🏡 shtepi me qera ne astir 11

🕵 Online 121 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

2+1+2wc+ballkon Tek Komuna E Parisit - Pallat I Ri Me Ashensor | Cdo G

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit Apartament me qira komune parisit 350€ | pallat i ri dheamp; i mire administruar | me hapesire te mire cdo gje cilesore dhe e sapo lyer | kendi i marr ne gjermani lekur 3000€ | kundrabufeja eshte ...
18/10/2020 15:55

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
19/10/2020 17:10

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
19/10/2020 17:08

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
19/10/2020 17:06

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
19/10/2020 17:05

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1, Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2 tualete i mobiluar kati 3,pallat i ri me ashensor astir 30.000 leke...
19/10/2020 17:02

30,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera , 5 Maji

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 72 m2, ndodhet te rruga 5 maji, organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 ka...
19/10/2020 17:01

500 Euro - Apartament 2+1 Me Super Vendodhje (taiwani - Myslym) Mobilim Modern |

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me super vendodhje (afer taiwanit - myslym shyri) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket | kondicioner | cdo gje perfekte per banim | instalimet funksionaleq241...
19/10/2020 16:28

2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
18/10/2020 21:31

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë 500 € /muaj Id: Pri+18

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartamenti ndodhet tek sheshi willson.informacion mbi apartamentin :• sipërfaqe 105 m2• kati 6• organizimi:• sallon ndenje• ambjent gatimi• 2 dhoma gjumi•2 tualete• detaje të tjera:...
19/10/2020 16:00

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
19/10/2020 13:37

1,250 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament Duplex 3+1+blk Kati 8, 260 M² 1.250 Eu

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
260.00 m2
Kati
8
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera dupleks luksoz 3+1 te rruga pjetër bogdani në bllok. dupleksi ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe 190 m2 plus një verandë 70 m2. dupl...
19/10/2020 13:01

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë Pri13796

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartamenti i pozicionuar në zonën e rezidencës kodra e diellit 2.informacion mbi apartamentin• sipërfaqja e apartamentit : 70 m2•ndërtim i ri • kati 3 banim• organizimi : • salloni i n...
19/10/2020 12:35

30,000 Leke - Apartament Me Qira 2+1, Selite 300m Larg Qendres Kristal

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
2.77 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira kati 4 i nje vile 4 kateshe me siperfaqe 100m2 ne dhenbsp;rrugen dhimiter pasko ne selit 300m nga qendra kristal ne nje zone te mir te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuz...
19/10/2020 11:35

30,000 Leke - Qera,apartament 1+1,unaza E Re(una18039)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
68.52 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit...
19/10/2020 11:34

400 Euro - Apartament 1+1, Luks 200 Metra Nga Qendra Tiranes

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.38 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 1+1 luks ne qender te tiranes. apartamenti kompozohet nga: sallon ndenje. vend gatimi. dhome gjume. tualet dhe ballkon. me orientim nga qendra dhe me pamje te hotel piazza-s. ...
19/10/2020 11:14

330 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 tek myslym shyri.apartamenti perbehet nga 2 dhoma,banjo.eshte i pamobiluar jepet per zyra ose banim.ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.per nje vizite ne prone jeni te lut...
19/10/2020 10:42

36,000 Leke - Jap Apartament 2+1 Tek Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jap apartament 2+1 tek ish parku...
19/10/2020 10:23

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
19/10/2020 09:53

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
19/10/2020 09:52

30,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qira, Kopshti Botanik, Xhamia Selites.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
2.58 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe prej 100 m2.apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone.eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e ne...
19/10/2020 09:51

7,400 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
19/10/2020 09:06

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim