🏡 qytet studenti gazioniere

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje  

330 Euro - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Fresku/Linze 2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...
14/05/2021 21:47

360 Euro - Jepet Me Qera Ap Me Super Pamje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
Sarande | Qender 👉jepet me qera vjetore ( ose te pakten 3 mujore) apartament 1+1 ne sarande , vendndodhja: prane bougonville i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. kati i 4te i banimet, me pamje fantastike...
15/05/2021 03:28

15,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 PranË ShkollËs "marigo Posio", VlorË.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
58.00 m2
Kati
1
Vlore | Qender Jepet me qira apartament 1+1 pranË shkollËs "marigo posio", vlorË. apartamenti ndodhet në një zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë. ka një sipërf...
15/05/2021 01:28

42,000 Leke - Prane Stacionit Te Trenit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament 1+1 prane stacionit te trenit ne kompleks pallatesh 1+1 kati 4 me ashensor hapesire 75m2 me garazh personal 42.000 leke...
15/05/2021 00:58

350 Euro - Jepet Me Qera 2+1 Selvia

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera 2+1 prane selvis i mobiluar kati4 ...
15/05/2021 00:53

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
6
3.57 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet me qera apartament 2+1+2 banjo.i mobiluar kati 6 misto mame pallatet cabej ,ashensor ballkon me orientim nga lindja kondicioner ne cdo dhome ....
15/05/2021 00:52

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1, Tek Unaza E Re Prane Alfa Bank

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartament 2+1, tek unaza e re prane alfa bankme siperfaqe 108m2, kati i 5organizohet:dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara se bashku.dhenbsp;•2 ...
15/05/2021 00:36

1,000 Euro - Jepet Apartament Me Qera 2+1, Tek Pazari I Ri, Ne Qender Te Tiranes..

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
2
0.56 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 2+1, tek pazari i ri, ne qender te tiranes.me siperfaqe 130m2. kati i 2 banim i nje pallati i ri me ashensor.organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe kuzhina jane...
15/05/2021 00:33

245 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Ne Zonen E Unazes Se Re Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
6
3.39 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Me qera apartament 2+1, ne zonen e unazes se re astir ( prane me vila l) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe shume cilesore.• siperfaqe 114m2• kati 6 pall i ri ash...
15/05/2021 00:31

1,400 Euro - Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore

2+1 i mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2++1+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çdo detaj të ...
14/05/2021 22:20

30,000 Leke - Shtepi Me Qera

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 2+1+2 tualete...i mobiluar ne mënyre bashkekohore...
15/05/2021 00:30

240 Euro - Apartament 2+1 Me Qira!

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Ofrohet per qira apartament 2+1 prane universitetit zonja e keshillit te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 75.6 m2 dhe eshte i organizuar me ambient ndenje ...
15/05/2021 00:22

285 Euro - Ne "myslym Shyr" Prane Max Optika Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
5
0.71 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne "myslym shyr" prane max optika jepet me qira apartament 1+1. ky apartament eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode! preferohen njerez familjar dhe afatgjate. per me shume me...
14/05/2021 23:57

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Prane Ish Parkut !

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat shume te kerkuara, nje kompleks pallatesh te ndertuara me nje standart te larte.organazohet ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit te perbashket dhe me dalje n...
14/05/2021 23:52

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (prane Ish Alu

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevardi zogu i pare (prane aluizmit) jepet me qera apartament 2+1 i nje shtepie private.apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatim...
14/05/2021 23:16

20 Euro - Apartament Per Plazh Ne Durres Prane Hotel Palace

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
4
2.27 Km
nga qendra
Durres | Currilat Jepet me qera apartament ne zonen e plazhit durres, ngjitur me hotel palace dhe hotel royal g. apartamenti ka pamje nga deti ne ballkon, ku plazhi eshte jo me shume se 50 m nga pallati pa asnje rruge ...
14/05/2021 23:06

15,000 Leke - Jepet Me Qera, 150 Mije Leke, Tregu Elektrik

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
1.18 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament 1+1 me qera (vile 2 katshe kati l)ka nje siperfaqe prej 40 m2e organizuar nedhenbsp; 2 dhoma ndenje+kuzhine,banje, verande,parkimeshte e mobiluar pjeserishtdhenbsp;adresa: tregu elekt...
14/05/2021 22:54

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Ali Dem Te Kompleksi Mangalem.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
69.95 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Apartament 1+1 me qera ne ali dem te kompleksi mangalem. ndodhet ne katin e 4 ne perfundim e siper. i mobiluar plotesisht me kondicioner ...
14/05/2021 22:50

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi Private

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
1
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Jepet me qera shtepi private 2+1dhenbsp;mobilimi: vetem dhoma e gjumit dhe kolltuk.kati i paresiperfaqa 90 m²dhenbsp;adresa: kodra e priftit porcelan,dhenbsp; rruga e kokonozeve, tiranecmimi 18.000 l...
14/05/2021 22:43

20,000 Leke - Jap Apartament Me Qera Per Afat Te Gjate,rrota E Kuqe Plazh

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
Durres | Plepa Jap apartament me qera rrot e kuqe plazh,kati i pare i banimit,e mobiluar totalisht,mobilimi i ri dhe shum komod...
14/05/2021 22:21

1,400 Euro - Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
1.81 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2++1+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çdo detaj të ...
14/05/2021 22:20

500 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Ish 7 Xhuxhave Ne

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4221879rr.elbasanit prane ish 7 xhuxhave, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre moderne, siperfaqe 80 m², kati 3 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, e gji...
14/05/2021 22:11

400 Euro - Apartament Luksoz Me Qera, Liqeni I Thate.

1+1 i mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.45 Km nga qendra)
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament i sapomobiluar ne menyre moderne, tek rruga hamdi sina. apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i tipologjise 1+1. ka siperfaqe 70 m2. cmimi eshte 400 euro. ...
13/05/2021 09:23

350 Euro - Apartamente 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Vilave Gjermane Ne

3+1 i mobiluar
Ambjenti
147.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.25 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4251068rruga elbasanit, prane vilave gjermane, tek rezidenca amerikane , jepet me qera apartament 3+1 tip rezidencial, e mobiluar, kati 3,dhenbsp; siperfaqe 150 m², sistem kaldaje per ngrohje, me ...
14/05/2021 11:32

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen Artan Lenja Prane Zjarrfikeses Ne Tir

2+1 i mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.79 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 42211077ne rrugen artan lenja prane zjarrfikeses, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqa 90 m², kati 3 (kat vile, papafingo), 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, aneks i vogel, tualet, ballkon, mobi...
14/05/2021 10:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim