🏡 jap shtepi me qera.55 m2 1+1rr 5 maji

🕵 Online 284 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
24/09/2020 10:15

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
73.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

Qera, Apartament 2+1, Ish Ekspozita, Tiranë Pri17651

550 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
120.00 m2
Siperfaqa
13
Kati
(0.83 Km nga qendra)
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Apartamenti është i pozicionuar në zonen e ish ekspozites.informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit : 120 m²•ndërtim i ri • kati i 13 banim • orientim: perendim • dokume...
22/09/2020 18:39

1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelber

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik  apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondicionere ...
23/09/2020 18:39

Super Ap 2+1 Perball Me Kompleksin Halili ( Rr E Dibres )

330 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartmenti 2+1, perballe kompleksit halili( rruga dibres), kati i 7-te, e mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni dhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 330€...
24/09/2020 14:11

Super Ap 1+1 Te 21-shi ( Kontakt )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.64 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 tek 21shi(kompleksi kontakt)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro kati i 2te...
24/09/2020 14:11

Super Ap 1+1 Te Fresku ( Muhamed Deliu )

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Apartament 1+1 te fresku,tek rruga muhamet deliu,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 1-re ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 250 euro duke perfshire fhe nje post park...
24/09/2020 14:11

Super Ap 2+1 Tek Rruga Minepeza ( Komisariati 3 )

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 2+1 , tek mine peza( perballe komisarit nr 3), kati i 1-re banim,i mobiluar me te gjitha kushtet, per me shum informacion kontaktonidhenbsp;+355682567777 cmimi 400€...
24/09/2020 14:11

Super Ap 2+1 Te Rruga Dritan Hoxha ( Laprake)

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
7
2.23 Km
nga qendra
Tirane | Rruga Dritan Hoxha Apartmenti 2+1, tek dritan hoxha, kati i 7-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;cmimi :300 euro (pak i diskutueshem) ...
24/09/2020 14:11

Apartament Me Qera 2+1, Astir Pran Union Bank

25,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
7
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1 tek astiri prane union bankme siperfaqe 100m2. kati 7organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi• 2dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualet•2 ballkoneofrohet:• bosh i pa m...
24/09/2020 12:32

Jepet Super Apartamenti 2+1 Tek Liqeni I Thate

540 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet apartament me qera tek liqeni i thate,me pamje nga liqeni artificial dhe liqeni i thate. apratamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatimi,banjo me jakuzi.eshte i mobiluar...
24/09/2020 12:26

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
23/09/2020 23:22

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 10:53

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
22/09/2020 22:25

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Apartament Me Qera Dhe Ne Shitje 2+1,myslym Shyri Pran Bkt Bank

350 Euro

Ambjenti
2+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
5
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament me qera 2+1 tek myslym shyri prane bkt bankme siperfaqe 82m2. kati 5organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi• 2dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualet•1 ballkoneofrohet:• bosh i p...
24/09/2020 12:16

Jepet Apartament 1+1 Tek Rruga Elbasanit(prane Shkolles Se Mesme Te Gj

390 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1, 75 m2, kati i 3-te, i ndodhur ne rrugen e elbasanit, prane shkolles se mesme te gjuheve te huaja, asim vokshi. i mobiluar ne menyre komode dhe bashkekohore. per me teper ...
24/09/2020 12:03

Super Ap 1+1 Tek Rruga Elbasanit ( Perball Me Filologjikun )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
4
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartmenti 1+1, tek rruga elbasanit perball me filologjikun, kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni cmimi 300€ ...
24/09/2020 11:53

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
0.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Fiore Di Bosko )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 1+1 ne don bosko(tek fiore di bosko)e mobiluar ne menyre moderne,e re,dhe e pa banuar me pare,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro ...
24/09/2020 11:44

2+1+ballkon (100 M2) Tek Diplomat 2(blv. Bajram Curri) Parkim I Garant

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
5
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qera apartament 2 + 1 + ballkon, i madh (100 m2) tek diplomat 2 (blv. bajram curri - buze rruge me pamje nga lana) - parkim i garantuar | sistem kapot | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo d...
24/09/2020 11:34

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
24/09/2020 11:27

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
24/09/2020 11:26

Shtepi Me Qera

32,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
2
2.39 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Shtepia e mobiluar me te gjithe elektroshtepiaket e duhura ...
24/09/2020 11:04

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender 30.000 All

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
51.00 m2
Kati
2
0.33 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartmenti 1+1 me siperfaqe 51m2 ne rrugen reshit Çollaku tek bulevardi gjergj fishta  ne nje zone shum te mire te tiranes perball taiwan center .ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eg...
24/09/2020 10:58

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 10:53

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
24/09/2020 10:48

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim