🏡 home for rent tek shkembi kavajes durres

🕵 Online 63 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
24/09/2020 22:40

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes ( Prane Bllokut Te Am

35,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
73.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.41 Km nga qendra)
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e kavajes ( prane bllokut te ambasadave)apartamet 1+1 i mobiluar ne menyre mjaft komode ndodhet ne katin e 2 te nje pallati.dhoma e ndenjes dhe e gatimit totalis...
24/09/2020 11:28

1+1 I Madh Ne Super Vendodhje - Ali Dem ( Qetesi, Rrethohet Me Gjelber

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik  apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondicionere ...
23/09/2020 18:39

21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
1
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 21 dhjetori jepet me qera apartament 2+1 apartamenti eshte i mobiluar • organizohet ne: • 2 dhoma gjumi •sallon+kuzhine • tualet siperfaqe totale 86 m2 Çmimi 35.000 leke na k...
25/09/2020 02:29

Apartament 2+1 Me Qera Ne ‘’selitë’’.

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
3
2.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Apartament 2+1 me qira ne ‘’selitë’’. apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie bashkë me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet, dhe një ballkon. ndodhet në katin...
25/09/2020 02:24

Okazion ,apartament Me Qira 2+1, Astir

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
140.00 m2
Kati
2
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 2+1 tek astiri.me siperfaqe 140 m2. kati 2organizohet:dhenbsp;• ambjent gatimi• 2dhoma gjumi• sallon ndenje•1 tualet•2 ballkoneofrohet:• i mobiluar• ne kushte te...
25/09/2020 02:23

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira kati 1 i nje vile 3 kateshe 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen rreli ne don bosko prane kullavedhenbsp; te arapit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket ...
25/09/2020 02:22

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
25/09/2020 02:21

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
25/09/2020 01:53

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
25/09/2020 01:52

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 21:55

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
23/09/2020 23:22

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
24/09/2020 22:26

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
24/09/2020 11:49

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
25/09/2020 01:51

🏠🙎‍♀️kerkojmë Një Vajzë Për Ndarje Qeraje.

15,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
1
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📌kërkojmë një vajzë për ndarje qeraje. 🔘 shtëpia ndodhet në fund të bulevardit të ri, zona e nënstacionit elektrik, 2+1. ideale për dikë që studion te fshn🔘qeraja në total 150 m...
25/09/2020 00:45

1+1 I Madh (80 M2) Tek Rruga E Elbasanit - I Mobiluar Komplet | Pallat

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e elbasanit (zone perfekte) pallat me ashensor | mobilim cilesor dhe i kompletuar | kuzhine me te gjitha pajisjetdhenbsp; | dhome gjumi e kompletuar | tualet me ...
24/09/2020 23:38

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
24/09/2020 22:40

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Fiore Di Bosko )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
4
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 1+1 ne don bosko(tek fiore di bosko)e mobiluar ne menyre moderne,e re,dhe e pa banuar me pare,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro ...
24/09/2020 22:39

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
4
1.45 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
24/09/2020 22:26

📣jepet Garsoniere Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet garsoniere me qera📌garsoneria ndodhet shume prane fakultetit ekonomik▪️eshte e kompletuar per studenta ▪️eshte e organizuar ne:•dhome e cila ka kuzhine te kompletuar, kondici...
24/09/2020 22:24

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
2.10 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
24/09/2020 21:55

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
24/09/2020 21:44

Shtepi Private Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
2.42 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shtepi private e leshuar me qera. ndodhet prane venue club ose ngjitur me restoran qordja ose rrethrotullimi qe po behet siper martenitetit te ri kushton 20000 mije. mundesisht studente. ...
24/09/2020 21:43

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
24/09/2020 21:36

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.23 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugendhenbsp; cameria ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina,...
24/09/2020 21:29

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Baletit (prane Rruges Se Elba

33,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.07 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek shkolla baletit.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.eshte totalisht i mobiluar me te gjith elektroshtepiaket perkatese.dhome ndenje e kom...
24/09/2020 21:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim