🏡 ruga elbasanit

🕵 Online 10 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
25/10/2020 13:34

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
27/10/2020 04:33

25,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
47.00 m2
Kati
1
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet shtepi me qera 53 metra katror tek fakulteti i mjekesis e mobiluar, dhome me dritare nga dielli + kuzhine + ballkon nga dielli+banjo me vaske dhe me dritare+ nje pjes hapesir e vogel e vecante n...
27/10/2020 04:31

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
27/10/2020 01:11

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
26/10/2020 23:34

36,000 Leke - Jap Apartament 2+1 Tek Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jap apartament 2+1 tek ish parku...
26/10/2020 22:25

30,000 Leke - Apartament 2+1+2 Per Qira Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
3
2.89 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete me siperfaqe 100m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane  intesa sampaolo bank ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashe...
26/10/2020 22:20

255 Euro - 2+1+bllk (110 M2) Astir (ozoni) Pallat I Ri Me Ashensor | I Kompletuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | dhomat e gjumit te kompletuara |...
26/10/2020 22:18

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
26/10/2020 23:34

400 Euro - Fiks Fiks Te **sheshi Wilson ( Me Pamje) 1+1+bllkn (94m2) Me Ngjyra Te

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
94.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson  - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje...
25/10/2020 13:42

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1, Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
3.10 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2 tualete i mobiluar kati 3,pallat i ri me ashensor astir 30.000 leke...
26/10/2020 21:30

30,000 Leke - Kat Vile 2+1 Me Qera , Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet hyrje me qera 2+1, me siperfaqe 98m2, ndodhet afer rajonit numer 4. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, oborr. ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 ...
26/10/2020 21:23

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
26/10/2020 20:25

35,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
26/10/2020 20:20

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
26/10/2020 20:19

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
26/10/2020 20:17

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
26/10/2020 20:13

30,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera , 5 Maji

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
5
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 2+1, me siperfaqe 72 m2, ndodhet te rruga 5 maji, organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 8 ka...
26/10/2020 20:12

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
26/10/2020 19:40

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
26/10/2020 19:21

22,000 Leke - Kat Vile 1+1 Per Qira Pallati Me Shigjeta

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira kati 1 i nje vile 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen e kavajes , prane pallatit me shigjeta fabrika e miellit  ne nje zone te mir te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuzhine...
26/10/2020 19:04

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
26/10/2020 19:02

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë ,tiranë 350 € /muaj Id: Pri+1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë.• informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit: 98 m2 • veri-lindje• organizim...
26/10/2020 18:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim