🏡 shtepi me qera tek brryli rruga bardhyl tirana

🕵 Online 108 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

300 Euro - Tek Pallati Me Shigjeta - Perballe Hilton Hotel - Apt 2+1 Ne Pallat Te

2+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Tek pallati me shigjeta - perballe hilton hotel - apartament 2+1 ne pallat te ri | mobilim cilesor | kondicioner  planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | dhomat e gjumit te komp...
10/04/2021 00:44

550 Euro - Qera, Apartament 2+1, Qender

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
10/04/2021 16:32

700 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi , Stadiumi Arena Kombetare!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Pro+19759apartamenti është i pozicionuar në rrugen dervish hima, prane stadiumi arena kombetare.informacion mbi apartamentin:• kati 3• sipërfaqe :86 m2• kubaturë e rregullt• orientim: lin...
10/04/2021 16:32

30,000 Leke - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Dhe Cilesor Ne Zonen Mbas Spitalit Amerika

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
6
3.59 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Me qera 2+1 apartament i ri me ashensor.perballe kmy, yzberisht(ne krah te palestres unik) pamje nga lindja e diellit.apartament 2+ 1 (2 ballkone + 1 tualet + garderobe)mobilimi i pjesshem permban:- k...
10/04/2021 16:07

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Rr.mine Peza

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.89 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 1+1 ne rr.mine peza. zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet . apartamenti ka siperfaqe 60m2 dhe eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tua...
10/04/2021 15:29

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
10/04/2021 14:57

15,000 Leke - Jepet 1+1 Me Qera, 150 Mije Leke, Stacioni I Trenit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
2
1.83 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet 1+1 me qera .dhenbsp; dhenbsp;ka siperfaqe 68m².adresa: rr. besa (afer meridjanit )cmimi: 150 mij lek ....
10/04/2021 14:36

270 Euro - Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, Al20352

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
6
1.24 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 79 m2.• kati i 6.• ndërtim i ri.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gj...
10/04/2021 14:20

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 250 € /muaj Id: Opp+20182

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga ramazan gaxherri. informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 85m2.• kati 2.• orientim veri.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatim...
10/04/2021 13:39

490 Euro - 2+1+2 Wc- (rr. Kavajes - Square 21) Extra Izolim ( Dritare Nga Austri

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
10
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera zona e rrugës kavajës mbrapa kompleksit sqauare21 ose pas policisë bashkiake me strukturë 2+1 2 korridore, 2 tualete dhe 1 ballkon.- apartamenti Është i rikonstruktuar dhe i p...
10/04/2021 12:10

300 Euro - Jepet Ap 1+1 Don Bosko

1+1 i mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.92 Km nga qendra)
Tirana | Don Bosko ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga don bosko perball kompleksit vizion+ dhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; d...
10/04/2021 09:10

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
10/04/2021 14:57

330 Euro - Jepet Ap 1+1 Rr Muhamet Gjollesha Pran Kryqezimit Te Vasil Shantos

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rr muhamet gjollesha pran kryqezimit te vasil shantos me pamje nga rruga e pershtatshme per banim ose per zyradhenbsp;☑️aparta...
10/04/2021 13:31

35,000 Leke - Jepet Ap 1+1 Rr Elb Pran Sh Baletit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet super apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek rruga e elbasanit pran shkolles baletit ne pallat te ri me ashensor kati i 3 e restauruar dhe e mobiluar me cdo gje te redhenbsp;☑️aparta...
10/04/2021 13:12

400 Euro - Apartament 3+1+ Nje Post Parkimi Me Qira Tek Kodra E Priftit

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
1
2.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Tek rruga ilia shyti, jepet me qira kati i pare i nje vile private 3+1+3 ne nje zone shume te qete per banim.eshte i organizuar nje sallon ndenje bashke me kuzhinen me dalje ne verande, tre dhoma gjum...
10/04/2021 13:10

800 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1 Tek Shallvaret

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
3
0.33 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Super apartament me qira 2+1 tek shallvaret , prane tenisit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues te mirembajtur dhe te mire organizuar. apartamenti ka nje mobilim cilesor dhe me ...
10/04/2021 13:00

330 Euro - Me Qera 1+1 Apartament I Ri Brenda Kompleksit Panorma / Shkolla Harry

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
5
1.14 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Prane shkolles harry fullz / st trenit brenda kompleksit panorma, hotel prestigj.përshkrimme qera 1+1 apartament, 75 m2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, s...
10/04/2021 12:56

350 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Ne Pallat Me Ashensor, Komuna E Parisit Rr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
2
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Per me shume informacion kontaktoniwhatsapp | telefon📞e-mail: ...
10/04/2021 12:56

400 Euro - Me Qera 2+1 Ap Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Rruga E Kavajes Prane Te Qe

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Per me shume informacion kontaktoniwhatsapp | telefon📞e-mail: ...
10/04/2021 12:54

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë, Al20349

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
6
1.24 Km
nga qendra
Tirana | Brryli/Rruga Bardhyl Qera, apartament 2+1, brryli, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.• kati i 6.• ndërtim ekzistues.organizimi:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dho...
10/04/2021 12:41

300 Euro - Bulevardi Zogu I, Ish Stacioni I Trenit, Jepet Apartament 1+1 Per Qera

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
8
0.70 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Bulevardi zogu i, ish stacioni i trenit, jepet apartament 1+1 per qera. kati 8 banim me orientim jug/lindje, siperfaqia 70m2, i pamobiluar. cmimi 300€...
10/04/2021 12:36

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Garda !

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
1.36 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Informacione mbi pronen : siperfaqja : 85 m2 kati i 2-te organizmi : ambjent ndenje dhe gatimi 1 korridor 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 ballkon cilesime te tjera : pallati ekzistues ofrohe...
10/04/2021 12:19

800 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Per Biznes, Tek Pallatet Agimi Mbi Kafen

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qera 2+1 per biznes, tek pallatet agimi mbi kafen roma.me siperfaqe 100 m2. kati i 4 i nje pallati pa ashensororganizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te ...
10/04/2021 12:10

490 Euro - 2+1+2 Wc- (rr. Kavajes - Square 21) Extra Izolim ( Dritare Nga Austri

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
10
1.81 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera zona e rrugës kavajës mbrapa kompleksit sqauare21 ose pas policisë bashkiake me strukturë 2+1 2 korridore, 2 tualete dhe 1 ballkon.- apartamenti Është i rikonstruktuar dhe i p...
10/04/2021 12:10

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Rr.mine Peza

1+1 i mobiluar
Ambjenti
60.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.89 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera apartament 1+1 ne rr.mine peza. zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet . apartamenti ka siperfaqe 60m2 dhe eshte i organizuar nga 1 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, tua...
10/04/2021 15:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim