🏡 gasonerje

🕵 Online 63 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
24/11/2020 11:33

450 Euro - Jepet Ap 2+1 Tek Garda Ne Bllok

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
98.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.52 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek garda pran liqenit te tiranes ☑️apartamenti perbehet nga 🔹2 dhoma gjumi ...
25/11/2020 10:43

330 Euro - Jepet Ap 1+1 Vasil Shanto Pas Universitetit Europian

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.70 Km nga qendra)
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe me pozicion shume te miredhenbsp;☑️apartamenti perbehet ngadhenbsp;dhenbsp; ...
25/11/2020 11:46

250 Euro - Jepet Ap 2+1 Zogu I Zi Pran Zojes Se Keshillit Mire

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
103.00 m2
Kati
2
2.27 Km
nga qendra
Tirane | Rruga Dritan Hoxha ☑️jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek zogu i zi afer ring center ne pallat te mireadministruar , eshte i sapo rregulluar me paisje dhe dyshek te r...
25/11/2020 23:35

300 Euro - Me Qera 3+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Don Bosko Perball

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
114.00 m2
Kati
8
1.56 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko ...
25/11/2020 23:27

20,000 Leke - Ndarje Qeraje

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
55.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Brryli/Rruga Bardhyl Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. aktualisht jemi 2 goca. shtepia ndohet te rruga kogresi i manastirit, mbrapa gjimnazit cajupi. eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati. zona eshte shu...
25/11/2020 23:02

100 Euro - Vile 3 Kateshe Multifunksionale Per Qera!

Ambjenti
5+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
300.00 m2
Kati
3
6.21 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Me akses ne rruge kryesore vila eshte e pershtashme si ambient komercial si psh banke, klinike mjekesore ose dentare, poste, call center, dyqan ose shoqata te ndryshme. ofrohet vile 3 kateshe me ob...
25/11/2020 22:29

25,000 Leke - Jap Shtepi Me Qera Prane Astirit, Unaza E Re.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
3.19 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 80m 1+1 e sapo mobiluar kati i 5. cmimi: 25.000 (jo agjensi) ...
25/11/2020 21:57

1,500 Euro - Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Me 600 M2 Siperfaqe Ndertimore Ne Rrugen

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
600.00 m2
Kati
4
1.69 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qira vile 4 kateshe me 600 m2 siperfaqe ndertimore dhe 500 m2 trual- kopesht i gjelberuar me dy hyrje te vecanta ne rrugen fuat toptani tek vilat gjermane ne tirane.vila organizohet: kati i p...
25/11/2020 21:35

22,000 Leke - Varri Bamit /shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
3.21 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Prapa ish artistikes jepet ambient bashkohor e kompletuar ne detaje parking i perfshire ne cmim zone e qete dhe shume e preferuar ...
25/11/2020 21:29

25,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qera Prane Pediatrise

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 52m2 , ndodhet te rruga kongresi manastirit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me  ambjentin e  gatimit, nje...
25/11/2020 21:28

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
25/11/2020 11:44

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera, Rruga E Kavajes.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira garsonieria me siperfaqe 45m2 ne rrugen e kavajes prane qendres glob ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3-kateshe. ofrohet teresisht e mobiluar dhe ne...
25/11/2020 19:11

25,000 Leke - Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Ish Parku Autobusave!

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Përshkrim! apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile afër "globe". ka një sipërfaqje 60m2 dhe përmban sallon ,kuzhinë ,një dhomë gjumi dhe një tualet.apartamenti është i mobilu...
25/11/2020 18:25

22,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qira Medrese

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
1
1.43 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet apartament  per qira 1+1 me siperfaqe  68 m2. ndodhet ne rrugen " memo meto" prane medreses.  organizohet ne sallon ndenje +ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet , nje ballkon. ofrohet ...
25/11/2020 18:21

350 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Mine Peza Prane Prokurorise (id 421

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
4
0.89 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4211541rr. mine peza, prane prokurorise, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 72 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, me drita...
25/11/2020 17:22

240 Euro - Super Ap 1+1 Tek Astiri Afer Reifeissen Bank

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartmenti 1+1, tek astiri ( afer reifeissen bank) kati i 6-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 240€...
25/11/2020 17:22

25,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
2
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet shtepi me qera 2+1 e mobiluar, me siperfaqe 120m2, ballkone 2, tualet 1. ...
25/11/2020 17:09

600 Euro - Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 11, 112 M² 600 Euro (rrug

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
11
1.73 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera 2+1 tek kompleksi panorama! 112m2 2 dhoma gjumi 2 tualete 600 euro/muaj...
25/11/2020 16:57

250 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Ashensor, K.parisit Te Komplek

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
44.00 m2
Kati
3
1.95 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne zonen e komunes se parisit, kompleksi qendres kristal si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• siper...
25/11/2020 15:59

300 Euro - Me Qera 2+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor Prane Rruges Mysly

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
3
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Me qera 2+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, ne rrugen myslym shyrri shyrri, fillimi i rrugices him kolli si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane ne gjendje shume...
25/11/2020 15:57

400 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Kavajes, Prane Qendres Globe Ne Ti

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
93.00 m2
Kati
7
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4221951rr. kavajes, prane qendres globe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i paperdorur, siperfaqe 93 m², kati 7 me ashensor, tu...
25/11/2020 15:57

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera , Rruga E Durrsit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
5
0.77 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet garsoniere me qera me siperfaqe 30 m2, ndodhet te rruga e durresit, organizohet ne 1 dhome, 1 tualet, 1 koridor. ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues. e mobiluar.Çmimi: 20,000 all ...
25/11/2020 15:36

400 Euro - Jepet Ap 1+1 Pran Europianit

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
4
Tirane | Vasil Shanto ☑️jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga nje dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , dhe me pozicion shume te mire ☑️lokacioni eshte perfekt pa...
25/11/2020 15:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim