🏡 garsoniere shitje

🕵 Online 121 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

320 Euro - 2+1+ballkon (76 M2) - Grepi I Arte (myslym Shyr) E Kompletuar, 3 Kondi

2+1 i mobiluar
Ambjenti
76.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo or...
25/02/2021 21:48

600 Euro - Super Ap 2+1 Tek 21-dhjetori ( Magnet)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
1.64 Km
nga qendra
Tirana | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek 21 dhjetori,kompleksi magnet(kontakt),e mobiluar ne menyre modene me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor,me 2 tualete dhe garderob.per me teper na kontaktoni +355682567777 cmi...
27/02/2021 19:04

140 Euro - Yzberisht Jepet Me Qera Garzionere

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
35.00 m2
Kati
8
3.76 Km
nga qendra
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Yzberisht jepet me qera garzionere e mobiluar kati 8 me ashensor. ...
27/02/2021 15:31

35,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 115m...
27/02/2021 14:22

28,000 Leke - Qera, Apartament 1+1,unaza E Re(una19575)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 1+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në unazën e re,pranë "hotel roland".informacion mbi apartamentin: • kati i 3 banim • sipërfaqja e apartamentit 70m2.apart...
27/02/2021 14:21

30,000 Leke - Qera,apartament 2+1, Unaza E Re(una18932)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
106.00 m2
Kati
3
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "el sahara".informacion mbi apartamentin: • kati i 3 banim • sipërfaqja e apartamentit 10...
27/02/2021 14:21

300 Euro - Qera,apartament 2+1,kamez(una19430)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
1
6.71 Km
nga qendra
Tirana | Kamez/Paskuqan/Babrru Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e kamzës,pranë qendrës.informacion mbi apartamentin: • kati i 1 banim • sipërfaqja e apartamentit 120m2.aparta...
27/02/2021 14:21

1,000 Euro - Qera,apartament 3+1+post Parkimi,touch Of The Sun(una19690)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
146.00 m2
Kati
2
3.25 Km
nga qendra
Tirana | Sauk Disponojmë apartament 3+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e saukut,në rezidencën touch of the sun.informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 14...
27/02/2021 14:21

350 Euro - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19658)

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
120.00 m2
Kati
8
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,buzë bulevardit të ri.informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 120...
27/02/2021 14:21

420 Euro - 2+1+2bllk +garazh Personal -(ekonomiku - Rr. Elbasanit) 100% I Ri, I

2+1 i mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirana | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA Apartament 2+1+2ballkon +garazh personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksion...
26/02/2021 22:58

245 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Misto Mame, Kat Vile

1+1 i mobiluar
Ambjenti
65.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(3.34 Km nga qendra)
Tirana | Ysberisht/Kombinat/Selite Jepen me qera apartamente 1+1 ne misto mame prane ukt. apartamentet jan te mobiluara me hyrje me vete.me siperfaqe 65 m2. te pabanuara me pare. ...
27/02/2021 10:13

30,000 Leke - Qera,apartament 2+1,unaza E Re(una19702)

Ambjenti
1+1 pa mobiluar
Siperfaqa
108.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirana | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Disponojmë apartament 2+1 për qera.apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar ales.informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 108m2.apart...
27/02/2021 14:21

300 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit.

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
105.00 m2
Kati
6
1.62 Km
nga qendra
Tirana | Komuna e parisit Apartament 2+1 ofrohet per qira tek komuna e parisit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe e mireorganizuar. kondici...
27/02/2021 13:30

480 Euro - Apartament 3+1+parking Per Qira Tek Kopeshti Botanik.

Ambjenti
3+1 i mobiluar
Siperfaqa
145.00 m2
Kati
3
2.51 Km
nga qendra
Tirana | Liqeni i thate/Kopshti botanik Jepet per qira apartament 3+1 tek kopeshti botanik. apartamenti eshte i venosur ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe e arreduar ne menyre bashkek...
27/02/2021 13:26

380 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament I Mobiluar, 1+1, Rruga E Durresit

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
0.84 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qera 1+1 pallat ekzistus;ka siperfaqe 60 m²;ndodhet nw katin e 4.eshte e organizuar ne 2 ambiente , dhome ndjenje+ abmient gatimi, dhome fjetje;i sapo mobiluar ,arredim bashkehore.adresa: rr...
27/02/2021 13:23

350 Euro - Apartament Me Qira Te Liqeni I Thate

2+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
5
Kati
(2.45 Km nga qendra)
Tirana | Kodra e Diellit Jepet me qira apartament te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. mobilimi eshte shume i m...
26/02/2021 14:39

20,000 Leke - Jepet 2+1 Me Qera, E Mobiluar, Stacioni I Trenit, 200 Mije Leke

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
86.00 m2
Kati
1
1.68 Km
nga qendra
Tirana | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet apartament 2+1 me qera.ka nje siperfaqe prej 86 m2.eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi , dhome ndenje +guzhine , banjo.eshte e mobiluar ne menyre bashkohore.kati 1.adresa: stacioni i trenit, rru...
27/02/2021 12:11

330 Euro - Me Qera 2+1 Apartament Prane Rruges Myslym Shyrri Dhe Ish Ekspozites

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
81.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Prane ish ekspozites dhe gjykates se rrethit, rruga nikolla jorga. apartament 2+1 siperfaqe 81 m2,1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kat...
27/02/2021 12:02

380 Euro - Super Ap 2+1 Ne Qender Te Tiranes

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
0.60 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 ne qender te tiranes(rruga :sulejman pasha)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 380 euro...
27/02/2021 11:31

380 Euro - Super Ap 1+1 Te Prokuroria Pergjithshme (

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
52.09 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartmenti 1+1, tek prokuroria e pergjithshme, kati i 4-er, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 380€...
27/02/2021 11:24

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga E Dibres ( Kati 5 )

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
5
1.43 Km
nga qendra
Tirana | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartmenti 2+1, ne qender ( ne filim te rruges se dibres), kati i 5-te më ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 450€...
27/02/2021 11:18

22,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1, E Mobiluar, Mihal Grameno

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
1
1.57 Km
nga qendra
Tirana | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet apartament 1+1 me qeraka nje siperfaqe prej 50 m2e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi,banjeeshte e mobiluaradresa: rr mihal gramenodhenbsp;cmimi: 22000dhenbsp;...
27/02/2021 11:13

300 Euro - Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Kati 7 ) Zogu Zi

Ambjenti
1+1 i mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
7
1.72 Km
nga qendra
Tirana | Don Bosko Apartmenti 1+1, tek don bosko, kati i 7-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktonidhenbsp;+355 68 256 7777cmimi 300€...
27/02/2021 11:02

35,000 Leke - Jepet Me Qera 2+1, I Mobiluar, Rruga E Durresit

Ambjenti
2+1 i mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
5
0.84 Km
nga qendra
Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet apartament me qera 2+1.ka siperfaqe prej 85 m2.eshte e organizuar ne dhome ndenje+ guzhine , banjo , 2 dhoma gjumi.eshte e mobiluar ne menyre bashkohore.kati 5 , pallat ekzistues.adresa: rruga e...
27/02/2021 10:58

400 Euro - Jepet Apartament Komod Me Qera

3+1 i mobiluar
Ambjenti
91.00 m2
Siperfaqa
2
Kati
(1.23 Km nga qendra)
Tirana | Vasil Shanto Apartament ndodhet ne rrugendhenbsp; mihal popi eshtedhenbsp; 91 m2, 3+1.ndodhet nedhenbsp; katin e dyte te njedhenbsp; pallati 3 katesh ekzistues.apartamenti ndodhet ne zone shume te qete, e gjelberu...
26/02/2021 19:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim