🏡 kerkoj shtepi me qera ne tirane

🕵 Online 107 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

420 Euro - 3+1+kuzh+studio+2bllk (ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile

3+1 i mobiluar
Ambjenti
140.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afe...
24/01/2021 10:25

14,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
4.01 Km
nga qendra
Tirana | Zone Periferike Shtepia eshte e mobiluar , ka oborr ku mund te parkohet nje makine , permban elektroshtepiaket e nevojshme si lavatrice frigorifer sic shikohen dhe ne fotot perkatese. shtepia ndodhet ne periferi te ...
24/01/2021 21:38

250 Euro - Apartament 1+1 Per Qira , Don Bosko

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
62.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 62 m2, ndodhet ne don bosko, perballe vizion plus. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. ndodhet ne katin e 2 ...
24/01/2021 21:08

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Shkolla E Bashkuar

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.62 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio   jepet apartament me qira 2+1, rruga "sul gjashta", 300 m nga qsut: shkolla e bashkuarme siperfaqe 90 m2, 3 ambiente, kati i 2 (totali i kateve 2)organizohet:   •ambienti i gatimit dhe i ngreni...
24/01/2021 20:44

25,000 Leke - Jepet Me Qira Shtepi 1- Kateshe 2 +1 Ne Fund Te Rruges 5 Maji Tirane

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Ne fund te rruges 5 maji j tirane jepet me qira shtepi 1- kateshe 2+1 me siperfaqe te brendshme 120 m2.shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndene/kuzhine, koridori,veranda dhe tualeti. shtepia es...
24/01/2021 20:41

22,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 ( i mobiluar ) astir kati 7 22000 leke (te reja) 0694431811 ...
24/01/2021 20:37

22,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera 1+1 ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit eshte 22...
24/01/2021 20:15

28,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qira Afer Kopshtit Zoologjik

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
56.00 m2
Kati
1
2.69 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Rruga peti, prane kopshtit zoologjik, jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 56 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 ne pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi dhe t...
24/01/2021 20:00

17,000 Leke - Fresku,prane Bamirit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
4
3.56 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet garsoniere bashkohore arredim shume i kendeshem zone e qete dhe me mundesi parkimi ...
24/01/2021 19:44

450 Euro - Vendbanim Ekskluziv (kod. Diellit 2- Rez. G&p) - 2+1+2wc+ballkon (105

2+1 i mobiluar
Ambjenti
105.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium | e bere nga pronari per vete | ndric...
22/01/2021 23:15

25,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Ne Fresk

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
78.00 m2
Kati
4
4.36 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet apartament me qira 1+1 me siperfaqe 78 m2 ndodhet ne fresk ne katine 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me kuzhinen, dhome gjumi ,tualet ,ballkon . o...
24/01/2021 19:43

160 Euro - Qera, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë 160 € /muaj Id: Opp+19286

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 1+1 në zonën e freskut, rruga ramazn gaxherri.informacion mbi pronën:• sipërfaqja e apartamentit: 60 m2.• kati i 5.• orientim veri-lindje.• disponon dokumentacion...
24/01/2021 19:38

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1+2(tualete) Ne Astir

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
7
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1+2(tualete) i mobiluar kati 7, pallat i ri me ashensor astir 25000 leke 0694431811 ...
24/01/2021 19:27

14,000 Leke - Jepet Me Qera Garsoniere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
22.00 m2
Kati
1
1.15 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ne rrugen ali demi prane shkolles "kushtrimi i lirise" jepet me qera garsoniere 22 m2 e mobiluar , kati i pare ...
24/01/2021 19:12

32,000 Leke - Apartament 2+1 +2 Me Qera Ne Don Bosko

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartament me qera 2+1+2 me qera ne don bosko, prane rruges burgut me dalje te shpejte te bulevardi i ri. ndodhet ne katin e 4 te nje shtepie te kthyer ne godini banimi me qera ne formen e pallatit. ...
24/01/2021 18:36

25,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qira Ne Ali Dem, Kompleksi Mangalem

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Ali dem, kompleksi mangalem, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 65 m2, kati i 2 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. i mobiluar si ne foto.jepe...
24/01/2021 18:16

300 Euro - Komuna E Parisit, Te Lulishtja

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
53.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Jepet ambient modern here e pare ne qera i gjithi ne parket internet dhe parkimi i perfshire ne cmim ...
24/01/2021 16:48

300 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 10, 120 M² 300 Euro (teod

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
10
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Zona/rruga : teodor keko jepet me qira super apartament 2+1+2 kati 10 i fundit ashensor adresa: prane alfa bank astir Çmimi:300€muaj i padiskutueshem ...
24/01/2021 15:59

32,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re,vila L

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
2
3.35 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,vila l.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 95m2.apartamenti dis...
24/01/2021 13:41

210 Euro - Qera, Garsoniere, Ali Demi, Tiranë, Al19294

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
5
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Qera, garsoniere, ali demi, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 40 m2.• kati i 5.organizimi :• ambient ndenje dhe ambient fjetje i përbashkët.• ambient gatimi....
24/01/2021 13:32

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 1+1, Materniteti Ri, Tek Furrat Tito

Ambjenti
1+1 Bosh
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;jepet apartament me qira 1+1,materniteti ri, tek furrat titome siperfaqe 70 m2. kati i 4organizohet: dhenbsp;dhenbsp;• soxhorno dhe dhoma e ngrenies jane te perbashketa.• 1 dhome gjumi• ...
24/01/2021 13:14

320 Euro - Me Qera 1+1 Super Apartament I Ri Prane Stacionit Te Trenit ( Banka Bk

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
8
1.02 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera 1+1 super apartament, 68 m2, kati 8, totali i kateve 8, pallat ne 10 kate, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar...
24/01/2021 13:07

260 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Ysberisht

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korr...
24/01/2021 12:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim