🏡 shpi me qera kombinat

🕵 Online 114 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
26/01/2021 00:31

24,000 Leke - Qera,apartament 1+1,yzberisht(una19367)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë ecco market.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 65m2.aparta...
26/01/2021 19:17

30,000 Leke - Jepet Kati I Pare I Nje Vile

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
3.40 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament i mobiluar totalisht perbehet nga salle pritje guzhine + hapesire ngrenie 3 dhoma gjumi, banjo eshte vile private me oborr dhe mundesi parkimi makine jepet vetem per familjare ...
26/01/2021 18:55

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Te Pazari I Ri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 50 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 ne pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi dhe tualet...
26/01/2021 18:39

350 Euro - Jepet Me Qira 1+1 Te Rr Kavajes!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
1
0.61 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartament 1+1 te rr kavajes, shume prane qendres se kryeqytetit . apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e gjumit , nje dhomen e ndenjes se bas...
26/01/2021 18:13

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.62 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio   jepet apartament me qira 2+1, rruga "sul gjashta", 300 m nga qsut: shkolla e bashkuarme siperfaqe 90 m2, 3 ambiente, kati i 2 (totali i kateve 2)organizohet:   •ambienti i gatimit dhe i ngreni...
26/01/2021 17:18

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
26/01/2021 17:16

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
26/01/2021 17:15

350 Euro - Jepet 1+1 Me Qera 80m2 ,tek Kodra Diellit, Pran Uni New York

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit  jepet 1+1 me qera 80m2 ,tek kodra diellit, pran uni new yorkme siperfaqe 80 m2• kati 2organizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket •1 dhome• 1 tualet•1 ballkonofrohet:• i mob...
26/01/2021 17:09

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
26/01/2021 17:00

28,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19353)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 74m2.apa...
26/01/2021 17:04

300 Euro - Jepet Me Qira 1+1 Tek 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📍21 dhjetori ▶️jepet apartament 1+1 me qira ‼ ▶️300€ ☎️069 25 32 954 ...
26/01/2021 17:02

400 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Tek Ish Fusha Aviacionit, Prane Shkolles “dh

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
3
2.35 Km
nga qendra
Tirana | Laprake ...
26/01/2021 17:01

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
2
0.69 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
26/01/2021 17:00

400 Euro - Apartament 2+1+2 Tek Rruga Barrikadave!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament 2+1+2 me qira tek rruga e barrikadave, fare prane qendres se tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri, me ashensor dhe te mireadministruar. ka nje siperfaqe pr...
26/01/2021 16:51

500 Euro - Apartament 3+1+2 Per Qira Don Bosko

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
3
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet me qira apartamenti 3+1+2 tualete me siperfaqe 125m2 ne rrugen don bosko prane kompleksit vizion plus ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet  ne kati e 3 te nje pallati te ri me ashensor...
26/01/2021 16:36

350 Euro - Jepet Me Qira 2+1 Me Qira Ne Zemer Te Tiranes!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Ofrohet apartament 2+1 me qira ne zemer te tiranes i pershtatshem per banim ose zyra! apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga nje dhome ndenje,dy dhoma g...
26/01/2021 15:50

600 Euro - Qera, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19375apartamenti ndodhet ë rrugën sami frashëri, shumë pranë liqenit artificial të tiranës. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :• ambient ndenje.•...
26/01/2021 15:33

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Sheshi Wilson

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
0.96 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19373apartamenti ndodhet tek sheshi " wilson" , në rrugën " zef jubani. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 100m2.• kati 7.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 dho...
26/01/2021 15:21

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Rr. “myslym Shyri”

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
26/01/2021 14:30

30,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qira Te Komuna E Parisit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Komuna e parisit, ne rrugen medar shtylla prane abi bank, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 6 (i fundit ) me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambient gatimi...
26/01/2021 14:10

80,000 Leke - Shtepi Me Qera

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
4
1.19 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jap shtepi per ndarje qeraje apartmenti ndodhet ne don bosko 500 m nga bar artisti..ndodhet ne nje zone te qete ku te ofrohen te gjitha sherbimet e nevojshme..eshte 2+1+2 ballkone e i mobiluar dhe ne...
26/01/2021 14:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim