🏡 shtepi me qera tek ysberisht kombinat selite tirana

🕵 Online 77 lexues | ⏳ 5 njoftime ne pritje  

300 Euro - Tek Pallati Me Shigjeta - Perballe Hilton Hotel - Apt 2+1 Ne Pallat Te

2+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner  planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te komp...
11/04/2021 14:14

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (prane Ish Alu

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevardi zogu i pare (prane aluizmit) jepet me qera apartament 2+1 i nje shtepie private.apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatim...
11/04/2021 23:58

18,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament 1+1 me qera. rruga ‘5maj’ , 100m poshte concord center...
11/04/2021 23:18

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Gjimnazi Partizani 250 Euro

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek gjimnazi partizani 250 euro jepet me qera apartament 1+1 tek gjimnazi partizani.apartametni eshte totalisht i mobiluar dhe ne nje gjendje shume te mire,perbehet n...
11/04/2021 20:58

20,000 Leke - Gasoniere Mbrapa Ambasades Usa Dhe Fakulteti Filologjik

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.40 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera per banim gazoniere per 2 persona kati i dyte ne nje godine mbas ambasades amerikane dhe fakultetit filologjik ne rrugen stavro vinjau perball bar roma cmimi 20000...
11/04/2021 19:56

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Shkolla E Baletit Rr E Elbasanit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet apartament me qira 2+1 tek shkolla e baletit rr e elbasanitme siperfaqe 95m2. kati i 2 pallat egzistuesorganizohet:   •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 2 dhoma gjumi•1 tua...
11/04/2021 19:52

15,000 Leke - Jepet 1+1 Me Qera, 150 Mije Leke, Stacioni I Trenit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
2
1.83 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet 1+1 me qera .dhenbsp; dhenbsp;ka siperfaqe 68m².adresa: rr. besa (afer meridjanit )cmimi: 150 mij lek ....
11/04/2021 19:49

350 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Mbas Hotel Mondial Zona E 21 D

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
3
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Zona e 21dhjetorit jepet me qera apartament 2+1 kati 3, ashensor.apartmenti ndodhet mbas hotel mondial, rruga frosina plaku, shtruar ne parket. pallati eshte 7 kate ndertim, apartamenti ka hapsire te ...
11/04/2021 19:12

27,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Tek Ali Demi Tek Ish Markata

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament me qira 1+1 tek ali demi tek ish markatame siperfaqe 70m2. kati 3organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumidhenbsp;• 1 tualetdhe...
11/04/2021 19:07

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
11/04/2021 14:19

300 Euro - Jepet Ap 1+1 Don Bosko Perball Vizion +

1+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Don Bosko ...
11/04/2021 14:16

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
10/04/2021 14:57

30,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una20270)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë pasticeri shinjatari.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 115m2.apar...
11/04/2021 18:05

300 Euro - Super Apartament 2+1 Me Qira Te 21 Dhjetori

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.35 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Rruga muhamet gjollesha, prane shkolles sabaudin gabrani, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne pallat ekzistues. apartamenti eshte i organizuar nga sox...
11/04/2021 15:36

250 Euro - Super Ap 1+1 Ne Yzberisht ( Rreth Rretullimi Ri )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartmenti 1+1, ne yzberisht tek rreth rrotullimit te ri, kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 250€...
11/04/2021 15:34

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
5
1.81 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
11/04/2021 14:19

300 Euro - Jepet Ap 1+1 Don Bosko Perball Vizion +

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko ...
11/04/2021 14:16

300 Euro - Tek Pallati Me Shigjeta - Perballe Hilton Hotel - Apt 2+1 Ne Pallat Te

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
2.33 Km
nga qendra
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner  planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te komp...
11/04/2021 14:14

20,000 Leke - Garsionerie Me Qera Pas Fakultetit Filologjik Ambasades Usa

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
2
1.40 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera per banim gazoniere per 2 persona kati i dyte ne nje godine mbas ambasades amerikane dhe fakultetit filologjik ne rrugen stavro vinjau perball bar roma cmimi 20000...
11/04/2021 14:11

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë, Opp+19996

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1 në zonën e freskut, rruga e dajtit.dhenbsp;informacion mbi pronën:dhenbsp;• sipërfaqja e apartamentit: 96 m2dhenbsp;• kati i 2.dhenbsp;• orientim jug-perendimdh...
11/04/2021 13:58

400 Euro - >>akull I Pabanuar (1+1+bllk -mine Peza - Trinity**) Investim Me Arkit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
1.08 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartament me qera i pabanuar më parë dhe e rikonstuktuar 100% *** 1+1+ballkon i madh te rr. mine peza - trinity bar l cdo pajisje eshte premium cilesi akoma ne qese l me parket cilesor l dyer drita...
11/04/2021 13:55

200 Euro - Jepet Garsionere Per Qira Tek Fakulteti I Shkencave!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Garsionerja me siperfaqe 35 m2 ndodhet mbrapa fakultetit te shkencave te natyres, eshte ambjent i nje shtepie private. struktura e saj eshte nje sallon e shtruar me parket druri, dhe nje tualet bashko...
11/04/2021 13:25

400 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Tek Rr Mine Peza Prane Prokurorise

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.89 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament me qira 1+1 tek rr mine peza prane prokuroriseme siperfaqe 60m2. kati 2organizohet:   •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkon...
11/04/2021 12:46

300 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Tek Don Bosko Prane Vizion Plus

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet apartament me qira 1+1 tek don bosko prane vizion plusme siperfaqe 68m2. kati 2organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumidhenbsp;• 1 tualet...
11/04/2021 12:01

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim