🏡 prr student

🕵 Online 122 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
26/01/2021 00:31

22,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera 1+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit eshte 22...
26/01/2021 11:35

35,000 Leke - Qera, Apartament 2+1, Bllok

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit 60 m² - 40m² verand •apartamenti jepet me qera pjeserish i mobiluar • sallonin e ndenjies • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet ...
26/01/2021 11:34

300 Euro - Jepet Me Qira 1+1 Tek 21 Dhjetori

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
4
1.09 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 📍21 dhjetori ▶️jepet apartament 1+1 me qira ‼ ▶️300€ ☎️069 25 32 954 ...
26/01/2021 11:33

24,000 Leke - Qera,apartament 1+1,yzberisht(una19367)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë ecco market.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 65m2.aparta...
26/01/2021 11:33

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
26/01/2021 11:27

28,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19353)

Ambjenti
2+1 pa mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
5
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove.informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 74m2.apa...
26/01/2021 11:21

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
26/01/2021 11:20

250 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Golden Park Tek Pallati Me Shigjeta.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 per qira tek pallati me shigjeta ne kompleksin golden park. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret per...
26/01/2021 11:19

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
25/01/2021 10:33

350 Euro - Qera, Apartament 1+1, Sami Frasheri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në rrugen sami frasheri prane drejtorise se policiseinformacion mbi apartamentin:• kati i 5• sipërfaqa e apartamentit 68 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar...
26/01/2021 11:17

800 Euro - Qera, Apartament 2+1, Pazari I Ri, Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
4
0.56 Km
nga qendra
Tirana | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Apartament 2+1, pranë pazarit të ri, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 93 m2.• kati i 4 banim.organizimi :• ambient ndenjie.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjum...
26/01/2021 11:17

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
6
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartamenti është i pozicionuar në zonen e vasil shantos.informacion mbi apartamentin •ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqe : 85 m2• orientim: jug - lindje • drite natyrale ne çdo ambient...
26/01/2021 11:17

700 Euro - Qera, Apartament 2+1, Blloku

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
9
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Qera, apinformacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati 9• sipërfaqe : 110 m2• orientim: jug - lindje• drite natyrale ne çdo ambient• kubaturë e rregullt• ashensororganizimi :• s...
26/01/2021 11:14

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Bllok,tiranë.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ...
26/01/2021 11:14

600 Euro - Qera, Apartament 3+1, Rruga Vaso Pasha, Bllok

Ambjenti
3+1 pa mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
0.76 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19223apartamenti ndodhet në rrugën vaso pasha në zonën e bllokut. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 110m2.• kati 5.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 3 dhoma g...
26/01/2021 11:13

900 Euro - Qera, Vilë, Qendër

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
3
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp16730vila ndodhet në qendër. informacione mbi vilën :• sipërfaqja 270m2 total, 120m2 secili kat.• strukturë 3-katëshe.organizimi :- kati i parë :• 2 ambiente,mundësi ndarje ne tre amb...
26/01/2021 11:12

250 Euro - Jepet Me Qera ,apartament 1+1 , I Mobiluar Tek Rruga Myslym Shyri

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
8
0.87 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e tete , ne pallat te ri , me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje , ambient gatimit , nje dhome gjumi mekrevat dopio, n...
26/01/2021 11:09

360 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Te Bulevardi Gjergj Fishta

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Bulevardi gjergj fishta, prane uet-s, jepet  me qira apartament 2+1,  siperfaqja 100 m2, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. apartameni esh...
26/01/2021 11:07

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Stadiumi Dinamo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
8
1.26 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 60 m2, ndodhet tek stadiumi dinamo.dhenbsp;organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet.dhenbsp;ndodhet ne katin e 8 pallat i ri me ...
26/01/2021 10:57

25,000 Leke - Jepet Me Qira Shtepi 1- Kateshe 2 +1 Ne Fund Te Rruges 5 Maji Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne fund te rruges 5 maji j tirane jepet me qira shtepi 1- kateshe 2+1 me siperfaqe te brendshme 120 m2.shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndene/kuzhine, koridori,veranda dhe tualeti. shtepia es...
26/01/2021 10:56

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.62 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio   jepet apartament me qira 2+1, rruga "sul gjashta", 300 m nga qsut: shkolla e bashkuarme siperfaqe 90 m2, 3 ambiente, kati i 2 (totali i kateve 2)organizohet:   •ambienti i gatimit dhe i ngreni...
26/01/2021 10:52

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ysberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korr...
26/01/2021 04:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim