🏡 gasonerje m

🕵 Online 87 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
30/11/2020 09:47

270 Euro - Vile Me Qera Ne Dritan Hoxha Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4251137rruga. dritan hoxha, prane universitetit zonja keshillit i mire, me qira kati i 3-te i nje vile, me nje dhome gjumi, i mobiluar ne te gjitha menyrat bashkekohore, siperfaqe 90 m, kondicioner...
30/11/2020 12:37

350 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit Prane Eleonores Ne Tirane

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4221952tek kodra e diellit, prane eleonores, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 104 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ball...
30/11/2020 12:37

350 Euro - Vile Me Qera Ne Rrugen Siri Kodra Prane Hotel Meridian Ne Tirane (id 4

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.85 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Id 4251138rr. siri kodra, afer hotel meridian, jepet me qera kati i 1 i nje vile 1+1 , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne ,siperfaqe 70 m², kati 1, 2 kondicioner, e gjithe shtepia me parket, 1...
30/11/2020 12:36

55,000 Leke - Kat Vile 2+1 Per Qira Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
1
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qira kati 1 i nje vile 3-kateshe me siperfaqe 110m2 ne rrugen myslym shyri  ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ...
30/11/2020 12:04

300 Euro - Apartament - Me Qira - Fusha E Aviacionit, Shqipëri Super Ap 1+1 Me Q

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
1
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet aparament me qira 1+1 , prane shkolles se magjistratures/avokatise, fusha e aviacionit. organizohet ne dhome gjumi, ambjent gatimi+ndenje , ballkon, tualet. ndodhet ne nje pallat te ri me ashe...
30/11/2020 12:04

25,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qera Prane Pediatrise

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 52m2 , ndodhet te rruga kongresi manastirit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me  ambjentin e  gatimit, nje...
30/11/2020 11:55

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Ish Parku Autobusave!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Përshkrim! apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile afër "globe". ka një sipërfaqje 60m2 dhe përmban sallon ,kuzhinë ,një dhomë gjumi dhe një tualet.apartamenti është i mobilu...
30/11/2020 11:54

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir E Mobiluar

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar, ne astir perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cmimi i apartamentit esh...
30/11/2020 11:50

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
29/11/2020 10:35

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 .

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
6
Kati
(1.82 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 1+1.👉apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme te vendit ,me facilitete te ndryshme perreth.☑️gjendja : e mobiluar🔹hyrje : 1+1siperfaqja : 70 m2kati : 6esht...
30/11/2020 09:53

25,000 Leke - Jap Shtepi Me Qera Prane Astirit, Unaza E Re.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.19 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 80m 1+1 e sapo mobiluar kati i 5. cmimi: 25.000 (jo agjensi) ...
30/11/2020 11:48

320 Euro - Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri13294

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
57.00 m2
Kati
1
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë• informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57.1 m2 • apartamenti disponon: • salloni i nde...
30/11/2020 11:48

330 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Sheshi Wilson

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
4
1.13 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Me qera 1+1 apartament, ne pallat sheshi wilson prane postes nr 8 si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane te reja.• siperfaqe 55m2• kati 4 pallat• 1 dhome gjumi e ...
30/11/2020 11:39

29,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Astir

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
75.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 75m2 ne rrugen teodor keko ne astir prane 2 rrotontove ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me ...
30/11/2020 11:24

350 Euro - Shtëpi Private E Mrekullueshme !

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Shtëpia private është e rinovuar e gjitha me plan dhe kushte europiane për t'ju përgjigjur kërkesës së izolimit akustik dhe termik. kjo është bërë e mundur falë sistemit kapot dhe dyerve ...
30/11/2020 11:13

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. 400 € /muaj Id: Pri+

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
125.00 m2
Kati
7
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar tek kompleksi veneto.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 125 m2.• kati i 7.organizimi:• ambjent ndenjie.• ambjent gatimi.• 2 dhoma gjumi.• ...
30/11/2020 11:10

2,000 Euro - Qera, Vilë, Sauk, Tiranë, Pri+18717

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
500.00 m2
Kati
3
3.25 Km
nga qendra
Tirane | Sauk Vila është e pozicionuar në zonën e saukut.• informacion mbi vilën:• ndërtim 3 katësh.• 500 m2 ndërtim.• 400 m2 truall.• organizimi:• sallon ndenje.• ambinet gatimi.• 8 dhoma g...
30/11/2020 11:08

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Pri+18531

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
84.00 m2
Kati
7
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik.informacion mbi apartamentin:• kati i 7.• sipërfaqa e apartamentit 84 m2.apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon:• sall...
30/11/2020 11:08

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18719

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik ...
30/11/2020 11:07

370 Euro - Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri+18641

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti ndodhet në zonën e liqenit të thatë.
informacion mbi apartamentin:
• kati i 2 banim
.• sipërfaqja e apartamentit: 65 m2.
• sallon ndenje.• ambient gatimi.• 1 dhomë ...
30/11/2020 11:07

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë. 500 € /muaj Id: Pri+183

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 100 m2• kati 6 banim• orientim: lindje-perëndimorganizimi :• salloni i ...
30/11/2020 11:06

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë, Pri+18714

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
130.00 m2
Kati
4
2.13 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik • informacion mbi apartamentin:• ndërtim i 2020• kati i 4• sipërfaqja e apartamentit: 130 m2organizimi:• sallonin e ndenjes• ambjentin e gatimit• 2 dhoma gjumi• 2 tualete• ballkon ...
30/11/2020 11:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim