🏡 mesdhetar

🕵 Online 115 lexues | ⏳ 8 njoftime ne pritje  

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
27/09/2020 23:32

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; 🔹...
28/09/2020 09:39

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(una17646)

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 'bar ikon'.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 89....
28/09/2020 09:14

1+1 I Madh (80 M2) Tek Rruga E Elbasanit - I Mobiluar Komplet | Pallat

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e elbasanit (zone perfekte) pallat me ashensor | mobilim cilesor dhe i kompletuar | kuzhine me te gjitha pajisjetdhenbsp; | dhome gjumi e kompletuar | tualet me ...
28/09/2020 09:13

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
28/09/2020 08:47

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
28/09/2020 08:47

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Taivanit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.52 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen ibraim rrugova prane taivanit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perb...
28/09/2020 08:46

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

1+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
27/09/2020 10:43

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
27/09/2020 17:59

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
27/09/2020 15:01

Ndarje Qeraje

7,400 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
28/09/2020 08:43

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
28/09/2020 08:42

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
28/09/2020 08:41

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 ))

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
119.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek kodra e diellit(rezidenca 2)e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro...
28/09/2020 08:12

Kerkojem Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
5
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jemi tre vajza .kerkojme nje te katert per ndarje qeraje .te jete korrekte dhe e pergjegjshme .shtepia eshte ne gjendje shume te mire mbrapa ambasades gjermane .2+1 me cmim 350 € ...
28/09/2020 00:06

Kerkoj Nje Goce Per Ndarje Qeraje

20,000 Leke

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
15.00 m2
Kati
1
2.90 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Kerkojm nje goce per ndarje qeraje .shtepia eshte 3+1 jemi 3 goca momentalisht kerkojm dhe nje tjeter .qeraja eshte 200 mije lek te vjetra ,nga 50 mije secila ...
28/09/2020 00:03

Apartament Me Qera 2+1, Astir Pran Union Bank

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1 tek astiri prane union bankme siperfaqe 100m2. kati 7organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi• 2dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualet•2 ballkoneofrohet:• bosh i pa m...
27/09/2020 23:51

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
27/09/2020 23:46

2+1 (70 M2) Tek Stacioni I Trenit (rr. Asim Vokshi) Pallat I Ri | 2 As

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
12
1.15 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacionidhenbsp; i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izo...
27/09/2020 23:38

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
1.76 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
27/09/2020 23:32

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
27/09/2020 23:12

Qera, Apartament 2+1,unaza E Re(una17964)

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
5
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 'bar artisti"informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 110m2.a...
27/09/2020 23:00

Apartament 1+1 Per Qera Tek Kodra E Diellit.

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
3
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Jepet per qira apartament 1+1 tek kodra e diellit prane eleonores. hyrje e rregullt dhe me hapesire te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar totalisht ne gjendje shume te mire me te gjitha orendite d...
27/09/2020 22:17

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim