🏡 shtepi me qera 21 ne tiran

🕵 Online 100 lexues | ⏳ 8 njoftime ne pritje  

350 Euro - 2+1+2wc+garderobe+lavanderi, 100% I Ri I Investuar (ekonomiku) 2 Post

2+1 i mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 100% i ri i investuar ( ne qese) apartament 2+1+2wc+garderobe+lavanteri ideuar me arkitekt, me oborr, tek ekonomiku (rr, dajti) me 2 post parkime | do banohet per here te pare | mobilimi me shume shij...
12/06/2021 18:01

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
16.59 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet  me qera 1+1 mobiluar shum mir kati 1 shpi private ...
13/06/2021 19:53

200 Euro - Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
5
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti ndodhet ne zonen e myslym shyrit.informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 57.3m2.• kati 5organizimi :• ambient ndenje• ambient gatimi• dhomë gjumi• tualetdetaje të tjera ...
13/06/2021 19:52

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera hyrje t një vile kati 2  te mobiluara pjesërisht 1+1 cmime përkatësisht 18000 dhe 25000 lek ...
13/06/2021 19:42

25,000 Leke - Shtepi Me Qera 25000 Leke 2+1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
2.50 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet shtepi me qera 25000 leke, 2+1 e mobiluar plotesisht. shtepia ndodhet prane fakultetit te mjeksise. cel:0676704176 ...
13/06/2021 19:41

30,000 Leke - Apartament 2+1 Për Qira. Astir. Sip,90m2 Kati 6 Ashensor I Mobil

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 për qira sip,90m2 kati 6 ashensor i mobiluar totalisht ! Çmimi:30,000 lekëadresa; astir kompleksi fratari poshte vila lic 084 ...
13/06/2021 18:38

200 Euro - Apartament - Me Qira - Rruga E Kavajës, Shqipëri!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
1.25 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek kryqezimi i 21-dhjetorit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues dhe shume afer rruges kryesore. ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te popull...
13/06/2021 18:38

18,000 Leke - Jap Me Qera Gazoniere Rruga Durresit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
3
0.84 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jap me qera garzoniere rruga durresit 180 mije lek...
13/06/2021 18:34

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet shtepi me qera ne nje zone kur lidhet don bosko dhe bulevardi i ri. autobuzi esht afer po ashtu edhe qendra ndodhet ne rrugen jordan misja. e kompletuar. ...
13/06/2021 17:46

400 Euro - I Ri & Modern - 1+1 (96 M2) Vasil Shant - Prane Uet-se | Ashensor | Mo

2+1 i mobiluar
Ambjenti
96.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qera apartament 1+1 (96 m2) shume cilesor dhe i madh - prane uet-se ( midis vasil shanto - 21dhjetor) zone perfekte | nderimet jane super cilesore dhe mobilimi eshte modern (do kompletohet me...
12/06/2021 13:29

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Mobiluar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
1
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shtepia ndodhet ne fund te rruges jordan misja, pa kaluar shinat, 100 metra majtas. shtepi private, kati 1 e kompletuar....
13/06/2021 17:46

15,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1 Ne Ali Dem

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet shtepi me qera 1+1 ne ali dem tek shkolla kushtrimi i lirisë.dhenbsp;ambjenti është kati i paredhenbsp; 1+1+banjo ballkone pak oborr jashte, çmimi 150 mijë lek të vjetra është e kompletu...
13/06/2021 17:45

250 Euro - 1+1 M.shyre Kati 5 Pallat Ri Me Ashensor 250€/muaj

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
0.39 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1+1 m.shyre kati 5 pallat ri me ashensor 250€/muaj ...
13/06/2021 17:28

20,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jape me qera nje shtepi 1+1 e kompletuar. kati i trete. rruga kongresi i manastirit prane spitalit pediatrik ne tirane. cmimi 20000 leke te reja...
13/06/2021 17:02

100 Euro - Okazion Qera 100€

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
1
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Okazion qera 100€ ne nje zone qe qera eshte 30,000 lek ndertim i ri me veshje kapot i mobiluar me te gjitha te reja kati pare porcelan kusht pagesa per 6 vite mos merr per nje muaj ...
13/06/2021 17:01

166 Euro - Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kubesi real estate jep me qera apartament sp 55 m2 adresa: kinostudio. tirane. cmimi 166 euro kontakt: [email protected] tel: 0682801479 ...
13/06/2021 16:44

200 Euro - Jepet Apartament Me Qera Grasionere , Rruga Haxhi Hysen Dalliu Mbrapa

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
3
0.93 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me siperfaqe 30m2kati 3organizohet:dhenbsp; dhenbsp;• dhoma dhedhenbsp; guzhina jane te organizuara sebashku •1 tualetofrohet:•i mobiluar• me pllaka• zone shume e mire • ne gjendje shumedh...
13/06/2021 16:42

25,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
2.50 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera kati i 2 shpi private hyrje me vete me shkall nga jasht  2+1 mobiluar shum mire cmim pa padiskutueshëm  ...
13/06/2021 16:25

40,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tualete +2 Ballkone Ne Bon Bosko .

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete +2 ballkone . kati 3 pallati ri me ashensor . cmimi 400 mije leke perfshire 1 post parking ne cmim ..,, . adresa don bosko prane kishes . ... e mobiluar .dhenbsp...
13/06/2021 16:13

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Tek Myslym Shyri Tek Tregu Cam

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me siperfaqe 70m2  kati 3organizohet:   • 1 dhome gjumi•  salloni dhe guzhina organiuar sebashku  ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • zone e mire • i mobiluarcmimi per qer...
13/06/2021 16:12

35,000 Leke - Rruga E Dibres, Prane Selvise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 35,000 Lek

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
13/06/2021 16:05

15,000 Leke - Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera garsoniere e kompletuar ...
13/06/2021 15:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim