🏡 shtepi me qera ne durrës

🕵 Online 192 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
07/03/2021 10:26

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1, Rruga E Freskut, Prane Restorant Qesarak

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera apartament 1+1, rruga e freskut, prane restorant qesarakut.me siperfaqe 65m2. kati i 4dhenbsp; i nje pallati te ri.organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te o...
07/03/2021 23:59

200 Euro - Qera, Apartament 1+1,gjimnazi "partizani", Tiranë.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
5
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 1+1, tek gjimnazi "partizani" tek selviainformacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 62 m2.• kati i 5• orientim lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi,...
07/03/2021 23:57

1,500 Euro - Super Ap Lux 3+1 Tek Rruga Myslymshyri ( Prkurorise )

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
124.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 3+1, tek rruga myslym shyri prane prokurorise, kati i 4-er, i mobiluar ne menyre luksoze , per ta pare kontaktoni cmimi 1500€ ...
07/03/2021 21:54

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Kafe Tradita )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
8
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartmenti 2+1, tek komuna parisit ( afer kafe tradita), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet me lavatrice larje tharje, konficioner, per ta pare kontaktoni cmimi 450€ ...
07/03/2021 21:23

20,000 Leke - Garsoniere Me Qira Te Pazari I Ri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
4
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qira garsoniere, me siperfaqe 35 m2. garsonieria ndodhet ne katin e 4 ne pallat ekzistues. organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i fjetjes, ambjent gatimi i ...
07/03/2021 20:36

300 Euro - Super Ap 1+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit (bill Klinton )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
2.17 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 1+1 re kodra e diellit (tek rruga bill klinton)e mobiluar me te gjitha kusjtet,kati i 3-te pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro ...
07/03/2021 19:22

500 Euro - Super Ap 2+1 Tek Ringu ( Kati 12)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
12
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartmenti 2+1, tek ringu, kati i 12-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 500€ ...
07/03/2021 19:22

350 Euro - Super Ap 1+1 Tek Rezidenza Kodra E Diellit 2 ))

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 1+1 tek kodra e diellit (rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 1-re banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
07/03/2021 19:22

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
06/03/2021 23:03

300 Euro - Super Ap 1+1 Tek Liqeni Thate ( Kati 3 )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartment 1+1,tek liqeni thate,kati i 3te me ashensor,i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni ne nr:+355 68 256 7777cmimi:300 euro ...
07/03/2021 19:22

370 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kompleksi Deliorgji ( Kati 4 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek kompleksi deliogji, kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 370€...
07/03/2021 19:22

500 Euro - Super Ap 2+1 Tek Vasil Shanto

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
2
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartmenti 2+1, tek vasil shanto, kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 550€...
07/03/2021 19:22

350 Euro - Super Ap 2+1 Ne Don Bosko ( Vizion Plus )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
8
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartmenti 2+1, tek don bosko ( brenda kompleksit viz plus), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 350€...
07/03/2021 19:22

350 Euro - Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Xhon Kenedi )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
2.18 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartmenti 2+1, tekrruga xhon kendi ( kodra diellit), kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 350€ ...
07/03/2021 19:22

450 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga Jordan Misja ( Me Parkim )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartmenti 2+1, tek jordan misja( komp gener 2), kati i 3-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni+355 68 256 7777cmimi 450€ perfshi postparkimin ...
07/03/2021 19:22

550 Euro - Super Ap 1+1 Tek Rruga Islam Alla ( Myslym Shyri )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
0.61 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 1+1, tek rruga islam alla , kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 550€...
07/03/2021 19:22

330 Euro - Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartmenti 1+1, tek kodra diellit,kati i 3 -te banim pa ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 330€ ...
07/03/2021 19:22

750 Euro - Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
1
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu ...
07/03/2021 19:22

550 Euro - Super Ap 2+1 Tek Jordan Misja ( Kompleksi Gener 2 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
3
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartmenti 2+1, tek jordan misja( kompleksi gener2), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni dhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 530€(2post parkim te perfshire)...
07/03/2021 19:22

350 Euro - Super Ap 2+1 Ne Don Bosko ( Vizion Plus ))

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
8
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartmenti 2+1, tek don bosko ( brenda kompleksit viz plus), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 350€...
07/03/2021 19:22

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Kavajes ( Afer Xhamise )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek rruga kavajes ( afer xhamise), kati i 3-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 450€ ...
07/03/2021 19:22

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
06/03/2021 19:42

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Dhenbsp;apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. apartam...
07/03/2021 14:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim