🏡 rruga gjergj sales

🕵 Online 34 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
17/01/2021 11:09

350 Euro - Jepet Super Apartament Me Qera 1+1 Prane Gardes

1+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok pran gardes ne nje pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire ☑️apartamenti perbeh...
16/01/2021 09:13

330 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Liqeni I Thate

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.48 Km nga qendra)
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik ☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhome gjumi...
17/01/2021 11:11

14,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
4.01 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. shtepia ndodhet ne periferi te ...
18/01/2021 07:41

22,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera 1+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit eshte 22...
18/01/2021 07:24

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Astir, Afer Bar Artisti

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
5
3.35 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1 +2me qera ne astir, afer bar artistit. plotesisht i mobiluar ne menyre mjaft komode. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. prane rruges kryesore. orientim lindje ...
18/01/2021 01:12

30,000 Leke - Apartament Me Qera Ne Bllok!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
3
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament me qera ne bllok, ne afersi te lsi. apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe kuzhina. me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti. apartamenti eshte ...
18/01/2021 01:00

300 Euro - Per Here Te Pare Me Qera 1+1 Ne Qender (shallvaret - La Voglia) Mobili

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1+1 ne qender (shallvaret - la voglia) jepet per here te pare me qeradhenbsp; - apartament me mobilim akull te ri (ne qese) strukture shume e mire, me ndricim te bollshem dhe hapesire te mjaftueshem |...
18/01/2021 00:07

260 Euro - 2+1+ballkon (ministria E Jashtme - Bulevard) I Kompletuar / Mobilim Ci

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.01 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (75 m2) te ministria e jashtme (blv. zhan d'ark) zone shume e mire | apartament i kompletuar | cmim fantastikdhenbsp;q2571te dhenat e ndarjes- 1 korridor- 1 kuz...
18/01/2021 00:05

250 Euro - Jepet Me Qera ,apartament 1+1 , I Mobiluar Tek Rruga Myslym Shyri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
8
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e tete , ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje , ambient gatimit , nje dhome gjumi mekrevat dopio, n...
17/01/2021 23:56

250 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
2
Tirana | Laprake Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe një ballkon. apartamenti ka një sipërfaqe prej 113 m2, ndodhet në katin e ii-të të...
17/01/2021 23:42

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
16/01/2021 23:12

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ysberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korr...
17/01/2021 23:19

630 Euro - 2+1+2wc+2bllk (130 M2) Fiks Tek Air Albania (juvenilja) Pallat Ultra |

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
1.20 Km
nga qendra
Tirana | Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC Super apartament 2+1 me 2 tualete dhe ballkone, fiks tek air albania stadiumdhenbsp; (juvenilja)- ne nje nga pallatet me te mire ne qytetdhenbsp; - super strukture apartamenti me mobilim te kompletuar...
17/01/2021 23:38

350 Euro - Vile Private Me Qera Ne Zonen E Qytet Studenti Prane Fakultetit Ekonom

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
1.46 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4221973ne zonen e qytet studentit prane fakultetit ekonomik, jepet me qera 2+1+2 ne nje vile private, siperfaqja 110 m², kati i 3, hyrje me vete, e mobiluar, 2 dhoma gjumi, aneks, kuzhine me vete,...
17/01/2021 23:38

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ysberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
3.34 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korr...
17/01/2021 23:19

200 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 200 € /muaj Id: Opp+19184

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
2
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 108m2 .• kati i 2 .• orientim jug-lindjeorganizimi:ambjent ndenjie, ambjent...
17/01/2021 23:17

290 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 me qera ne yzberisht, prane big market. eshte pjeserisht i mobiluar, mobilohet ne varesi te klientit. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. orientim me drite natyral...
17/01/2021 23:10

25,000 Leke - Apartament Me Qira (qera) 1+1, Kristal Center

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet apartament me qira 1+1 mbi qendren kristal, pasi kalon mbikalimin.me siperfaqe 56m2, kati i (1).organizohet:   •sallon ndenje dhe gatimi bashk •1 dhome gjumi •1 tualetofrohet:•i mobil...
17/01/2021 22:47

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
17/01/2021 22:44

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
17/01/2021 21:46

10,000 Leke - Kerkoj Nje Djale Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
39.00 m2
Kati
2
2.15 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kerkoj nje djale per ndarje qeraje...
17/01/2021 21:08

16,000 Leke - Shtepi 1+1, E Mobiluar , 16.000 (leke Te Reja)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
1
2.59 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Shtepi private 1+1 ,e mobiluar.rruga leandro zoto afer venue club, 2 min larg stacionit te autobusit te porcelanit,ambjent i qete me oborr....
17/01/2021 19:56

270 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Don Bosko, Prane Kompleksit Vizion Ne Tiran

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
3
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Id 4221976ne don bosko, prane kompleksit vizion, jepet me qera apartament 2+1 ne kat vile, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 83 m², kati 3, kondicioner, tualet, ballkon, e gjithe s...
17/01/2021 19:46

285 Euro - Me Qera 1+1 Apartament Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Te Komuna E Parisit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
3
1.95 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, brenda kompleksit te qendres kristal si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 63...
17/01/2021 19:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim