🏡 prane shkolles sami frasheri

🕵 Online 113 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 E Mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
19/10/2020 18:17

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qira Fusha E Aviacionit

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 80m2 ne fushen e aviacionit prane bar oslos ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallo...
20/10/2020 22:33

7,400 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
20/10/2020 22:17

32,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament Ne Fresk 2+1+2 Kati 2,110m2

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera apartament ne fresk 2+1+2 kati 2,110m2 i mire mobiluar dhe i investuar,kondicionim.per me teper info ose nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni:0682072917 cmimi i diskutueshem...
20/10/2020 22:04

30,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1+1 Rr.dibres

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja ...
20/10/2020 22:02

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Amerikan 2

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qira 1+1, me siperfaqe 57 m2, ndodhet te spitali amerikan 2. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. ndodhet ne katin e 7 banim, pallat i ri. e mo...
20/10/2020 22:02

240 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek selvia. ...
20/10/2020 21:34

230 Euro - Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Misto Mame!

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
3.09 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament 2+1 me qira tek pallatet cabenj, misto mame apartamenti ndodhet ne katin e 2 teknik. eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje sallon plus kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...
20/10/2020 21:34

Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
25.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.06 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
20/10/2020 19:42

2+1 Super Komod & I Kendshem ( Ministra Drejtesise- Rr. Fortuzi) Me Ve

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privatq2383te dhenat e ndarjes:- 2 dhome gjumi- 1 sallon - 1 tualet- 1 korridor - 1 ...
20/10/2020 10:29

30,000 Leke - Kat Vile 2+1 Me Qera , Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
1
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet hyrje me qera 2+1, me siperfaqe 98m2, ndodhet afer rajonit numer 4. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, oborr. ndodhet ne katin e pare te nje vile 2 ...
20/10/2020 20:29

28,000 Leke - Shtepi Me Qera E Mobiluar

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.56 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera shtepia te zona e bulevardit te ri ,tirane .vetem per vajza .shtepia eshte e pershtatshme per 4 vajza, 2 dhoma gjumi me dy krevata secila, sallon , korridor , tualet dhe ballkon. kati 3....
20/10/2020 20:19

30,000 Leke - Qera,apartament 1+1,unaza E Re(una18039)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
68.52 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit...
20/10/2020 19:44

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere Prane Fakultetit Te Ekonomis

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera gazonjere prane fakultetit te ekonomisgazonjeria eshte e mobiluareshte shume e pershtateshme per studentakushtet jane shume bashkohoresiperfaqa e ambjentit eshte 25 m2adresa: rruga 3 vel...
20/10/2020 19:42

250 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 250 € /muaj

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
3
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në fresk, rruga sotir caci. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 98 m2. • kati i 3-të . • orientim jug-lindje. organizimi: ambjent ndenjie, ambje...
20/10/2020 19:14

28,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 E Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti eshte e moiluar dhe ndodhet ne katin e 2. apartamenti eshte ne gje...
20/10/2020 18:49

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres ( Prane Selvise)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
64.00 m2
Kati
3
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e dibres ( prane selvise)apartament i mobiluar 1+1 i gjithi i shtruar me parket.apartamenti eshte i mobiluar ne menyre mjaft cilesore dhe ka te gjitha elktroshte...
20/10/2020 18:19

33,000 Leke - Shtepi Me Qera Tek Ali Demi

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
1.99 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Kati i 2-te i nje vile 3 kateshe, perbehet nga 7 ambiente: banje, sallon ndenje, sallon ngrenie, guzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon.me siperfaqe 120 m2. ambienti eshte i mobiluar plotesisht dhe ne gjendj...
20/10/2020 18:11

250 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 , 42m2+ 150m2 Tarraca ,bulevardi Zogu I P

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
42.00 m2
Kati
10
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1 , 42m2+ 150m2 tarraca ,bulevardi zogu i pare pran hotel ideadhenbsp;pallat i ri dhenbsp;dhenbsp;kati i 10me ashensororganizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashk...
20/10/2020 17:54

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë Pri13796

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.40 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartamenti i pozicionuar në zonën e rezidencës kodra e diellit 2.informacion mbi apartamentin• sipërfaqja e apartamentit : 70 m2•ndërtim i ri • kati 3 banim• organizimi : • salloni i n...
20/10/2020 17:52

22,000 Leke - Apartament Me Qira 1+1, Allias

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
1
2.59 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me qera 1+1, allias tek katroridhenbsp;pallat ekzistueskati i 1organizohet:•1 dhoma gjumi•sallon ndenje i perbashket me gatimin•1 tualetofrohet:•i mobiluar•kushte shume te m...
20/10/2020 17:51

28,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Pran Medreses

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugen ferit xhaiko prane tregut te medreses ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne kati e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon ...
20/10/2020 17:49

26,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 .rruga “haxhi Hysen Dalliu”

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
0.93 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qira apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2, kati i pare, pallat i vjeter pa ashensor. ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore. ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të ...
20/10/2020 17:40

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim