premium | E Bere Nga Pronari Per Vete | Ndricim Led, Me Spote | Cdo Gje Me Porosi Dhe Perkujdesje Te Vecante | Izolim Akustik, Termik Dhe Hidrik | Tavane Me Punime Dekorative Gipsi | Dhomat E Gjumit Te Kompletuara, Me Ndricim Me Ambazhure | Tualetet Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Ne Potenciale Te Plote Dhe Te Reja


Q2540


Te Dhenat E Ndarjes:


- 1 Soxhorno + Kuzhine

- 2 Tualete

- 2 Dhoma Gjumi 

- 1 Ballkon

- 1 Korridor 


- Sip Totale: 105 M2

- Sip Neto : 95m2  

- Kati: 2

- Katet E Pallatit:6

- Pallat I Ri 

- Viti I Ndertimit: 2019

- Ashensor: Po


Karakteristika:.


- Nje Nga Apartamentet Me Bashkekohor Ne Stil Dhe Me Te Investuarit Ne Treg

- Kombinim Harmonik I Ngjyrave Dhe Detajeve Te Punimeve Te Mobilieve Ne Apartament

- Bere Me Detaje Dhe Investim Marramendes Nga Pronari  Si Per Vete**


- Ne Mes Te Qetesise & Gjelberimit Me Pamje Relaksuese Nga Ballkoni Gjithashtu**

- Brenda Rezidences G&P ( Selite- Pa Vajtur Te Kodra E Diellit 2)

- Nje Nga Ndertimet Me Cilesore Ne Zone 

- Me Ambiente Lulishteje Dhe Rruge Te Shtruar Me Kalldrem Dhe Mbjelle Me Peme

- Me Mundesi Parkimi Ne Rezidence**


Detaje Te Investimit: 


- Shtruar Me Parket Gjerman Te Cilesise Premium

- Dyert E Brendshme Jane Punim I Bukur Druri Me Porosi 

- Kuzhina 100% E Re ( Me Pajisje Marke "Gorenje" Teper Cilesore)

- Kuzhina :Lavastovilje, Frigorifer 2 Katesh, Pianura & Furra & Aspiratori

- Cdo Pajisje Ekonomike A+++ ( Eficente & Kursen Energji)

- Ndricimi Me Spote Dhe Llampa Te Varura Led ( Ekonomike)

- Punime Te Mrekullueshme Dekorative Te Tavanit Te Varur 

- Dhomat E Gjumit Jane Te Bollshme Me Strukture Te Rregullte 

- Ambazhure Dekorative Me Punim Qeramike 

- Tualetet Te Investuara Me Cilesine Me Te Mire Te Pllakave & Hidrosanitareve Te Firmes "Emigres"

- Dyer & Dritare Jane Dopio Xham -izolim Max Akustik & Termik

- Veshur Apartamenti Me Fasade Kapot ( Eliminim I Zhurmave & Problemet E Temperatures & Lageshtires)


- banoret Ne Rezidence Jane Te Perzgjedhur( Familjare, Te Qete, Intelektuale Si Dhe Figura Publike)

 

Cmimi: 450 Euro 


Paradhenie : 1.5 Muaj


Tel Ose Whatsapp:


Anetari ID: 58

photo

Njoftimi ID: 18278