🏡 irfant tomini ne shitje

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

330 Euro - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk (vile Me Kamera) / 100% I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
90.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.33 Km nga qendra)
Tirane | Fresku/Linze 2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...
12/05/2021 21:47

17,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
2
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Hyrje 1+1 e kopletuar kati i 2,rruge kryesore,drita dhe uje 24 h! ...
14/05/2021 01:17

285 Euro - Ne "myslym Shyr" Prane Max Optika Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
5
0.71 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne "myslym shyr" prane max optika jepet me qira apartament 1+1. ky apartament eshte i mobiluar dhe i pershtatshem per nje jetese komode! preferohen njerez familjar dhe afatgjate. per me shume me...
14/05/2021 01:15

10,000 Leke - Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkoj nje vajze per te ndare qerane. te jete bashkepunuese, e sjellshme, punetore. te jete studente ose ne marredhenie pune. preferohet nga mosha 19-29 vjece. te interesuarit te kontaktojne ne wh...
14/05/2021 01:12

27,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1(mobiluar) Yzberisht

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepet apartament me qera me sip.65 m2 1+1( i konvertuar ne 2+1) i mobiluar kati 4, pallat i ri me ashensor 27000 leke(te reja) yzberisht,bulevardi i ri 0694431811 ...
14/05/2021 00:44

14,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera Per 2 Persona

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
1
3.30 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Ndodhet ne misto mame ,20 minuta larg qendres . e pershtatshme maksimumi per 2 persona,cift ose 2 studente femra. ...
14/05/2021 00:29

25,000 Leke - Kompleksi Vizion Plus, Apartament 1+1 Me Qera, 25000 Leke!

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
Tirane | Don Bosko Jepet me qera apartament 1+1 ne kompleksi vizion plus.apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.ka ambjente komode dhe ndricim natyral.eshte pjeserisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.p...
14/05/2021 00:18

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Fusha E Aviacionit Prane Bar Restor

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
36.25 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko  jepet me qera apartament 1+1 tek fusha e aviacionit kati 3 pallat me siperfaqe 50m2 organizohet:   •1 dhome gjumi•1 tualet• sallon me kuzhin te perbashketofrohet:• e mobiluar• ne kush...
14/05/2021 00:10

23,000 Leke - Jepet Apartament 2+1 Me Qera, E Mobiluar, Rruga E Burgut

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
6
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament 2+1 me qera;ka nje siperfaqe prej 117 m2.dhenbsp;apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie + kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone;ndodhet ne katin e 6-te, te ...
13/05/2021 23:43

1,400 Euro - Ultra 2+1+2wc+2bllk (myslym Shyr - Gjykata E Larte) Garazh Nentoksore

2+1 i mobiluar
Ambjenti
130.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.81 Km nga qendra)
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2++1+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çdo detaj të ...
12/05/2021 22:19

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Prane Ish Parkut !

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat shume te kerkuara, nje kompleks pallatesh te ndertuara me nje standart te larte.organazohet ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit te perbashket dhe me dalje n...
13/05/2021 23:42

27,000 Leke - Jepet Apartament Me Qira 2+1+2+2 Astir Pran Fabrikes Se Millit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
3.00 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qira 2+1+2+2 astir pran fabrikes se millitme siperfaqe 100m2. kati 6 pallat i ri me ashensordhenbsp;organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•sallon°dhome ndenje dhe guzhine organizuar se b...
13/05/2021 23:20

10,000 Leke - Qyteti Studenti Pas Godinës 27

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
20.00 m2
Kati
2
1.51 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera dhome dhe garzoniere.pas godinës 27 te qytetit studenti ne nje zone tepër te preferuar ...
13/05/2021 23:09

30,000 Leke - Rruga 5 Maji, Pas Concord Center Jepet Me Qera Apartament 2+1

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
3
1.88 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Rruga 5 maji, pas concord center jepet me qera apartament 2+1, 86𝐦² i mobiluar dhe i organizuar ne dhome ndenje, dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, njera dhome me krevat dopjo dhe dhoma tjeter me 2 k...
13/05/2021 22:58

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen E Barrikadave(prane Gjimnazit S

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
0.63 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Ne rrugen e barrikadave prane gjimnazit sami frasheri,jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje ,ambjent gatimi,dhome gjumi me 2 krevate tek,banjo.apartmenti ndodhet ne...
13/05/2021 22:45

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Don Bosco Prane Viva Market (id 4211

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Id 4211592ne zonen e don bosko prane viva market, jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqja 60 m², pallat i ri, kat i 2, me ashensor, i mobiluar, tualet me aspirim, korridor, ballkon, parket, kondicio...
13/05/2021 22:37

220 Euro - Apartament Te Spitali Amerika Ii

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament me mobilim shume te mire te spitali amerika ii. cmimi shume i mire na kontaktoni...
13/05/2021 22:32

350 Euro - Jepet Shtepi Ke Qera 2+1+ballkon

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
11
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek ish ekspozita (e88) zone perfekte (akses i menjehershem me myslymin dhe bllokun) pallati eshte i ri dhe me ashensor | banesa e mobiluar totalisht me orendi shu...
13/05/2021 21:58

25,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1, Tek , Zogu Zi , Prane Universitetit Logo

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qera 1+1, tek , zogu zi , prane universitetit logosme siperfaqe 55 m2. kati i 1 i nje pallati ekzistues. totali i kateve (5)organizohet:dhenbsp; dhenbsp;•salloni i ndenjes dhe ku...
13/05/2021 21:58

20,000 Leke - Garzoniera Kati I Dyte

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Afer ambasades amerikane dhe rruges se elbasanit dhe universitetit, rruga stavro vinjau jepen gazoniera me qera kati i dyte te amobiluara dhe afer sherbimeve te ndryshme tregare te zones . ...
13/05/2021 21:56

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare (prane Ish Alu

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
0.70 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 tek bulevardi zogu i pare (prane aluizmit) jepet me qera apartament 2+1 i nje shtepie private.apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,salle gatim...
13/05/2021 21:49

204 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir Prane Bohem Lounge (id 4211297)

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
7
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Id 4211297ne astir prane bohem lounge jepet me qera apartament 1+1, kati 7 pallat i ri me ashensor, i organizuar ne korridor, soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, i mobiluar ne menyre cilesore, me ...
13/05/2021 21:28

400 Euro - Apartament Luksoz Me Qera, Liqeni I Thate.

1+1 i mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(2.45 Km nga qendra)
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet me qera apartament i sapomobiluar ne menyre moderne, tek rruga hamdi sina. apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i tipologjise 1+1. ka siperfaqe 70 m2. cmimi eshte 400 euro. ...
13/05/2021 09:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim