🏡 garsoniere tirane rrkavajes

🕵 Online 74 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
113.00 m2
Siperfaqa
7
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
21/09/2020 22:56

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Shkolla Baletit (prane Rruges Se Elba

33,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(1.07 Km nga qendra)
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Jepet me qera apartament 1+1 tek shkolla baletit.apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.eshte totalisht i mobiluar me te gjith elektroshtepiaket perkatese.dhome ndenje e kom...
21/09/2020 13:21

Shtepi 2+1 Me Qera, Perballe Rajonit Te Policise Nr. 4

27,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
2.78 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Shtepi 2+1 me qera, e sapo rikonstruktuar, e mobiluar dhe e pajisur me pajisjet me kryesore dhe te nevojshme, 2 ballkone te mbyllur, gatimi behet ne njerin prej ballkoneve ...
22/09/2020 02:02

Apartament Me Qera 1+1

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
59.00 m2
Kati
6
1.44 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1, ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh pa ashensor. uje 24 ore, pallati sapo i bere termoizolimi.i mobiluar ...
22/09/2020 00:46

Garsonier Me Qira Don Bosko

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
2
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qira garsonieredhenbsp; me siperfaqe 35m2 ne rrugen don bosko ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. ofrohet teresisht e mobiluar edhe ne gjendje...
22/09/2020 00:19

Apartament Me Qera 2+1+2, Tek Selvia (observatori)

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet  apartament me qera 2+1+2 tek selvia (observatori)me siperfaqe 100 m 2 . kati 2 organizohet: • ambjent gatimi•2 dhoma gjumi• sallon ndenje•2 tualetofrohet:• i mobiluar• ne kushte ...
22/09/2020 00:18

Apartament Me Qera

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
54.00 m2
Kati
2
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera apartament 1+1 ne rr. kont leopold bertold prane fushes se ali demit ne katin e dyte. pamja nga rruga kryesore. apartamenti totalisht i rregulluar dhe me mobilje te reja. cmimi 30000 lek...
22/09/2020 00:13

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë. 250 €/ Muaj Id: Opp+17458

250 Euro

Ambjenti
3+1 E Mobiluar
Siperfaqa
143.00 m2
Kati
4
9.74 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze ...
21/09/2020 23:25

Apartament 2+1 Per Qira Rruga E Kavajes

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes pran 21 dhjetorit ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perba...
21/09/2020 23:04

⚜️apartament Komod 2+1 Me Qera Ne Nje Nga Zonat Me Te Pelqyera Ne

350 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
75.00 m2
Siperfaqa
4
Kati
(0.07 Km nga qendra)
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane ⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte i organizuar ne: •sallon •kuzhine •...
21/09/2020 16:09

Apartament 1+1 Me Qera , 21 Dhjetori.

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
74.00 m2
Kati
1
1.78 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament me qera 1+1 , tek kompleksi magnet , ne katin e pare te banimit per vetem 300 euro ne muaj. apartamenti organizohet ne kuzhine, dhome ndenje e madhe, dhome gjumi , banjo dhe ballkon. esht...
21/09/2020 23:01

Te Medreseja (rr. E Dibres) 1+1 Me Hapesire (85 M2) I Kompletuar, Me

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
4
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Te medreseja (rr. e dibres) 1+1 me hapesire te madhe (85 m2) i kompletuar, me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje | kuzhine cilesore | dhome gjumi e kompletuar me dollape te ri | tualet i in...
21/09/2020 22:59

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Dibres(perball Kompleks Hal

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
7
1.03 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili))jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ashensor.apartamenti ndodhet ne katin e 8 ka hapsira te...
21/09/2020 22:56

📣jepet Garsoniere Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
25.00 m2
Kati
3
2.25 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 📣jepet garsoniere me qera📌garsoneria ndodhet shume prane fakultetit ekonomik▪️eshte e kompletuar per studenta ▪️eshte e organizuar ne:•dhome e cila ka kuzhine te kompletuar, kondici...
21/09/2020 22:41

Shtepi Private Me Qera

20,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
2.42 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Shtepi private e leshuar me qera. ndodhet prane venue club ose ngjitur me restoran qordja ose rrethrotullimi qe po behet siper martenitetit te ri kushton 20000 mije. mundesisht studente. ...
21/09/2020 22:32

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Astir

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte e mobiluar dhe eshte 250 leke. per me shume informa...
21/09/2020 22:00

Njoftim Per Ndarje Qeraje

12,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
40.00 m2
Kati
3
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Kerkohet vajze per ndarje qeraje, komune e parisit,tirane. ...
21/09/2020 21:44

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto Pran Hotel Diplomat 2

37,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
0.44 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Jepet me qera apartament 2+1 tek bajram curri prane hotel diplomat.apartamenti eshte ne nje gjendje shume te mire ,ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti per ehet nga 2 dhoma gjumi,...
21/09/2020 21:24

Apartament 2+1 Me Qera, Rruga E Kavajes

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
4
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqedhenbsp; 97 m2, prane condor center.organizohet ne sallonin e ndenjes, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.ndodhet ne katin 4 banim, pallat i ri me ashens...
21/09/2020 21:22

Apartament Me Qera 2+1 Pran Fushes Ali Demi

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
1.34 Km
nga qendra
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik ...
21/09/2020 21:09

Leshohet Vila Me Qera

50 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
82.00 m2
Kati
4
0.55 Km
nga qendra
Korce | Qender Leshohet me qera kati i 4 i viles ne qender te qytetit me 2 dhoma gjumi sallon banjo verande dhe tarace me pamje nga qyteti ...
21/09/2020 20:57

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane Shkolles Ismail Qemali

25,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
0.65 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament me qera 1+1, tek rruga fadil rada tek atsh kafe. dhenbsp;me siperfaqe 60 m2. kati i (2) i nje objekti 2 katesh.organizohet: dhenbsp;dhenbsp;•salloni dhe dhoma gjumit jane se bashku....
21/09/2020 20:38

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

30,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
1
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 85m2  ne rrugen  komuna e parisit  prane qendres cristal  center , ndodhet ne katin e 1 . organizohet me 1 dhome gjumi ,1 kuzhine ,1 sallon ndenje ,1 tua...
21/09/2020 20:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim