🏡 per student

🕵 Online 179 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
21/09/2020 22:56

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Baletit (prane Rruges Se Elba

33,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek shkolla baletit.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.eshte totalisht i mobiluar me te gjith elektroshtepiaket perkatese.dhome ndenje e kom...
21/09/2020 13:21

Qera, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë Pri17651

550 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
13
Kati
(0.83 Km nga qendra)
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartamenti është i pozicionuar në zonen e ish ekspozites.informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit : 120 m²•ndërtim i ri • kati i 13 banim • orientim: perendim • dokume...
22/09/2020 18:39

Apartament 2+1 Per Qira Ne Yzberisht

28,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 102m2 ne yzberisht prane ambulances ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashke...
22/09/2020 20:17

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
22/09/2020 19:51

📣jepet Garsoniere Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet garsoniere me qera📌garsoneria ndodhet shume prane fakultetit ekonomik▪️eshte e kompletuar per studenta ▪️eshte e organizuar ne:•dhome e cila ka kuzhine te kompletuar, kondici...
22/09/2020 19:48

Qera ,apartament 2+1 Shkolla E Baletit Perball Bkt

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
10
0.69 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament me qera 2+1, 78m2, kati 10 shkolla e baletit, perball bkt ambiente ka: 2 dhoma 1 sallon 1 tualet 2 kondicioner i mobiluar, me ashensor, pallat i ri, ...
22/09/2020 19:18

Qera, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë Pri17651

550 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
13
0.83 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartamenti është i pozicionuar në zonen e ish ekspozites.informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit : 120 m²•ndërtim i ri • kati i 13 banim • orientim: perendim • dokume...
22/09/2020 18:39

Jepet Shtepi Me Qera Ne Zonen E Astir

200 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
72.81 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera ne zonen e astir. (perballe fabrikes se miellit) apartamenti : 1+1 siperfaqja : 40 m2 1 dhome gjumi 1 banje 1 ambient i perbashket Çmimi : 200€ kontakt : 0686240567 ...
22/09/2020 18:38

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
22/09/2020 18:19

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
22/09/2020 09:54

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
22/09/2020 11:04

Jepet Me Qera: Apartament 2+2+ Post Parkimi Zona: 9-kt Përballë Prok

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
9
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet me qera: apartament 2+2+ post parkimi zona: 9-kt përballë prokurorisë ▪︎apartamenti ka një supërfaqe prej 115m² ndodhet në kt 9 -të banim. ▪︎sallon ndenje + kuzhinë së bash...
22/09/2020 18:06

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
22/09/2020 17:55

Qera 2+1 Ali Demi

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament me qera 2+1, ali demi, tirane. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 81.3 m2. • kati i 2, kati i 1 banimi. organizimi : • ambient ndenjie. • ambi...
22/09/2020 17:21

Jepet Me Qera Ap I Ri 2+1 Ne Pall Me Ashensor Te K.parisit Brenda Komp

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
3
1.95 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet jepet me qera ap i ri 2+1 me qera ne zonen e komunes se parisit, kompleksi i qendres kristal si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe punime shume cilesore• siperf...
22/09/2020 16:12

Jepet Ne Qera Ap 1+1 Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Kompletim Luksoz Pran

290 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
9
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera  ap 1+1 ne zonen e st trenit afer kompleksi usluga ( prane bankes bkt ) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja.• siperfaqe 68m2• kati 9 pallat i ri ashens me 12 ...
22/09/2020 16:06

Jepet Ap 2+1 Ne Zonen E Gardes Se Republikes Prane Hotel Xheko Imperia

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
2
0.52 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartamemt i ri 2+1 ne qender, zona e gardes ( prane me hotel xheko imperial ) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe te pa perdoruara dhe punime shume cile...
22/09/2020 15:58

Jepet Me Qera Ap 2+1 Ne Pallat Te Ri Me Ashens Ne Rrugen E Elbasanit

500 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera modern apartament 2+1 ne rrugen e elbasanit prane deges se thesarit ne fillim, si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja• siperfaqe 81m2• kati 4 pallat i ri ash...
22/09/2020 15:44

Apartament Per Qira + Post Parkimi ::: Luxury Apartment For Rent

600 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
3
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament per qira + post parkimiluxury apartment for rent——————————————————▪︎super apartament 2+1+2 , me sipërfaqe 115 m², kt iii -të banim / fakulteti ju...
22/09/2020 15:32

21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
1
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 21 dhjetori jepet me qera apartament 2+1 apartamenti eshte i mobiluar • organizohet ne: • 2 dhoma gjumi •sallon+kuzhine • tualet siperfaqe totale 86 m2 Çmimi 35.000 leke na k...
22/09/2020 15:26

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit Prane Shkolles Se Baletit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
6
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Id 4221886rruga elbasanit, prane shkolles se baletit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 120 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, kondicioner, 2 tua...
22/09/2020 15:14

Jepet Me Qera; VilË 3 Kt/ "21 Dhjetori"

1,000 Euro

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
240.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera; vilË 3 kt/ "21 dhjetori"jepen 2 katet e vilës, kt i 2 dheamp; 3 banim me sipërfaqe banimi secili kat prej 120m².kati 2 është i përbërë nga një sallon i madh ndjenje me oxhak, ...
22/09/2020 15:12

Jepet Me Qera: Apartament 2+1/ Zona: " Komuna E Parisit"

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
10
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qera: apartament 2+1/ zona: " komuna e parisit"📍 ▪︎apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m² dhe ndodhet në kt x- të banim, pallat i ri. ▪︎përbëhet nga sallon ndenje +...
22/09/2020 15:07

Luxury Apartment For Sale / Rent

1,500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
3
0.07 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes ▪︎apartament per shitje/qira ▪︎luxury apartment for sale/rent —————————————————— ▪︎super apartament me sipërfaqe 120 m²,kt iii-të banim tek prokur...
22/09/2020 15:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim