🏡 shtepi me qea 1+1

🕵 Online 88 lexues | ⏳ 9 njoftime ne pritje  

380 Euro - Ultra 2+1+2wc+bllk I Madh (kodra E Diellit) Ashensor | Sis. Kapot | 10

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament ultra 2+1+ 2 tualete dhe  ballkon të madh  mbi kristal te eleonora rruga rrapo hekali ( afër market aldit) - pallati i sapo izoluar dhe termoizoluar me sistem kapot dhe grafiato  i cil...
08/05/2021 21:45

15,000 Leke - Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera garsoniere e kompletuar ...
08/05/2021 23:14

23,000 Leke - Jepet Me Qera Porcelan

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
Tirane | Zone Periferike Jepet me qera shpi private 2+1 pjeserisht mobiluar ...
08/05/2021 23:05

35,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
69.00 m2
Kati
2
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament 1+1 me qera ...
08/05/2021 22:56

30,000 Leke - Jepet Garzioniere Me Qera 41m2 Te Rr Sami Frashri Bllok

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
41.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet garzioniere me qera 41m2 te rr sami frashri bllokme siperfaqe 41m2, organizohet:   • salloni vec nga kuzhina • 1 tualeteofrohet:•i mobiluar• me pllaka• zone e mire • ne gjendje ...
08/05/2021 22:50

25,000 Leke - Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 💶Çmimi: 25000leke/muaj Market

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1 💶Çmimi: 25.000 leke/muaj 📌 21 dhjetori te market joena ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 2- te të një pallati ekzistues. 📐sipërfaqe 65 m² 🛏2 dh...
08/05/2021 22:47

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen E Kosovareve Prane Hotel Dinasty Ne

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
8
1.47 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Id 4211608rr. kosovareve, afer hotel dinasty, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 70 m², kati 9 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, tu...
08/05/2021 22:44

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1, I Mobiluar Shume Mire, Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
6
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1;apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon;ka nje siperfaqe prej 108 m2; ndodhet ne katin e 5 banim te nje palla...
08/05/2021 22:38

25,000 Leke - Disponoj Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
2
1.22 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Disponoj apartament 1+1 me qira ne qender...
08/05/2021 22:28

450 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

2+1 i mobiluar
Ambjenti
125.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
08/05/2021 22:18

450 Euro - Te Mulliri Ne Myslym Shyr **2+1+2wc+2bllkn** I Apt Harmonik & Ngrohte

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
5
1.81 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament super harmoni me qera 2+1+2tualete dhe 2ballkone - te mulliri ne myslym shyri- rruga hime kolli.- l totalisht i rikonstruktuar me cdo gje te re l Çdo dhome eshte me kondicioner l e shtruar...
08/05/2021 22:18

10,000 Leke - Shtepi Me Qera

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
29.16 Km
nga qendra
Durres | Zone Periferike Shtepi me qera ne nje zon te qet dhe te mir per afer qendres ka vend parking privat dhe oborr privat....
08/05/2021 22:14

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 banjo. cmimi eshte 230 leke. apartamenti eshte e mobiluar, eshte 70m2, dhe eshte ne gjendje shume...
08/05/2021 22:05

25,000 Leke - Kerkojme Nje Djale Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
5
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jemi 2 cuna duam te behemi 3 per te ndare qerane ne myslym shyr. kontaktoni ne whatsapp. shpia eshte 2+1; ...
08/05/2021 21:47

380 Euro - Ultra 2+1+2wc+bllk I Madh (kodra E Diellit) Ashensor | Sis. Kapot | 10

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
2.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament ultra 2+1+ 2 tualete dhe  ballkon të madh  mbi kristal te eleonora rruga rrapo hekali ( afër market aldit) - pallati i sapo izoluar dhe termoizoluar me sistem kapot dhe grafiato  i cil...
08/05/2021 21:45

10,000 Leke - Kerkoj Nje Djale Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
2
2.15 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kerkoj nje djale per ndarje qeraje...
08/05/2021 21:42

12,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet shtepi me qera.shtepia eshte e mobiluar.adresa : ali demi,palldhenbsp; 338/15...
08/05/2021 21:34

15,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere, Gjendja Shume E Mire, Tek Senatoriumi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera garsoniere;ka nje siperfaqe prej 35m2;ndodhet ne katin e dyte;eshte hyrje e re e pa banuar me pare;ambienti eshte i mobiluar;ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi; cmimi: 150 mije lek...
08/05/2021 21:19

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Mbrapa Hotel Mondial 21 Dhjetori

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.36 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament eshte i mobiluar...
08/05/2021 21:13

30,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Kerkoj nje goc per ndarje qeraje. shpia esht 2+1+ballkon ne kushte shum te mira zere ne rruge kryesore, ndodhet ne katin e 4, parkim posht pallatit falas. gocat qe jan te interesuara tme shkruajn vete...
08/05/2021 20:34

35,000 Leke - Ndarje Qeraje Me Vajze

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
0.61 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Kerkohet vajze per ndarje qeraje, myslym shyri te ish adidasi sa hyn te kthesa islam alla. shtepia eshte eshte ne pallat te ri me ashensor, kati i dyte, 2+1 me dy ballkone e kompletuar me gjerat e nev...
08/05/2021 20:33

30,000 Leke - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje , ap 2 +1. adresa : komuna e parisit, tek bkt bank. banojne aktualisht 2 vajza. ...
08/05/2021 20:30

30,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen ''artan Lenja”, Tek “inxhin

1+1 i mobiluar
Ambjenti
60.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.79 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen ''artan lenja”, tek “inxhinieria”. apartamenti ndodhet ne katin e i-re te nje vile, ne nje zone shume te mire te tiranes. eshte i organizuar ne nje ambjent...
08/05/2021 13:41

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim