340x230    340x230

🏡 shtepi me qera

🕵 Online 28 lexues | ⏳ 11 njoftime ne pritje    

400 Euro - 2+1 Tek Vilat Amerikane (150 M2) Mobilim Cilesore** 1 Vend Parkimi /

Tirane | Kodra e Diellit (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 me 2 ballkone, teper cilesore tek vilat amerikane (150 m2) pjese e nje vile me 1 vend parkimi / i kompletuar dhe me kondicioner  / parket | dritare dopio xham me grila persian i te ...
Date: 05/07/2022 19:47

450 Euro - Super Apartament Me Qira Te Rezidenca Turdiu, Fusha E Aviacionit

Tirane | Rruga Dritan Hoxha
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ish fusha e aviacionit, garden residence turdiu, jepet me qira apartament 2+1, siperfaqja 105 m2, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjum...
Date: 05/07/2022 09:37

450 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Kopshti Botanik

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.96 Km nga qendra)
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kopshti botanik, prane xhamise, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 bne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ofro...
Date: 05/07/2022 17:37

1,500 Euro - Qera Elitare: Super Apt 2+1+**2 Verand. (qender - Rr. Barrikadave) 80k

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
165.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Qera elitare: super apartament 2+1+**2 veranda ne qender (rr. e barrikadave) pallat i 2020 -- ashensor dhe me sigurim 24h || mobilimi dhe investim i brendshem prej 80k eurosh **** parket .ac6, sistem ...
Date: 06/07/2022 02:15

18,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 2.01 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet hyrje me qera nje hyrje sapo e perfunduar e re 40 m2 dhome korridor tualet.hyrja ndodhet mbas spitalit amerikan 2.në afërsi prej 10 metrash ne rrugen kryesore te rr.dibrës cmimi 18000 lek pr...
Date: 05/07/2022 23:55

370 Euro - Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te 21 Dhjetori 370€

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.09 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament ~ 2+1 ~ 90 m2 ~ kati i 3 ~ nje tualet ~ 100 m posht mondialit ~ te 21 dhjetori ~ cmimi 370€ kontaktoni j700...
Date: 05/07/2022 22:40

40,000 Leke - Jepet Me Qera Hyrje 2+1 , Adresa:21 Dhjetori,rruga Naim Frasheri Cmimi

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.15 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 2+1 ne pallat ekzistues pa ashensor, disponon kondicioner edhe ballkon kati:4 banim siperfaqja:80m² netto mobilimi:bashkekohor adresa:21 dhjetori,rruga naim frasheri cmimi:...
Date: 05/07/2022 22:13

29,000 Leke - Apartament Me Qira

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.62 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament me tipologji 2+1, 1 ballkon, verande, dhome gatimi e ngrenie me vete, dhome ndenjeje e mobiluar teresisht me uje e drita 24 ore. mundesi ngrohjeje me oxhak dhe ajer te kondici...
Date: 05/07/2022 20:58

400 Euro - 2+1 Tek Vilat Amerikane (150 M2) Mobilim Cilesore** 1 Vend Parkimi /

Tirane | Kodra e Diellit 1.45 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 me 2 ballkone, teper cilesore tek vilat amerikane (150 m2) pjese e nje vile me 1 vend parkimi / i kompletuar dhe me kondicioner  / parket | dritare dopio xham me grila persian i te ...
Date: 05/07/2022 19:47

300 Euro - 1+1,300€,pran Shkolles Se Baletit

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 ka nje siperfaqe prej 60 m2 e organizuar ne: • dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet e mobiluar ne kushte bashkohore kati 1 pallat ekzistues ...
Date: 05/07/2022 19:35

27,000 Leke - Garsoniere Me Kuzhine Me Vete Per Qira Ne Laprake

Tirane | Laprake 3.10 Km nga qendra
Ambjenti
Garsoniere, e mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Laprake, prane spitalit ushtarak, jepet me qira garsoniere me kuzhine me vete, me sioerfaqe 40 m2, kati i 3 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet nga ambienti i gatimit, dhome gjumi dhe tua...
Date: 05/07/2022 18:31

650 Euro - 2+1 (kop. Zoologjik) + Ambient Studio/zyre/ Ne Pllt I Ri || Mobilim C

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Oferte full package : shtepi + ambient | jepet me qera apartament 2+1+ballkon (80 m2) tek kopshti zoologjik ++ ambient 40 m2 ngjitur per studio/ zyre/dhome extra full package  * pallat i ri | mobilim...
Date: 04/07/2022 21:55

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar me te gjitha mobiliet e reja dhe zoteron ,nje vend parkimi dhe pjesen e oborrit apartamenti jepet me qera per 3...
Date: 05/07/2022 17:34

450 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Kopshti Botanik

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 1.96 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kopshti botanik, prane xhamise, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3 bne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ofro...
Date: 05/07/2022 17:37

330 Euro - Jepet Apartament 1+1 Te Rruga Kavajes 330€

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartment me qera ~ 1+1 ~ 60 m2 ~ kati i 3 ~ pallat ekzistues ~ rruga e kavajes ~ prane globe center ~ cmimi 330€ kontaktoni e100...
Date: 05/07/2022 17:35

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 1.92 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar me te gjitha mobiliet e reja dhe zoteron ,nje vend parkimi dhe pjesen e oborrit apartamenti jepet me qera per 3...
Date: 05/07/2022 17:34

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Pazari I Ri, Tiranë, 400 € Muaj, Id Pro21357

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet i pozicionuar te sheshi avni rustemi. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe: 83.5 m2 • kati i 2 banim orientim jug-perendim organizimi i apartamentit: • ambient ndenj...
Date: 05/07/2022 16:48

400 Euro - Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga E Barrikadave

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qira tek rruga e barrikadave, prane shkolles lidhja e prizrenit. apartamenti ka siperfaqe 100 m2. ndodhet ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor. organizohet ne sallon nde...
Date: 05/07/2022 16:40

400 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë Al23443

Tirane | Laprake 2.29 Km nga qendra
Ambjenti
3+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Qera, apartament 3+1+2, rruga dritan hoxha, tiranë • sipërfaqe: 140 m2. • kati 7 (i fundit). • ndërtim i ri. • 3 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 1 verandë. • totalisht i investuar...
Date: 05/07/2022 16:37

330 Euro - Qera, Apartament 2+1, Oxhaku, Tiranë. Al26009

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.15 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 2+1, oxhaku, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 84 m2. • kati 5. • ndërtim ekzistues. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dh...
Date: 05/07/2022 16:37

500 Euro - Qera Apartament 2+1 Unaza E Re

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
jepet me qera apartament 2+1 unaza e re rezidenca future home • kati 9 • orientim jug-perendim • i pabanuar me pare • super organizim dhe mobilim per ta vizituar apartamentin na kontak...
Date: 05/07/2022 16:35

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Shkoze, Tiranë. Al26248

Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik 4.88 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 2+1, shkoze, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 90 m2. • kati 3. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjum...
Date: 05/07/2022 16:32

350 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Future Home

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, rezidenca future home unaza e re siperfaqe 68 m2, kati 7 dhome gjumi, ambient ndenje dhe gatimi, tualet, ballkon orientim lindje i mobiluar kontakto per me shume detaje!...
Date: 05/07/2022 16:31

500 Euro - Qera, Apartament 1+1+2, Rruga E Barrikadave/ Opp26004

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Opp26004 apartamenti ndodhet tek rruga e barrikadave. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja neto: 105m2. • kati i 2 i një vile. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi ...
Date: 05/07/2022 16:30

350 Euro - Jepet Apartament 2+1+2 PËr Qira

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe 1.28 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në katin e 8, pallat i ri. organizohet në: 1 dhomë ndenjeje bashke me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon orientim jug - lindje...
Date: 05/07/2022 16:23

18,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja (2.01 Km nga qendra)
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet hyrje me qera nje hyrje sapo e perfunduar e re 40 m2 dhome korridor tualet.hyrja ndodhet mbas spitalit amerikan 2.në afërsi prej 10 metrash ne rrugen kryesore te rr.dibrës cmimi 18000 lek pr...
Date: 05/07/2022 23:55

700 Euro - Super Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Rruga Margarita Tutula

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Ambjenti
1+1, e mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4211769 ne zonen e bllokut rruga margarita tutulani, jepet super apartament 1+1 me qera, siperfaqja 70 m², pallat i ri, kat i 3 banim( i 4 nga toka), nuk ka ashensor, mobilim luks dhe modern, ele...
Date: 04/07/2022 10:11

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim