340x230    340x230

🏡 pallati me shigjeta

🕵 Online 304 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje    
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1+2 te pallati me shigjeta, prane karburant kastratit apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone apartamenti ka një sipër...

02/11/2022 15:28

350 Euro

Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

- 2+1 e mobiluar - 74 m2 - viti i ndertimit 1989 - kati i 3 - 350 euro/muaj ...

02/11/2022 11:21

Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2. ka planimetri perfekte te organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje fantastike. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor ne nje ...

09/10/2022 21:22

Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri prane spitalit amerikan 3 dhe pallatit me shigjeta. organizohet nga nje sallon i bollshem, ambjenti i gatimit i ndare me vete dhe me dritare , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje...

04/10/2022 16:23

400 Euro

Tirane Lumi Lana/ Bulevard |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament me qira 2+1🏠tipologjia:2+1📐siperfaqa:86m2📍vendodhja: perball pallatit me shigjeta🛋plotesisht e mobiluar•e pozicionuar ne nje vendodhje e cila ofron qetesi dhe pamje mjaft relaksuese gjithashtu ofron dhe facilitete te shumta. ...

30/09/2022 09:39

450 Euro

Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
165.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4231220tek bulevardi bajram curri, prane pallatit me shigjeta jepet apartament 3+1 me qera, siperfaqe 165 m², kati 3, pallat i ri, organizohet ne soxhorno, 3 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete(me dritare), 2 ballkone, jepet i mobiluar, eshte i sh...

08/09/2022 12:04

400 Dollar

Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 3+1 me 2 tualete ballkon cdo dhome gjumi + dhome gatimi dhe ngrenie me vetesiperfaqe 145 m2 dhe plotesisht i mobiluarkati 5 i nje pallati 6 kateshadresa unaza e re afer pallateve me shigjetacmimi: 400 usd / muajpreferohet fam...

31/08/2022 15:10

300 Euro

Tirane Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti ndodhet përballë hotel hilton, pallati me shigjeta. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 2 • sipërfaqe bruto: 85 m2 • sipërfaqe neto: 75 m2 • kubaturë e rregullt • orientim: jug-perëndim • dri...

17/08/2022 14:54

Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete

Jepet me qera per zyra ose banim apartament 1+1 prane pallatit me shigjeta.cmimi i apartamentit eshte (bruto) bashke me taksat e perfshira....

29/07/2022 12:38

450 Euro

Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
165.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete

Apartament 3+1+2 per qera pallati me shigjeta pallat i vitit 2001 pa ashensor ne kat te 4 siperfaqe te brendshme 164 m2 organizohet ne dhome ndenjie ambient tjeter ndenjie + kuzhina dhome gjumi matrimoniale me tualet 2 dhoma te tjera gjumi ...

27/07/2022 16:30

1,200 Euro - Apt Totalisht I Ri: 1+1+bllk (kmpl. Fiori Di Bosco - Don Bosko) Pllt V

Tirane | Don Bosko (1.92 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1+ballkon (fiore di bosko - don bosko) pallat i 2020-tes, punime te cilesise me te larte, 2 ashensore | mobilim i ri | shtruar me parket i gjithe apartamentin | kondicioner | kuzhine me t...
📅 Date: 01/12/2022 21:44

380 Euro - Jepet Me Qera 1+1 Te Ish Stacioni I Trenit Per 380 Euro (i Diskutueshe

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
⏩jepet me qera 1+1 te ish stacioni i trenit tirane✅ dhome + kuzhine me soxhorno + tualet siperfaqe 70 m2, kati 1🏡 plotesisht i mobiluar👨‍👨‍👦i pershtatshem per 3-4 student, prefero...
📅 Date: 02/12/2022 12:07

14,000 Leke - Garsoniere E Kopletuar Prane Kompleksit Grand & Qyteti Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
......
📅 Date: 02/12/2022 22:51

30,000 Leke - Hyrje Private 1+1 Ne Porcelan 30.000 Leke/muaj

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 3.21 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira hyrje private 1+1 tek rruga e kokonozve pranë universitetit europian te tiranes. hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet e nevojeshme. ajo organizohet ne dhomen e ndenjes, ambien...
📅 Date: 02/12/2022 22:40

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Te Universiteti I Mjeksise

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
⏩jepet apartamenti me qera 1+1 te universiteti mjeksise ✅ dhome + kuzhine  +  tualet siperfaqe 75 m2, kati 3🏡teresisht i mobiluar👨‍👨‍👦i pershtatshem per 2 persona dhe kushte te ...
📅 Date: 02/12/2022 21:55

35,000 Leke - 1+1,e Mobiluar ,e Re

Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite 2.31 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartment 1 +1 ,e mobiluar,e dhënë vetëm një herë me qera. elektroshtëpiake të reja +lavatrice rrobash +tv mobilje të reja....
📅 Date: 02/12/2022 18:52

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Zogu I Zi

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament tek zogu i zi apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 organizohet ne: *1 ambjent ndenje + gatimi *2 dhoma gjumi *1 tualet apartamenti ndodhet ne katin e 2 e...
📅 Date: 02/12/2022 18:10

500 Euro - Jepet Me Qera

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor me siperfaqe 110m te green city, rruga nexho konomi. i inverstuar dhe mobiluar ne menyre perfekte me te gjitha te reja d...
📅 Date: 02/12/2022 18:04

2,000 Euro - Vile 3-kateshe Per Qira Prane Shkolles "osman Myderizi".

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.25 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
320.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Vile 3-kateshe ofrohet per qira tek shkolla "osman myderizi" prane ambasades amerikane. siperfaqe ndertimi 320m2 e shperndare ne 3 kate. oborr+verande. ndertim cilesor dhe i mireinvestuar. fasade e...
📅 Date: 02/12/2022 18:00

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Barrikadave/ Opp27747

Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Opp27747 apartamenti është i pozicionuar ne rrugen e barrikadave. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 60m2 • sipërfaqja e apartamentit (neto): 53m2 • k...
📅 Date: 02/12/2022 17:24

1,500 Euro - Super Apt 2+1+2wc& Depo - Me 3 Post Parkime, Te Joy Residence *teg - 1

Tirane | Sauk/Qendra TEG (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament super moderne 2+1 +2 wc + depo + ballkon te madhe teg / rezidenca joy-apartamenti eshte 100% i ri  -ka 3 kondicioner- frigorifer te madh samsung- kuzhina perfekt Çdo gje druri e re ...
📅 Date: 01/12/2022 02:44

350 Euro - Jepet Apartament Me Qera Ne Astir Tek Artisti

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
*te dhenat e ndarjes :-1 sallon me kuzhine me vete-e mobiluar*siperfaqja e hyrjes: 110m2-adresa: astir *karakteristika:-cmimi: 450 euro per me shume informacione rreth apartamentit mund te n...
📅 Date: 02/12/2022 17:06

550 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, 21 Dhjetori, Tiranë, 550eu/muaj, Id Pro28740

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 dhjetori, rruga kongresi i lushnjes . informacion mbi apartamentin: • kati i 1 • sipërfaqja e apartamentit : 75m2 organizimi i brendshëm : ...
📅 Date: 02/12/2022 16:57

700 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Bulevardi Zogu I, Tiranë, 700eu/muaj, Id Pro2

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera , pozicionuar te bulevardi zogu i, shumë pranë qendrës. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe e apartamentit: 150m2 • kati 10 organizimi i brendshëm: ...
📅 Date: 02/12/2022 16:57

400 Euro - Qira, Apartament 1+1, Rruga Don Bosko, Tirane, 400eu/muaj, Id Pro28742

Tirane | Don Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 02/12/2022 16:57

33,000 Leke - Qera 1+1

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira 1+1 te shkolla e bashkuar, kati i pare, hyrje e rinovuar, e mobiluar. cmimi 33.000 leke preferon cift, 2 vajza/djem morina real estate ...
📅 Date: 02/12/2022 16:51

550 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Stacioni I Trenit, Tiranë, 550eu/muaj, Id Pro

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.68 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 02/12/2022 16:45

550 Euro - Qera, Apartament 2+1, Stacioni I Trenit,tiranë, 550eu/muaj, Id Pro287

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament me qera, pozicionuar tek kompleksi panorama. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 85m2 • kati i 8, me 2 ashensorë apartamenti disponon: ...
📅 Date: 02/12/2022 16:45

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Marga, Tiranë, 350eu/muaj, Id Pro2874

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 me qera, pozicionuar te kompleksi marga, rruga jordan misja. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 100m2 • kati : 5 apartamenti dispono...
📅 Date: 02/12/2022 16:45

700 Euro - Jepet Apartment Me Qera 3+1, [id Kbna 1146]

Tirane | Lumi Lana/ Bulevard 0.42 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 02/12/2022 16:42

450 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Me Kuzhine Me Vete

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 0.84 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
*te dhenat e ndarjes :-1 sallon me kuzhine me vete-e mobiluar*siperfaqja e hyrjes: 75m2 -adresa: rruga e durresit, prane zogut te zi.*karakteristika:-cmimi: 450 euro per me shume informacion...
📅 Date: 02/12/2022 15:58

400 Euro - 🔻 Jepetapartament Me Qera 1+1 🔺📍 Bulevardi I Ri Astirit[id A

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
🔻 jepetapartament me qera 1+1 🔺 📍 bulevardi i ri astirit, perball bar flamingo 🔹kati 8 🔹siperfaqa: 78 m2 🔹pallat i ri ▫️organizohet: 🔹sallon dhe ambient gatimi...
📅 Date: 02/12/2022 15:38

1,500 Euro - Qera,apartament 2+1,rruga Vaso Pasha ,bllok (pro+23053)

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.76 Km nga qendra
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rrugën vaso pashainformacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 120m2• kati i 8•ndertimi i ri•ashensororganizimi:• salloni i ndenjes.• am...
📅 Date: 02/12/2022 15:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim