🏡 shtepi me qera gasoniere ose 11

🕵 Online 80 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

500 Euro - 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me

2+1 i mobiluar
Ambjenti
135.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod ..- me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë ...
16/06/2021 18:52

28,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
25.93 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepen me qera hyrje te nje pallati kati 1dhe 5 me ashensor ...
18/06/2021 14:35

27,000 Leke - Qera,apartament 1+1,yzberisht,*una17764

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për qera.dhenbsp;apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë "ecco market".dhenbsp;informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e aparta...
18/06/2021 14:25

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Selvia, Tirane, Al21110.

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 2+1, selvia, tirane.informacion mbi apartamentin:• siperfaqja e apartamentit: 89 m2.• kati i 3.• ndertim i ri.organizimi:• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi....
18/06/2021 14:23

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
1
16.55 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet ne qera hyrje 1+1 mobiluar ...
18/06/2021 13:51

17,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
2
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Hyrje 1+1 e kopletuar kati i 2,rruge kryesore,drita dhe uje 24 h! ...
18/06/2021 13:50

200 Euro - Apartament - Me Qira - Rruga E Kavajës, Shqipëri!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
1.25 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek kryqezimi i 21-dhjetorit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe shume afer rruges kryesore. ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te popull...
18/06/2021 13:50

17,000 Leke - Apartament Me Qera 1+1 Prane Venus

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
2.52 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera apartamenti 1+1 porcelan pran venusme siperfaqe 50m2 – kati1organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•1 dhome gjumidhenbsp;•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudhenbsp;• 1 tualetd...
18/06/2021 13:49

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
1.05 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera kati i pare i  nje vile mungon vetem soba gatimit ...
18/06/2021 13:48

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
18/06/2021 13:32

18,000 Leke - Jap Me Qera Gazoniere Rruga Durresit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
3
0.84 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jap me qera garzoniere rruga durresit 180 mije lek...
18/06/2021 13:43

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera hyrje t një vile kati 2  te mobiluara pjesërisht 1+1 cmime përkatësisht 18000 dhe 25000 lek ...
18/06/2021 13:42

250 Euro - Qera, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë, Al21539.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.24 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Qera, apartament 1+1, brryli, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.• kati i 3.• ndërtim i ri.organizimi:• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 1 dhoma gju...
18/06/2021 13:41

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
1
1.67 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet  me qera hyrje 1+1 kati 1 nje vile mobiluar totalisht   ...
18/06/2021 13:40

25,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere, Rr. "viktor Hygo"!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
3
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera garzoniere, 44 m2, kati i 3-te i nje vile 4 kateshe. shtepia eshte ne kushte shume te mira, e pershtatshme per te banuar nje ose dy persona. ndertimi i ri dhe mobilimi i mire. ka edhe da...
18/06/2021 13:37

250 Euro - 1+1 M.shyre Kati 5 Pallat Ri Me Ashensor 250€/muaj

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
0.39 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1+1 m.shyre kati 5 pallat ri me ashensor 250€/muaj ...
18/06/2021 13:32

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.81 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
18/06/2021 13:32

15,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1 Ne Ali Dem

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet shtepi me qera 1+1 ne ali dem tek shkolla kushtrimi i lirisë.dhenbsp;ambjenti është kati i paredhenbsp; 1+1+banjo ballkone pak oborr jashte, çmimi 150 mijë lek të vjetra është e kompletu...
18/06/2021 13:29

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
6
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 1+1 në bllok.🏷️ sipërfaqe 50 m²🏷️ kati: 6 (pa ashensor).për një vizitë në pronë na kontaktoniÇmimi: 300 euro/ muaj ...
18/06/2021 13:08

166 Euro - Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kubesi real estate jep me qera apartament sp 55 m2 adresa: kinostudio. tirane. cmimi 166 euro kontakt: [email protected] tel: 0682801479 ...
18/06/2021 13:05

200 Euro - Jepet Me Qera 2+1, E Mobiluar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar kati i 5, pa ashensor. ...
18/06/2021 12:50

400 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Prane Me Ring Center Perball R

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
6
1.35 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Me qera apartament 2+1, ne zonen e zogut te zi ( prane me ring center) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe shume cilesore.• siperfaqe 107m2• kati 6 pall i ri ashen...
18/06/2021 12:36

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim