🏡 parlamenti

🕵 Online 81 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

500 Euro - 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me

2+1 i mobiluar
Ambjenti
135.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod ..- me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë ...
16/06/2021 18:52

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
1
1.05 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera kati i pare i  nje vile mungon vetem soba gatimit ...
18/06/2021 13:48

18,000 Leke - Jap Me Qera Gazoniere Rruga Durresit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
3
0.84 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jap me qera garzoniere rruga durresit 180 mije lek...
18/06/2021 13:43

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera hyrje t një vile kati 2  te mobiluara pjesërisht 1+1 cmime përkatësisht 18000 dhe 25000 lek ...
18/06/2021 13:42

250 Euro - Qera, Apartament 1+1, Brryli, Tiranë, Al21539.

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
1.24 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Qera, apartament 1+1, brryli, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 75 m2.• kati i 3.• ndërtim i ri.organizimi:• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 1 dhoma gju...
18/06/2021 13:41

18,000 Leke - Jepet Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
1
1.67 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet  me qera hyrje 1+1 kati 1 nje vile mobiluar totalisht   ...
18/06/2021 13:40

25,000 Leke - Jepet Me Qera Garzoniere, Rr. "viktor Hygo"!

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
3
1.11 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera garzoniere, 44 m2, kati i 3-te i nje vile 4 kateshe. shtepia eshte ne kushte shume te mira, e pershtatshme per te banuar nje ose dy persona. ndertimi i ri dhe mobilimi i mire. ka edhe da...
18/06/2021 13:37

250 Euro - 1+1 M.shyre Kati 5 Pallat Ri Me Ashensor 250€/muaj

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
5
0.39 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1+1 m.shyre kati 5 pallat ri me ashensor 250€/muaj ...
18/06/2021 13:32

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
4
1.81 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
18/06/2021 13:32

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellorq2754te dhenat e nd...
18/06/2021 13:32

15,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1 Ne Ali Dem

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet shtepi me qera 1+1 ne ali dem tek shkolla kushtrimi i lirisë.dhenbsp;ambjenti është kati i paredhenbsp; 1+1+banjo ballkone pak oborr jashte, çmimi 150 mijë lek të vjetra është e kompletu...
18/06/2021 13:29

300 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
6
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera apartament 1+1 në bllok.🏷️ sipërfaqe 50 m²🏷️ kati: 6 (pa ashensor).për një vizitë në pronë na kontaktoniÇmimi: 300 euro/ muaj ...
18/06/2021 13:08

166 Euro - Jepet Me Qera Apartament Sp 55 M2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
2
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Kubesi real estate jep me qera apartament sp 55 m2 adresa: kinostudio. tirane. cmimi 166 euro kontakt: [email protected] tel: 0682801479 ...
18/06/2021 13:05

200 Euro - Jepet Me Qera 2+1, E Mobiluar

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar kati i 5, pa ashensor. ...
18/06/2021 12:50

400 Euro - Me Qera 2+1 Apartament I Ri Me Ashensor Prane Me Ring Center Perball R

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
6
1.35 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Me qera apartament 2+1, ne zonen e zogut te zi ( prane me ring center) si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe shume cilesore.• siperfaqe 107m2• kati 6 pall i ri ashen...
18/06/2021 12:36

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 banjo. cmimi eshte 230 leke. apartamenti eshte e mobiluar, eshte 70m2, dhe eshte ne gjendje shume...
18/06/2021 12:10

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Rr Kavajes Halim Xhelo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.98 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes me siperfaqe 70m2 - kati2organizohet:   •1 dhome gjumi •  salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualet ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • me uje drita 24h • e ...
18/06/2021 12:10

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Rr.abedin Cici

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
2.59 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Me siperfaqe 65m2 - kati2organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•2 dhome gjumidhenbsp;•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudhenbsp;• 1 tualete•1 ballkonedhenbsp;ofrohet:• me pllaka• ne gj...
18/06/2021 11:56

300 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti 3+1 Bulevardi Bajram Curri Pallati Me Shigje

Ambjenti
3+1 Bosh
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
2
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me siperfaqe 140m2 - kati2organizohet:   •3 dhome gjumi •  salloni dhe guzhina organiuar sebashku • 1 tualete•2 ballkone ofrohet:• me pllaka• ne gjendje shume te mire • me uje dri...
18/06/2021 11:53

18,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Mobiluar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
1
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Shtepia ndodhet ne fund te rruges jordan misja, pa kaluar shinat, 100 metra majtas. shtepi private, kati 1 e kompletuar....
18/06/2021 11:51

500 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti 3+1+2 Bulevardi Bajram Curri Pallati Me Shig

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
165.00 m2
Kati
3
2.40 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me siperfaqe 165m2dhenbsp;dhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•3 dhome gjumi•dhenbsp; salloni dhe guzhina organiuar sebashkudhenbsp;• 2 tualete•2 ballkonedhenbsp;ofrohet:• me pllaka• ne g...
18/06/2021 11:49

600 Euro - Super Apartament 2+1 Me Qera Tek 9-kateshet !

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
2
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera super apartament 2+1 tek 9-kateshet ! apartament 2+1 ne katin e dyte ne pallat te ri me ashensor. ka siperfaqe 93 m2 i organizuar ne nje koridor shperndares, sallon ndenje ,ambientin...
18/06/2021 11:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim