🏡 shtepi me qera tek stacioni trenit

🕵 Online 105 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
07/03/2021 10:26

600 Euro - Apartament Me Qira 4+1 Te Liqeni

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
220.00 m2
Kati
4
1.74 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qira te liqeni i tiranes. eshte i organizuar ne 4dhoma +1 sallon dhe 2tualete dhe ka 1 verande te madhe me pamje nga liqeni.i mobiluar . ne pallat te ri me ashensor. per me shume i...
08/03/2021 18:20

350 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Ne Myslym Shyri, Afer Shkolle “pjeter Budi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4219202ne myslym shyri, afer shkolle “pjeter budi”, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 55 m², kati 3 i banimit (kati katert nga toka), kondicioner, tualet, ballkon...
08/03/2021 17:50

500 Euro - Apartament 2+1 Duplex Me Qera Te Rruga Mine Peza (id 4229211)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4229211te rruga mine peza mbrapa shkolles qemal stafa jepet apartament 2+1 duplex me qera, siperfaqja 110 m², pallat ekzistues, kat i 5,  mobilim bashkekohor, 2 dhoma gjumi, shkalle te brendshme,...
08/03/2021 17:09

320 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen Asim Vokshi, Prane Shkolles 7 Marsi

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
3
1.14 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4229210rr. asim vokshi, prane shkolles 7 marsi, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 103 m², kati 4, kondicioner, tualet, ballkon, e gjithe shtepia me...
08/03/2021 16:43

350 Euro - Apartament 1+1 Per Qera Tek Kafe Flora.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.60 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament 1+1 per qera tek kafe flora. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues te mireadministruar. apartamenti disponon vetem pjesen e kuzhines. eshte i pershtatshem per zyra...
08/03/2021 16:41

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Per 300€.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Ofrohet per qira apartament 2+1 prane universitetit zonja e keshillit te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 75.6 m2 dhe eshte i organizuar ne korridor, ambi...
08/03/2021 16:34

270 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Per 270€.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Ofrohet per qira apartament 2+1 prane universitetit zonja e keshillit te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 75.6 m2 dhe eshte i organizuar me ambient ndenje ...
08/03/2021 16:31

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga Dritan Hoxha Ofrohet per qira apartament 1+1 prane universitetit zonja e keshillit te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 66.6 m2 dhe eshte i organizuar ne korridor, ambie...
08/03/2021 16:27

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
06/03/2021 23:03

320 Euro - Me Qera 1+1 Super Apartament I Ri Prane Stacionit Te Trenit ( Banka Bk

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
8
1.02 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera 1+1 super apartament, 68 m2, kati 8, totali i kateve 8, pallat ne 10 kate, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar...
08/03/2021 15:35

320 Euro - Me Qera 2+1 Apartament Prane Rruges Myslym Shyrri Dhe Ish Ekspozites

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Prane ish ekspozites dhe gjykates se rrethit, rruga nikolla jorga. apartament 2+1dhenbsp;siperfaqe 81 m2,1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e r...
08/03/2021 15:34

450 Euro - Me Qera Super 2+1 Apartament I Ri Ne Pallat Te Ri Me Ashensor ( Zona T

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
137.00 m2
Kati
10
1.35 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Me qera 2+1 apartament i ri ne pallat te ri, 137 m2, kati 10, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 450 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobilu...
08/03/2021 15:34

600 Euro - Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni Bashk Me Garazhd Me Pamje Perfekte

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
5
2.06 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me pamje nga liqeni ne nje nga zonat me te mira te tiranes , mes gjelberimit dhe pamjes nga liqeni me gjithe garazhd ☑️apartamenti perbehet...
08/03/2021 14:38

450 Euro - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
0.52 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...
08/03/2021 14:37

310 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te 5 Maji 90m2 310 Euro!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1 te 5 maji 90m2 310 euro!apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje nga zonave me me shume akses ne tirane,ne zonen e 5 majit afer concord center, prane te gjitha ...
08/03/2021 14:29

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Muzeu Kombetar 90m2 350 Euro!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
7
0.31 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 2+1 te muzeu kombetar 90m2 350 euro!apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje nga zonave me me shume akses ne tirane,ne zonen muzeut kombetar ne qender prane te gj...
08/03/2021 13:52

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ministria E Drejtesise Prane Qendres

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 tek ministria e drejtesise. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne. eahte i gjithi i shtruar me parket. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe gatim...
08/03/2021 13:45

35,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Rr Vllazen Huta Prane Zyrave Te Punes..

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.20 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet apartament me qira 2+1 rr vllazen hutadhenbsp; prane zyrave te punesdhenbsp;me siperfaqe 80m2. kati 4organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•boshdhenbsp;•1 tualetofrohet:•bosh• ne kushte te miradh...
08/03/2021 13:44

1,500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 190 M² 1.500 Euro (mys

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
190.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
08/03/2021 13:42

850 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Ne Bllok Prane Vaso Pashka..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.76 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qira 2+1 ne bllokdhenbsp; prane vasko pashkadhenbsp;me siperfaqe 60m2. kati 2organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•e nadre ne dhoma per zyradhenbsp;•1 tualetofrohet:• idhenbsp; dhenb...
08/03/2021 13:36

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1, Shume I Mire I Mobiluar,rruga E Kavajes

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qera 1+1;ka siperfaqe prej 67 m2;eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo;kati 7 , me ashensor;pallat i ri;eshte e mobiluar ne menyre moderne;adresa: rru...
08/03/2021 13:07

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
06/03/2021 19:42

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Dhenbsp;apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. apartam...
07/03/2021 14:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim