🏡 shtepi me qera asyir

🕵 Online 131 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
27/10/2020 13:35

1,300 Euro - Apartament 3+1 Per Qera Tek Ministria E Jashtme.

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
154.00 m2
Kati
7
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet per qira apartament 3+1 sebashku me 2 vendparkime te perfshira ne cmim tek ministria e jashtme ne blv. gjergj fishta. apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i mireorganizuar. organizohet ...
28/10/2020 09:42

1,000 Euro - Apartament 4+1 Per Qira Tek Brryli.

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
0.99 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet per qira apartament 4+1 ne zonen e brrylit prane maternitetit te ri. apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i mireorganizuar. organizohet nga: -2 korridore; -sallon ndenjie + aneks gatimi...
28/10/2020 09:42

600 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Qira Tek Liqeni I Thate.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
5
2.70 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet per qira apartament 2+1 tek liqeni i thate. hyrje e bollshme me hapesire te rregullt. totalisht e investuar dhe rinovuar. arredim bashkekohor teper komod. kuzhine gatimi e vecuar. apartamenti es...
28/10/2020 09:41

480 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Quartum Rsd. Ne Rr. Jordan Misja.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet per qira apartament 2+1 ne rezidencen quartum tek rruga jordan misja. rezidenca ne te cilen eshte vendosur apartamenti eshte nder rezidencat me cilesore dhe e administruar shume mire. cilesi e l...
28/10/2020 09:41

450 Euro - Apartament 1+1+parking Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
2.21 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 per qira tek rezidenca kodra e diellit 1. hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ne cmim eshte i perfshire edhe 1 vendparki...
28/10/2020 09:40

400 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet per qera apartament 2+1 tek komuna e parisit prane kika 2. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar.  totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore. elektroshtepiake te markave cilesore...
28/10/2020 09:40

31,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
6
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 79 m2, ndodhet te rruga kongresi lushnjes, te ish parku autobuzave. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne kati...
28/10/2020 09:28

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

400 Euro - Fiks Fiks Te **sheshi Wilson ( Me Pamje) 1+1+bllkn (94m2) Me Ngjyra Te

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
94.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
28/10/2020 01:32

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
28/10/2020 09:25

280 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Rrugen E Kavajes !!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e kavajes, perballe policise bashkiake me siperfaqe 87 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe eshte totalisht i mobiluar. organizohet nga...
28/10/2020 09:23

320 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Ish Stacionit Te Trenit !

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
2
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1 prane ish stacionit te trenit. apartamenti organizohet nga nje sallon te bollshem , dy dhoma gjumi nje tualet dh nje ballkon me orientim perendim. apartamenti eshte i arre...
28/10/2020 09:21

350 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Vasil Shanto , Bulevardi Bajram Curri Ne Tirane

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4211368vasil shanto, prane shtepise se ofertave jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, lavatrice me tharje, siperfaqe 67 m², kati 6, tualet, orientim me diell.jep...
28/10/2020 09:11

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender Prane Toptanit Ne Tirane (id 4221926

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.22 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4221926qender, prane qendres tregtare toptani center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 t...
28/10/2020 09:11

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

35,000 Leke - Jap Me Qera Rruga E Durresit Prane Hotel Colosseo

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qera 2 + 1 + ballkon + terrac e perbashket eshte i kompletuar me te gjitha mobiljet me kondicioner dhe televizor 42 polsh. jane te gjitha ne gjendje shume te mire apartmaneti nd...
28/10/2020 09:01

400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
5
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(spitali amerikan  3)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,jepet per here te pare,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmim...
28/10/2020 08:16

380 Euro - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 1+1 te komuna e parisit! apartamenti eshte i mobiluar ne stilin modern. eshte pjese e nje kompleksi te ri ne fillim te komunes se parisit! prefe...
28/10/2020 08:11

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
28/10/2020 07:26

330 Euro - Ne Lokacion Premium, Apt 2+1+bllk (qender - Piazza) I Kompletuar | Par

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
0.60 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1+ballkon, ne qender - afer piazzas (super lokacion) i kompletuar me mobilim cilesor | parket | kondicioner dhe cdo pajisje | hapesire e bolleshme, ndricim perfekt | dritare me grila | tu...
28/10/2020 03:15

500 Euro - Super 2+1 Tek Komuna Parisit ( Kika 2 )

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek kika 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 6-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro...
28/10/2020 01:40

350 Euro - Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Aa)

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate,e mobiluar ne menyre moderne ,kati i 4-te banim me siperfaqe  120 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro ...
28/10/2020 01:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim