Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Galerise ne Tirane (ID 4221885 ) Tirane

Shtepi me qera 28/09/2020 10:56 Post ID: 18236

600 Euro

  • Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Galerise ne Tirane (ID 4221885 )
  • Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Galerise ne Tirane (ID 4221885 )
  • Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Galerise ne Tirane (ID 4221885 )
  • Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Galerise ne Tirane (ID 4221885 )


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 120.00 m2 me 1 Tualet
Kati Kati 9 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Adresa Qender, - Harta
Lexime 100

id 4221885

Qender, prane Ish kinema 17-Nentori , jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 9 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, Apartamenti eshte i shtruar me parket, disponon dhe garazh me cmim extra.

Jepet me qera 600 euro


Njoftimi ID: 18236