🏡 gasionere 11 me qira kombinat

🕵 Online 123 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
06/03/2021 13:01

400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Kavajes ( Kati 8 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
8
1.41 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek rruga kavajes. kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 400€...
06/03/2021 14:52

325 Euro - Super Ap 1+1 ( Kika 1 ) Komuna Parisit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
5
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartmenti 1+1, tek kompleksi kika, kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 325€...
06/03/2021 14:52

1,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Him Kolli ( Drejtoria )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
109.00 m2
Kati
4
0.69 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 2+1, tek him kolli, kati i 4-er me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 1000€ i diskutueshem ...
06/03/2021 14:52

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Lulishtja )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
101.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartmenti 2+1, tek komuna parisit ( tek lulishtja), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 450€ ...
06/03/2021 14:52

380 Euro - Super Ap 1+1 Te Prokuroria Pergjithshme (

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
52.09 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartmenti 1+1, tek prokuroria e pergjithshme, kati i 4-er, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 380€...
06/03/2021 14:52

35,000 Leke - Super Ap 1+1 Tek Policia Bashkiake 2

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
1.67 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartmenti 1+1, perballe policise bashkiake nr 2( rruga ylber bylykbashi), kati i 4-er i nje pallati ekzistues, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 350 mije ...
06/03/2021 14:52

600 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1 Tek 21-dhjetori ( Magnet)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek 21 dhjetori,kompleksi magnet(kontakt),e mobiluar ne menyre modene me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor,me 2 tualete dhe garderob.per me teper na kontaktoni +355682567777 cmi...
06/03/2021 14:52

750 Euro - Super Ap 2+1 Rezidenca Kodra E Diellit 2

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirana | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek kodra e diellit( rezidenca 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 750 euro...
06/03/2021 14:52

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
04/03/2021 23:02

1,000 Euro - Super Ap 3+1 Tek Touch Of The Sun ( Sauk Tirane )

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
138.00 m2
Kati
2
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Apartmenti3+1, tek touch of the sun( sauk tirane), kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, ka 2 tualete, 2 ballkone, , per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 1000€ ...
06/03/2021 14:52

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
3
1.34 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Opp19395apartamenti ndodhet në rrugën riza cerova. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 68m2.• kati 3.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• dhomë gjumi.• tualet.• ba...
06/03/2021 14:49

2,700 Euro - Qera, Vilë, Sauk

Ambjenti
4+1 i mobiluar
Siperfaqa
250.00 m2
Kati
2
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Opp19659jepet me qera vilë në zonën e saukut. informacione mbi vilën :• sipërfaqe ndërtimi 250m2.• sipërfaqe trualli 300m2.• strukture 2-katëshe.organizimi :• kati -1 : i përbërë ng...
06/03/2021 14:41

800 Euro - Qera, Apartament 2+1, Tirana E Re

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
10
1.35 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19316apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të qyetetit, ndodhet tek tirane e re, pranë shkollës 9- vjecare "dëshmoret e lirisë". informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 10...
06/03/2021 14:41

600 Euro - Qera, Apartament 3+1, Rruga Sami Frashëri

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
5
1.03 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19375apartamenti ndodhet ë rrugën sami frashëri, shumë pranë liqenit artificial të tiranës. informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :• ambient ndenje.•...
06/03/2021 14:40

500 Euro - Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
7
1.17 Km
nga qendra
Tirana | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Opp19483apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të preferuara për banim ne qytet, ndodhet pranë stadiumit dinamo.informacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 145m2.• kati 5.organizimi :•...
06/03/2021 14:40

900 Euro - Qera, Vilë, Qendër

Ambjenti
5+1 Bosh
Siperfaqa
270.00 m2
Kati
3
1.22 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp16730vila ndodhet në qendër. informacione mbi vilën :• sipërfaqja 270m2 total, 120m2 secili kat.• strukturë 3-katëshe.organizimi :- kati i parë :• 2 ambiente,mundësi ndarje ne tre amb...
06/03/2021 14:39

1,300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyr

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
190.00 m2
Kati
4
0.63 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Opp19822apartamenti ndodhet në zonën e myslym shyrit. infromacione mbi apartamentin :• sipërfaqja 190m2.• kati 4.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi i vecuar.• 2 dhoma gjumi.•...
06/03/2021 14:39

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë 450 € /muaj Id: Opp+1923

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
2
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit, rruga vedat kokona, pranë hotel palma.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 110m2.• kati i 2.• orientim jug-perëndim.organizimi:amb...
06/03/2021 14:09

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19762

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
107.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 107m2.• kati 4.• orientim lindje-perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent g...
06/03/2021 14:08

400 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 400 € /muaj Id: Opp+19763

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
4
3.72 Km
nga qendra
Tirana | Fresku/Linze Jepet me qera, apartament 2+1, në zonën e freskut, rruga e dajtit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 106m2.• kati 4.• orientim jug-lindje.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi,...
06/03/2021 14:07

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, Tiranë 600 € /muaj Id: Op

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
11
1.88 Km
nga qendra
Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Qera, apartament 2+1, në zonën e 5 majit.informacion mbi pronën:• sipërfaqja totale: 120m2.• kati i 11.• orientim veri - perëndim.organizimi:ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, ...
06/03/2021 14:07

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
04/03/2021 19:41

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit.

2+1 i mobiluar
Ambjenti
85.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(2.22 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Dhenbsp;apartamenti ka nje siperfaqe 85 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me nje pamje fantastike te qytetit dhe gjelberimit. apartam...
05/03/2021 14:26

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim