🏡 gjykata e rrethit tirane

🕵 Online 22 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
06/03/2021 13:01

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
0.69 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
06/03/2021 23:03

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
2
1.23 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
06/03/2021 19:42

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartamenti ndodhet në rrugën “margarita tutulani” tirane. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 91 m2. • kati 3 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambie...
06/03/2021 15:09

300 Euro - 2+1 I Vecant -(127 M2) Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Parket | Me Mob

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
127.00 m2
Kati
2
2.71 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuar...
06/03/2021 15:03

1,500 Euro - Qera, Vilë, Colombo 2, Teg

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
189.00 m2
Kati
3
Tirana | Zone Periferike Opp17555vila ndodhet ne zonën e teg, në kompleksin colombo 2.informacione mbi vilën :• sipërfaqje totale 189 m2• sipërfaqje trualli 218m2organizuar si në vijim:• strukture 3-katëshe.•...
06/03/2021 14:59

300 Euro - Super Ap 1+1 Tek Liqeni Thate ( Kati 3 )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartment 1+1,tek liqeni thate,kati i 3te me ashensor,i mobiluar me te gjitha kushtet,per ta pare kontaktoni ne nr:+355 68 256 7777cmimi:300 euro ...
06/03/2021 14:53

370 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kompleksi Deliorgji ( Kati 4 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek kompleksi deliogji, kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 370€...
06/03/2021 14:53

500 Euro - Super Ap 2+1 Tek Vasil Shanto

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
2
3.77 Km
nga qendra
Tirana | Vasil Shanto Apartmenti 2+1, tek vasil shanto, kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 550€...
06/03/2021 14:53

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
06/03/2021 23:03

350 Euro - Super Ap 2+1 Ne Don Bosko ( Vizion Plus )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
8
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartmenti 2+1, tek don bosko ( brenda kompleksit viz plus), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 350€...
06/03/2021 14:53

350 Euro - Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Xhon Kenedi )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
2
2.18 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartmenti 2+1, tekrruga xhon kendi ( kodra diellit), kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 350€ ...
06/03/2021 14:53

450 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga Jordan Misja ( Me Parkim )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
1.73 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartmenti 2+1, tek jordan misja( komp gener 2), kati i 3-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni+355 68 256 7777cmimi 450€ perfshi postparkimin ...
06/03/2021 14:53

550 Euro - Super Ap 1+1 Tek Rruga Islam Alla ( Myslym Shyri )

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
0.61 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 1+1, tek rruga islam alla , kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 550€...
06/03/2021 14:53

330 Euro - Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit.

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartmenti 1+1, tek kodra diellit,kati i 3 -te banim pa ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 330€ ...
06/03/2021 14:53

750 Euro - Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
1
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu ...
06/03/2021 14:53

550 Euro - Super Ap 2+1 Tek Jordan Misja ( Kompleksi Gener 2 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
117.00 m2
Kati
3
0.77 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartmenti 2+1, tek jordan misja( kompleksi gener2), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni dhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 530€(2post parkim te perfshire)...
06/03/2021 14:53

350 Euro - Super Ap 2+1 Ne Don Bosko ( Vizion Plus ))

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
98.00 m2
Kati
8
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartmenti 2+1, tek don bosko ( brenda kompleksit viz plus), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 350€...
06/03/2021 14:53

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Kavajes ( Afer Xhamise )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek rruga kavajes ( afer xhamise), kati i 3-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 450€ ...
06/03/2021 14:53

600 Euro - Super Ap 3+1 Tek Art Turbina ( Kati 5 )

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
111.00 m2
Kati
5
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartmenti 3+1, tek art tubina, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 600€ ...
06/03/2021 14:53

850 Euro - Super Ap 3+1 Tek Kodra E Diellit ( Bill Klinton )

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
138.00 m2
Kati
6
2.10 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 3+1 tek kodra e diellit(rruga :bill klinton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 6-te banim dhenbsp;per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 850 euro...
06/03/2021 14:53

380 Euro - Super Ap 2+1 Ne Qender Te Tiranes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.60 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 ne qender te tiranes(rruga :sulejman pasha)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 380 euro...
06/03/2021 14:53

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
06/03/2021 19:42

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Dhenbsp;apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. apartam...
05/03/2021 14:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim