🏡 shtepi me qera tek blloku garda liqeni artificial stadiumi dinamo tira

🕵 Online 16 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

500 Euro - Kopshti Zoologjik ^^ Rest. Gambero (i Pabanuar Me Pare) ++ 1 Garazh/ P

1+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirana | Lumi Lana/ Bulevard Super apartament për qera 1+1 me ballkon te kopshti zoologjik- rruga eduard mano -- ( pas rest. gambero) - apartamenti Është totalisht i ri i  shtruar me parket dhe Është i pabanuar ***  - apar...
13/04/2021 14:15

300 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Rruga E Kavajes Perball Hotel

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me qera 2+1 apartament i ri me ashensor ne rrugen e kavajes te pallati me shigjeta, sa kalon qendren globe.okazion. hyrje me mobilim te ri dhe punime cilesore. siperfaqe 73m2, kati 3, pallat i ri me a...
14/04/2021 17:29

330 Dollar - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 75 M² 330 Euro (rruga

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
0.85 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 2+1 te rruga qemal stafa. apartamenti ndodhet në katin e katërt banim të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 75 m2. apartamenti ka organizim të mirë, është i mobi...
14/04/2021 17:20

250 Euro - Qera,apartament 2+1,yzberisht(una19381)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë kmy.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 112m2.apartamenti d...
14/04/2021 17:10

20,000 Leke - Qera,shtepi Private,yzberisht(una20248)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
1
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë shtëpi private për qera.apartamenti është i pozicionuar në yzberisht,pranë shkollës "myslym shima".informacion mbi apartamentin: • kati i 1• sipërfaqja e apartamentit 72m2.apar...
14/04/2021 17:10

300 Euro - Qera,apartament 1+1+post Parkimi,asim Vokshi(una19878)

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
1
1.14 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Disponojmë apartament 1+1+post parkimi për qera.apartamenti është i pozicionuar në rrugën asim vokshi,pranë ish hipotekës.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apa...
14/04/2021 17:09

350 Euro - Qera,apartament 2+1,golden Park(una20323)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
1
2.55 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në kompleksin "golden park",përballë spitalit amerikan 3.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e ap...
14/04/2021 17:09

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Shkolla E Baletit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
5
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Opp14324qera apartament 2+1,shkolla e baletit.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallat i ri me siperfaqe 115 m2.apartamenti disponon:• sallon ndenjie• ambient gatimi•2 dhoma•2 tualete•...
14/04/2021 17:02

800 Euro - Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane. Pri20319

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
4
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 95 m2.• kati i 4.apartamenti disponon:• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi.• 1 tualet.• 2 ballkonecilësime të t...
14/04/2021 17:02

490 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
13/04/2021 14:20

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.11 Km nga qendra)
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Shtepia ndodhet ne gjendje perfekte.eshte 2+1 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor cmimi: 350 mije leke adresa: rruga ifran tomin mbrapa hotel diplomat 2  ...
13/04/2021 16:37

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Rruga E Elbasanit Tek Thesari I Shtetit

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA  jepet me qera apartament 1+1 rruga e elbasanit tek thesari i shtetitkati 3 pallat egzistuesme siperfaqe 65m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashket• korido...
14/04/2021 15:00

330 Euro - Jepet Ap 2+1 Ne Qender Perball Ministris Drejtsis

2+1 i mobiluar
Ambjenti
100.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(0.70 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne qender perball ministris drejtsise bulevardi zogu i 1 ne nje pallate te ri dhenbsp;shume te mire dhe me pamje perfekte☑️apartam...
14/04/2021 09:50

500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Shkolla E Kuqe

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
1.04 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Opp20333apartamenti ndodhet shumë pranë pazarit të ri, tek shkolla e kuqe. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 130m2.• kati 2.organizimi ;• ambient ndenje.• ambient gatimi i vecuar...
14/04/2021 17:02

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tirane. Pri20307

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar tek kopshti botanik.• informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 3• sipërfaqja e apartamentit: 100 m2•me certifikate pronesie• organizimi :• sa...
14/04/2021 17:02

500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
7
1.17 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19483apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara për banim ne qytet, ndodhet pranë stadiumit dinamo.informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :•...
14/04/2021 17:02

1,600 Euro - Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tirane. Pri20147

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
155.00 m2
Kati
3
1.74 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit artificialinformacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri (i vitit 2012)• kati 3• sipërfaqe : 155 m2• kubaturë e rregullt• orientim: jug...
14/04/2021 17:01

1,700 Euro - Apartament Me Qera 3+1, Liqeni Artificial, Tirane. Pri(plus)18644

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
155.00 m2
Kati
3
1.74 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit artificialinformacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri (i vitit 2012)• kati 3• sipërfaqe : 175 m2• kubaturë e rregullt• orientim: jug...
14/04/2021 17:01

550 Euro - Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë. Pri18351

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetorit.informacion mbi apartamentin• sipërfaqja e apartamentit 100 m2•ndërtim i ri• kati 4 banim• orientim: veri-lindje• dokumentacioni...
14/04/2021 17:01

350 Euro - Bllok, Apartament 1+1 Me Qera!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok.apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues.ka mobilim modern, ndricim natyral.per me shume informacione kontaktoniagjensi imobilare real home!...
14/04/2021 16:57

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Ish Parku I Autobuzave!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
9
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1+blk ne ish parku i autobuzave.apartamentidhenbsp; ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka mobilim shume te mire.eshte me parket, me kondicioner.per me shume informacione k...
14/04/2021 16:44

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, Tiranë 600 € /muaj Id: Op

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
11
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati i 11.• orientim veri - perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, ...
14/04/2021 16:33

500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 500 € /muaj Id: Opp+20300

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
180.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 3+1 në fresk, në rrugën e dajtit.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 180m2.• kati i 5 banim.• orientim jug-lindje.• me hipotek.apartamenti d...
14/04/2021 16:33

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë, Opp+19996

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1 në zonën e freskut, rruga e dajtit.dhenbsp;informacion mbi pronën:dhenbsp;• sipërfaqja e apartamentit: 96 m2dhenbsp;• kati i 2.dhenbsp;• orientim jug-perendimdh...
14/04/2021 16:32

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Quiet Lake Residence, Tiranë Opp+19886

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
5.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e farkës, tek quiet lake residence. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 85m2. • kati 2. • orientim perëndim. organizimi: ambjent ndenjie, a...
14/04/2021 16:31

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim