🏡 rruga e dibres 11

🕵 Online 22 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
23/10/2020 23:52

10,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
1.67 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Kerkoje nje vajz te rregullt per ndarje qeraje. shtepia eshte 1+1 ne kate te dyte te nje shtepie private. eshte e re e mobiluar e gjitha. cmimi 10,000 per person,interneti falas, uji afrofe. shtepia n...
24/10/2020 05:42

18,000 Leke - Jepet Me Qera Nje Banese 1+1 Brenda Nje Vile *te Blloku Vilave, Park*

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
1
2.12 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera banese 1+ 1 e nje vile. banesa eshte e pershtatshme per studente, single ose cifte. e kompletuar, moderne dhe me te gjitha punimet e bera. siguria eshte e garantuar, pasi vila eshte e rr...
24/10/2020 03:54

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
24/10/2020 00:39

400 Euro - I Pabanuar Me Pare - 2+1+2wc+garderobe Afer Ekonomikut/ Liqenit, Me 2

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | or...
24/10/2020 00:06

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
3
1.98 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
23/10/2020 23:52

380 Euro - Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 1+1 te komuna e parisit! apartamenti eshte i mobiluar ne stilin modern. eshte pjese e nje kompleksi te ri ne fillim te komunes se parisit! prefe...
23/10/2020 23:08

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
23/10/2020 22:54

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
23/10/2020 19:17

380 Euro - 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
23/10/2020 22:51

450 Euro - Liqeni - Kopshti Zoologjik - Ultra 3+1+2wc+2bllk - Arreduar Me Shije (

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
4
2.13 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje...
23/10/2020 22:54

380 Euro - 2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
23/10/2020 22:51

36,000 Leke - Jap Apartament 2+1 Tek Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jap apartament 2+1 tek ish parku...
23/10/2020 22:49

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga Kavajes

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1,80 m2, kati 3 i nje pallati.apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes,prane gjimnazit arben broci.eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo,ballkon,...
23/10/2020 22:49

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto,pas Uet

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qera apartamet 2+1 tek universiteti uet. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo.eshte plotesisht i mobiluar dhe ne gjendej shume te mire.ndodhet ne nje nga zo...
23/10/2020 22:48

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
23/10/2020 21:30

30,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qira, Kopshti Botanik, Xhamia Selites.

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
2.58 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete me nje siperfaqe prej 100 m2.apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone.eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e ne...
23/10/2020 21:21

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 250 € /muaj Id: Opp+18103

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në fresk, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 98 m2. • kati i 3-të . • orientim jug-lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambje...
23/10/2020 20:43

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres ( Prane Selvise)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e dibres ( prane selvise)apartament i mobiluar 1+1 i gjithi i shtruar me parket.apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft cilesore dhe ka te gjitha elktroshte...
23/10/2020 19:53

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
23/10/2020 19:17

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
23/10/2020 19:10

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
23/10/2020 19:08

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
23/10/2020 19:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim