🏡 gjuhet e huaja

🕵 Online 137 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje  

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
55.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.76 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
28/09/2020 10:05

Okazion. Jepet Me Qera Ap 1+1 Prane Me Rrugen Myslym Shyrri Te Kryqezi

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet apartament 1+1 me qera ne qender, rruga sami frasheri prane pallatit swaroskit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siperfaqe 60m2• kati 5 pall...
28/09/2020 10:15

Apt 1+1 Komod I Rregullte- Me Cdo Pajisje A+++ (harxhon Pak Energji) N

270 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
1.76 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Dhenbsp;apartament 1+1 i madh ne super vendodhje ( qetesi, rrethohet me gjelberim ne gjitha anet) me orientim lindje dhe me cdo pajisje elektrshtepiake a+++ ( harxhojne shume pak energji) me 2 kondici...
28/09/2020 10:05

Jepet Ap 1+1 Bllok

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
3
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne bllok , i organizuar shume mire dhe me lokacion perfektdhenbsp;...
28/09/2020 09:59

Jepet Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo

600 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.26 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne cdo detaj ne nje nga zonat me te mira te tiranes pran stadiumit dinamo ne pallat te ri me ashensor dhe me pamje shume te mire , apartamenti eshte i ...
28/09/2020 09:59

Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

400 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga nje dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , dhe me pozicion shume te mire ☑️lokacioni eshte perfekt pa...
28/09/2020 09:59

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire me arkitekt me nje stil bar ku edhe ne shtepi do te duket vetja si ne lokal dhenbsp;me nje stil shume te vecantdhenbsp;☑️apartamenti perbehet...
28/09/2020 09:59

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Bashk Me Garazhd

370 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
83.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit perball ekonomikut , ne nje pallate te ri me ashensor te ndertuar vitet e funditdhenbsp;☑️apartamenti eshte ...
28/09/2020 09:58

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

1+1 Pa Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(1.62 Km nga qendra)
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

400 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(2.10 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cip  | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instalimet f...
27/09/2020 10:43

📣shtepi Me Qera 1+1 Prane Universitetit Te Ekonomikut

300 Euro

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet shtepi me qeradhenbsp;👉🏻shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2👉🏻e organizuar ne 1+1 shtepia ofron:•sallon•kuzhine•dhome gjumi•ballkon🔅nodhet ne katin e dyte te nje viledh...
27/09/2020 17:59

💥apartament 2+1 Me Qera, I Supermobiluar Shume Prane Qendres/tirane

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.45 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja 📣jepet apartament me qera🔸apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2.🔹organizohet ne 2+1:•kuzhine, sallon•2 dhoma gjumi-dhome gjumi martesore-dhome gjumi per femije me tre krevate•korridor...
27/09/2020 15:01

Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
0.23 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 60m2 ne rrugendhenbsp; cameria ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina,...
28/09/2020 09:45

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
1.75 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira kati 1 i nje vile 3 kateshe 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen rreli ne don bosko prane kullavedhenbsp; te arapit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket ...
28/09/2020 09:44

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
28/09/2020 09:43

Jepet Me Qera Apartament 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
6
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar, prane 21 dhjetorit, mbrapa shkolles sabaudin gabrani, kati 6, pallati eshte 7 katesh, me ballkon dhe nje banjop ...
28/09/2020 09:42

Jepet Super Ap 1+1 Ne Bllok

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
2
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne zonen e bllokut me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; dhenbsp; 🔹...
28/09/2020 09:39

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. 250 € /muaj

250 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
87.00 m2
Kati
5
Tirane | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 87 m2. • kati i 5-të. • orientim lindje-perëndim-veri. organizimi: amb...
28/09/2020 09:33

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(una17646)

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 'bar ikon'.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 89....
28/09/2020 09:14

1+1 I Madh (80 M2) Tek Rruga E Elbasanit - I Mobiluar Komplet | Pallat

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
2
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e elbasanit (zone perfekte) pallat me ashensor | mobilim cilesor dhe i kompletuar | kuzhine me te gjitha pajisjetdhenbsp; | dhome gjumi e kompletuar | tualet me ...
28/09/2020 09:13

📣jepet Me Qera Hyrje 1+1 Me Super Cmim/ Komuna E Parisit

220 Euro

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit 🏠jepet me qera hyrje ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane. 👉🏻hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati e paisur me ashensor. 👉🏻ka nje siperfaqe prej 70 m2. 📌hyrja ...
28/09/2020 09:11

Apartament 1+1 Per Qira Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
63.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 63m2 ne rrugen e kavajes prane spitalit gjerman ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te p...
28/09/2020 08:47

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
28/09/2020 08:47

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Taivanit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.52 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne rrugen ibraim rrugova prane taivanit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perb...
28/09/2020 08:46

Ndarje Qeraje

7,400 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
5
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Kerkohet nje vazje per ndarje qeraje, shtepia ndodhet tek sheshi wilson. eshte ne katin e 5, hyrje 2+1. qeraja 74/leke per person ne muaj. kontakt 0685854936. ...
28/09/2020 08:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim