🏡 rruga todi shkurti

🕵 Online 116 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
23/11/2020 01:05

30,000 Leke - Jepet Ap 1+1 Pll I Ri Zogu I Zi Perball Ring Center

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.77 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi perball ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek t...
23/11/2020 09:19

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 4. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cm...
23/11/2020 19:14

260 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir Prane Bar Oslo.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 per qira ne zonen e astirit prane bar oslo. hyrje me hapesire te bollshme dhe te rregullt. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. totalisht i arr...
23/11/2020 19:02

15,000 Leke - Garsoniere Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera nje garsoniere e mobiluar, 30 m2, e mobiluar, hyrje me vete, kati i dyte i nje shtepie private. ...
23/11/2020 18:57

250 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Medrese

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja   jepet apartament me qira 2+1 me siperfaqe 87m2, i mobiluar ne gjendje te mire. ndodhet tek medreseja , ne katin e 4 te banimit te nje pallati pa ashensor. organizohet ne sallon ndenje+ambjent gati...
23/11/2020 18:29

27,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1, Adresa : Astir

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e katert ne pallat te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 68 m2 , i organizaur ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit , nje dhome gjumi...
23/11/2020 18:19

250 Euro - Super Ap 1+1 Ne Yzberisht

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartmenti 1+1, ne yzberisht, kati i 7-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni dhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 250€...
23/11/2020 18:07

300 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri. Kodra E Diellit, Prane K.bota

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, kodra e diellit, prane kopshtit zoologjik si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume te mire.• siper...
23/11/2020 17:28

300 Euro - Me Qera 3+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Don Bosko Perball

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
8
1.56 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko ...
23/11/2020 17:26

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
23/11/2020 11:42

330 Euro - Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.70 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ...
23/11/2020 17:06

27,000 Leke - Apartamenti Me Qera 1+1, Te Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament me qira 1+1,me siperfaqe 65m2 ,ndodhet tek fillimi i kodres se  diellit .kati i pare banimi ,i nje pallati te ri .organizohet ne sallon mdenje + kuzhin ,dhome gjumi ,tualet.e arredua...
23/11/2020 16:30

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament Ne Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e myslym shyrit. zona ku ndodhet eshte nje nder me te preferuarat ne kryeqytet. apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues ne rruge kryesore,ne katin e peste. k...
23/11/2020 15:51

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Kodra E Diellit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
48.00 m2
Kati
1
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 48 m2, ndodhet te kodra e diellit, afer fondacionit eleonora. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne...
23/11/2020 15:24

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira apartament 1+1 te komuna e parisit, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes. apartamenti ka siperfaqe totale 70m2, me nje ballkon super te bollshme, ku ne fakt i gjithe apartamenti k...
23/11/2020 14:54

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 2, 90 M² 300 Euro (rruga

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën hoxha tahsim. apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 90 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, për...
23/11/2020 14:52

350 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 350 Euro (qende

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
4
1.22 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 në qendër. apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe totale 80 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga salloni bashkë me ambjenti...
23/11/2020 14:52

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 7, 75 M² 300 Euro (xhamia

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
7
0.74 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 te xhamia e tabakëve. apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 75 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar, pë...
23/11/2020 14:52

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, Al18629

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartamenti është i pozicionuar ne rrugën ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim. • sipërfaqja e apartamentit : 72 m2. • orientimi : perëndim. • dokumentac...
23/11/2020 14:32

500 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 7, 100 M² 500 Euro (qende

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri ...
23/11/2020 13:04

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Qira, Bosh . Rruga '' Panorama

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
6
1.29 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qera 2+1 kati i 6, me siperfaqe 86 m2 .ofrohet bosh ,e pershtatshme per banim dhe zyra organizohet nga sallon i përbashkët me kuzhinën , dy dhoma ,nje korridor ,nje tualet , nje ballkon...
23/11/2020 12:47

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+a+blk Kati 1, 129 M² 300 Euro (don

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
129.00 m2
Kati
1
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartamenti është i pozicionuar në zonën e don boskos. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 109 m2 • verandë 20m2 • kati i 1 banim • orientimi: jug organizimi : • ambient ndenjie ...
23/11/2020 12:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim