🏡 shpi me qera medreseha zogu i zi

🕵 Online 145 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
27/10/2020 13:35

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
28/10/2020 09:57

350 Euro - Super 1+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 tek kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne mw te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
28/10/2020 09:50

25,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera 1+1 prane pallatit me shigjeta rane pallatit me shigjeta kati pare i nje vile, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mo...
28/10/2020 09:47

1,300 Euro - Apartament 3+1 Per Qera Tek Ministria E Jashtme.

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
154.00 m2
Kati
7
1.28 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet per qira apartament 3+1 sebashku me 2 vendparkime te perfshira ne cmim tek ministria e jashtme ne blv. gjergj fishta. apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i mireorganizuar. organizohet ...
28/10/2020 09:42

1,000 Euro - Apartament 4+1 Per Qira Tek Brryli.

Ambjenti
4+1 Bosh
Siperfaqa
150.00 m2
Kati
1
0.99 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet per qira apartament 4+1 ne zonen e brrylit prane maternitetit te ri. apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i mireorganizuar. organizohet nga: -2 korridore; -sallon ndenjie + aneks gatimi...
28/10/2020 09:42

600 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Qira Tek Liqeni I Thate.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
5
2.70 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet per qira apartament 2+1 tek liqeni i thate. hyrje e bollshme me hapesire te rregullt. totalisht e investuar dhe rinovuar. arredim bashkekohor teper komod. kuzhine gatimi e vecuar. apartamenti es...
28/10/2020 09:41

480 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Quartum Rsd. Ne Rr. Jordan Misja.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet per qira apartament 2+1 ne rezidencen quartum tek rruga jordan misja. rezidenca ne te cilen eshte vendosur apartamenti eshte nder rezidencat me cilesore dhe e administruar shume mire. cilesi e l...
28/10/2020 09:41

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

400 Euro - Fiks Fiks Te **sheshi Wilson ( Me Pamje) 1+1+bllkn (94m2) Me Ngjyra Te

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
94.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
28/10/2020 01:32

450 Euro - Apartament 1+1+parking Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
2.21 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 per qira tek rezidenca kodra e diellit 1. hyrje e rregullt dhe e mireorganizuar. totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore dhe teper komode. ne cmim eshte i perfshire edhe 1 vendparki...
28/10/2020 09:40

400 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
8
1.74 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet per qera apartament 2+1 tek komuna e parisit prane kika 2. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar.  totalisht e arreduar ne menyre bashkekohore. elektroshtepiake te markave cilesore...
28/10/2020 09:40

31,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 , Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
79.00 m2
Kati
6
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 79 m2, ndodhet te rruga kongresi lushnjes, te ish parku autobuzave. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. ndodhet ne kati...
28/10/2020 09:28

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
28/10/2020 09:25

280 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Rrugen E Kavajes !!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e kavajes, perballe policise bashkiake me siperfaqe 87 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh dhe eshte totalisht i mobiluar. organizohet nga...
28/10/2020 09:23

320 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Ish Stacionit Te Trenit !

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
2
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1 prane ish stacionit te trenit. apartamenti organizohet nga nje sallon te bollshem , dy dhoma gjumi nje tualet dh nje ballkon me orientim perendim. apartamenti eshte i arre...
28/10/2020 09:21

30,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 4+1+2, I Mobiluar. Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
4+1 E Mobiluar
Siperfaqa
158.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartament 4+1+2 ne katin e dyte te nje vile. apartamenti ka siperfaqe 158 m2 e organizuar ne nje koridor ,sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit ,kater dhoma gjumi ,dy tua...
28/10/2020 09:13

350 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Vasil Shanto , Bulevardi Bajram Curri Ne Tirane

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Id 4211368vasil shanto, prane shtepise se ofertave jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, lavatrice me tharje, siperfaqe 67 m², kati 6, tualet, orientim me diell.jep...
28/10/2020 09:11

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Qender Prane Toptanit Ne Tirane (id 4221926

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.22 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Id 4221926qender, prane qendres tregtare toptani center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 t...
28/10/2020 09:11

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
28/10/2020 09:07

35,000 Leke - Jap Me Qera Rruga E Durresit Prane Hotel Colosseo

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qera 2 + 1 + ballkon + terrac e perbashket eshte i kompletuar me te gjitha mobiljet me kondicioner dhe televizor 42 polsh. jane te gjitha ne gjendje shume te mire apartmaneti nd...
28/10/2020 09:01

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 3+1, I Mobiluar. Prane Qsut

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e pare te nje vile. apartamenti ka siperfaqe 120 m2 e organizuar ne nje koridor ,sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit ,tre dhoma gjumi ,nje tualet ...
28/10/2020 08:32

15,000 Leke - Garsoniere Per Qira , E Mobiluar . Adresa ; Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira garsoniere ne katin e pare te nje vile. garsoniere ka siperfaqe 35 m2 , e organizuar ne nje ambjent ndenje , ambjent fjetjeje ( dy krevate tek) , gatimi dhe nje tualet me dritare . o...
28/10/2020 08:20

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim