🏡 shtepi me qera zona te vizjoni ne tirane

🕵 Online 69 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
03/12/2020 10:25

330 Euro - Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.70 Km nga qendra)
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ...
02/12/2020 11:08

300 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri. Kodra E Diellit, Prane K.bota

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, kodra e diellit, prane kopshtit zoologjik si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume te mire.• siper...
03/12/2020 14:15

30,000 Leke - Apartament - Me Qera - Astir, Shqipëri

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
3.35 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Ofrohet apartament 2+1, i mobiluar me qira, "astir". zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, te tilla si: kopshte,cerdhe, klinika, banka dhe njesi te tjera she...
03/12/2020 13:27

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kompleksi Panorama 2!

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
6
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me bashkekohore ne kryeqytet ne rrugen jordan misja.ne afersi ndodhen shkolla dhe cerdhe, supermarkete, qendra shendetesore, institucione financiare dhe objek...
03/12/2020 13:23

600 Euro - Afer Qendres (myslym Shyri) - 3+1+2wc+2bllk Me Cdo Gje - Ashensor - Pa

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
148.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Q2511te dhenat e ndarjes:- 3 dhoma gjumi- 1 sallon + 1 kuzhine- 1 tualet- 1 korridor - 1 ballkon- 1 depo- hipoteke : po- sip totale: 148 m2- sip neto (e brendshme) : 140 m2- kati:5- katet e pallatit:...
03/12/2020 13:06

350 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Rruga Don Bosko Prane Bujtines Se Gjelit Ne Ti

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4221954rr. don bosko , afer bujtines se gjelit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 110 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 tualete...
03/12/2020 13:05

500 Euro - Jepet Me Qira Apartament I Ri 2+1 Me Sip.108 M2 Ne Rrugen Andon Zako C

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qira apartament i ri 3+1 me sip.108 m2 ne rrugen andon zako cajupi perballe farmaci daja ne bllok tirane.apartamenti organizohet: nga nje dhome ndenj , 1 kuzhine,2 dhoma gjumi ,koridori ,bal...
03/12/2020 13:02

500 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Kompleksi Fiori Di Bosko Ne Rrugen Don Bosk

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4221955tek kompleksi fiori di bosko ne rrugen don bosko, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 97 m², ne pallat te ri, kati 3, me 2 ashensore, mobiluar me te gjitha menyre bashke-kohore, orienti...
03/12/2020 12:38

285 Euro - Super Ap 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta ( Amerikan 3 )

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
3
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartament 2+1 tek pallati me shigjeta (perballe me amerikan 3)e mobiluar nw mwnyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 285 euro ...
03/12/2020 12:26

300 Euro - Fiks Te Optika Roma ( Pazari I Ri**) Kati 3- Apt 2+1 Me Super Ballkon

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 2+1  te optika roma (pazar i ri - rr. hoxha tahsim) zone perfekte |  apartament 2+1 me ballkon gjigand dhe kuzhine me vete| i mobiluar | kondicioner  dhe cdo pajisje funksi...
01/12/2020 21:21

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 Bosh
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.88 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet  me qera apartament 1+1 .🔹 gjendja : boshsiperfaqja : 70m2kati : 4pallat :  i ri📍adresa: rruga 5 maji,pas qendres concord.📲 per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr tone te...
03/12/2020 11:13

270 Euro - Super Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Shushica )

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 1+1 tek stadiumi dinamo(tek shushica)rruga margarita tutulani ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 270 euro ...
03/12/2020 12:21

300 Euro - Apartament 2+1+2+3 Ballkone Tek Siri Kodra

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
138.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartamenti 2+1+2 tualete +3 ballkone tek ish punishtia e pastave rr.musa agolli. apartmenti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banimi ne nje pallat te ri me ashensor ...
03/12/2020 12:19

300 Euro - Super Ap 1+1 Tek Kopshti Zologjik

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartmenti 1+1, tek kopshti zoologjik, kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 300€ ...
03/12/2020 12:04

330 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Prane Shkolles Se Baletit 330 Euro!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
8
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament 2+1 me qira prane shkolles se baletit 330 euro! ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadmisnistruar, me dy ashensore . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 87m2, te organiz...
03/12/2020 11:35

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir E Mobiluar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar, ne astir perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit esh...
03/12/2020 11:32

400 Euro - Qera,apartament 2+1+post Parkimi,kompleksi Sima-com(una18608)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin cilësor "sima-com".informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apart...
03/12/2020 11:31

30,000 Leke - Qera,apartament 1+1,green City(una18581)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,në kompleksin cilësor "green city".informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja...
03/12/2020 11:27

15,000 Leke - Garsoniere Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera nje garsoniere e mobiluar, 30 m2, e mobiluar, hyrje me vete, kati i dyte i nje shtepie private. ...
03/12/2020 11:18

300 Euro - Vile Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri Prane Telecom Albania Ne Tirane (i

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4251139rr. myslym shyri,afer telecom albania, jepet me qera kati i nje vile 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 75 m², kati 4 i banimit ,tualet me dritare, orientim me diell.jepet me qera 300 e...
03/12/2020 11:17

350 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek Stadiumi Dinamo

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
1.17 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qera 1+1 tek stadiumi dinamo me nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti perbehet nga salloni dhe kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet...
03/12/2020 11:15

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet  me qera apartament 1+1 .🔹 gjendja : boshsiperfaqja : 70m2kati : 4pallat :  i ri📍adresa: rruga 5 maji,pas qendres concord.📲 per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr tone te...
03/12/2020 11:13

300 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Stadiumit Dinamo

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qira apartament 1+1 prane stadiumit dinamo. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. organizohet ne korridor, dhome ndenieje, kuzhine, nje dhome gjumi dhe tualet per me s...
03/12/2020 11:12

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim