🏡 rruga kristollari

🕵 Online 123 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
06/03/2021 13:01

800 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tirana E Re

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
10
1.35 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19316apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të qyetetit, ndodhet tek tirane e re, pranë shkollës 9- vjecare "dëshmoret e lirisë". informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 10...
06/03/2021 14:41

600 Euro - Qera, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19375apartamenti ndodhet ë rrugën sami frashëri, shumë pranë liqenit artificial të tiranës. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :• ambient ndenje.•...
06/03/2021 14:40

500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
7
1.17 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19483apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara për banim ne qytet, ndodhet pranë stadiumit dinamo.informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :•...
06/03/2021 14:40

900 Euro - Qera, Vilë, Qendër

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
3
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp16730vila ndodhet në qendër. informacione mbi vilën :• sipërfaqja 270m2 total, 120m2 secili kat.• strukturë 3-katëshe.organizimi :- kati i parë :• 2 ambiente,mundësi ndarje ne tre amb...
06/03/2021 14:39

1,300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
190.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp19822apartamenti ndodhet në zonën e myslym shyrit. infromacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 190m2.• kati 4.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi i vecuar.• 2 dhoma gjumi.•...
06/03/2021 14:39

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë 450 € /muaj Id: Opp+1923

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit, rruga vedat kokona, pranë hotel palma.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 110m2.• kati i 2.• orientim jug-perëndim.organizimi:amb...
06/03/2021 14:09

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19762

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 107m2.• kati 4.• orientim lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent g...
06/03/2021 14:08

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19763

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 106m2.• kati 4.• orientim jug-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi,...
06/03/2021 14:07

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
04/03/2021 23:02

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, Tiranë 600 € /muaj Id: Op

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
11
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati i 11.• orientim veri - perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, ...
06/03/2021 14:07

210 Euro - Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë 210 € /muaj Id: Opp+18782

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
156.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 3+1, tek fresku, rruga xhon belushi.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 157m2.• kati i 4.• orientim veri.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma g...
06/03/2021 14:07

200 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tufinë, Tiranë. 200 € /muaj Id: Opp+19648

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
4.37 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Qera, apartament 2+1, në zonën e tufinës.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 108 m2.• kati i 2 banim• orientim lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tu...
06/03/2021 14:07

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
5
1.98 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
06/03/2021 13:01

350 Euro - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19658)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,buzë bulevardit të ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 120...
06/03/2021 12:27

400 Euro - Qera,apartament 2+1,laprake(una19597)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
5
3.10 Km
nga qendra
Tirana | Laprake Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në laprakë,pranë kupolës. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartamentit 109m2. apartame...
06/03/2021 12:26

35,000 Leke - Qera,apartament 2+1,golden Park(una19544)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
2
2.55 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në kompleksin "golden park",perballë spitalit amerikan 3.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apa...
06/03/2021 12:26

280 Euro - Qera,apartament 1+1+verande,unaza E Re(una19808)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1+verandë për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "ales". informacion mbi apartamentin: • kati i 7 • sipërfaqja e apartamen...
06/03/2021 12:26

28,000 Leke - Qera,apartament 2+1,yzberisht(una18162)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë prane kmy.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 77m2.apartame...
06/03/2021 12:25

280 Euro - Qera,apartament 2+1,kamez(una19430)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e kamzës,pranë qendrës.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 120m2.aparta...
06/03/2021 12:25

25,000 Leke - Qera,apartament 1+1,unaza E Re(una18483)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranëbulevardit të ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 70m...
06/03/2021 12:25

270 Euro - Qera,apartament 2+1,yzberisht(una19381)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
6
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë kmy.informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • sipërfaqja e apartamentit 112m2.apartamenti d...
06/03/2021 12:25

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
04/03/2021 19:41

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Dhenbsp;apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. apartam...
05/03/2021 14:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim