Jepet me qera apartamenti 2+1 ne Astir Tirane

Shtepi me qera 27/09/2020 21:05 Post ID: 18124

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Ambjenti 2+1     Gjendja E Mobiluar
Siperfaqa 70.00 m2 me 2 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1738

Jepet me qera apartamenti 2+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles L. Apartamenti ka 2 dhome gjumi, 1 sallon, 2 tualet, 2 ballkon. Apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 30000 leke. Per me shume informacione kontaktoni ne tel.Anetari ID: 3865

photo

Njoftimi ID: 18124