Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave) Tirane

Shtepi me qera 28/09/2020 11:37 Post ID: 18261

35,000 Leke

  • Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)
  • Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)
  • Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)
  • Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)
  • Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)


Pagesa 35,000 Leke
Ambjenti 1+1 ose Garsoniere     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 73.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1013

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes ( prane Bllokut te Ambasadave)
Apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.
Dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalisht e mobiluar dhe dhoma e gjumit me krevat dopio dhe dollap rrobash te madh.
Te interesuarit per nje vizite ne prone te telefonojne ne numrin e telefonit 

Anetari ID: 145

photo

Njoftimi ID: 18261