🏡 garsoniere me qera 50 mij lek

🕵 Online 80 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje  

Jepet Me Qera Hyrje 1+1 / Rruga Niko Avrami

20,000 Leke

1+1 E Mobiluar
Ambjenti
70.00 m2
Siperfaqa
1
Kati
(2.75 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja •jepet hyrje me qera 1+1•hyrja ndodhet ne katin e pare te nje shtepie privatedhenbsp;•ka nje siperfaqe prej 70 m2dhenbsp;•hyrja eshte e organiznuar ne:-dhome-kuzhine- nje tualethyrja eshte e p...
12/08/2020 23:33

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Bllok

500 Euro

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
103.00 m2
Siperfaqa
11
Kati
(1.03 Km nga qendra)
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne bllokapartament totalisht i restauruar. mobilim i ri.apartamenti eshte i paisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme. ka 2 dhoma gjumi 1 mat...
12/08/2020 17:38

Jepet Super Apartamet 1+1 Me Qera

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
80.00 m2
Kati
10
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Ne nje nga zonat me te mira dhe me te kerkuara te tiranes jepet apartement 1+1 super i mobiluardhenbsp; me qera. apartamenti ndodhet ne zonen e ish-parkut dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh ...
13/08/2020 22:43

Jepet Ap 2+1 Pran Venecias Rr Elbasanit

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
110.00 m2
Kati
3
Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA ☑️jepet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire me arkitekt me nje stil bar ku edhe ne shtepi do te duket vetja si ne lokal dhenbsp;me nje stil shume te vecantdhenbsp;☑️apartamenti perbehet...
13/08/2020 22:37

Apartament 2+1 Per Qira , Rruga E Kavajes

30,000 Leke

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
6
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes , kompleksi deliorgjii ne nje zone shume te miredhenbsp; te tiranes. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. organiz...
13/08/2020 22:36

Ndarje Qeraje

18,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
6
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Kerkoj 2 goca per ndarje qeraje te jene te regullta dhe ne pune. ...
13/08/2020 22:03

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen “qemal Stafa”.

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
113.00 m2
Kati
10
0.85 Km
nga qendra
Tirane | Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe Jepet apartament 2+1 me qera ne rrugen “qemal stafa”. apartamenti eshte i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te perbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon qe ofron pamje sh...
13/08/2020 16:49

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+a+blk Kati 9, 85 M² 300 Euro (ish

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
85.00 m2
Kati
9
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet te parku i ish autobuzëve, tiranë informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 85 m2. • kati 9 organizimi : • ambient ndenje • ambient gatimi • dhoma e g...
13/08/2020 16:47

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Bllok

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
50.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Ne nje nga zonat me te mira te tiranes jepet apartement me qera . apartamenti ndodhet ne bllok dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe nje kuzhine dhe nje tualet . ka nje siperfaqe prej 50 m2 . ndodhe...
13/08/2020 16:03

Zona/rruga : Tek Shk Petronini,mbrapa Shtepise Ofertave

36,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
2
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Zona/rruga : tek shk petronini,mbrapa shtepise ofertave jap me qera tek shk petronini mbrapa shtepise ofertave ne rrugen marko bocari apartament 1+1+aneks i mobiluar ne katin e 2-te tek nje pallat ...
13/08/2020 15:45

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit ( Pajton )

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
102.00 m2
Kati
7
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 2+1 tek komuna e parisit(tek kompleksi pajton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet(e pa banuar me pare)kati i 7-te banim,siperfqaqe 100 m,per me teper na kontaktoni +3556825677...
13/08/2020 15:38

Super 2+1 Tek Komuna Parisit ( Kika 2 )

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek kika 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 6-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Tek 21-shi Hl Mondial

500 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 tek 21shi,afer hotel mondial,pallat i ri i 2020,i mobiluar ne menyre moderne ,kati i 5-te me ashensor,cmimi 500 euro bashke me nje post parkingu per me teper na kontaktoni  ...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Tek 21-shi Hotel Mondial

500 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
72.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 tek 21shi,afer hotel mondial,pallat i ri i 2020,i mobiluar ne menyre moderne ,kati i 5-te me ashensor,cmimi 500 euro bashke me nje post parkingu per me teper na kontaktoni +355682567777...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr Me Te Gjitha Kushtet

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 tek myslym shyri,e mobiluar me te gjitha kushtet, tek grepi i arte,kati i katert me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Tek Zogu Zi ( Prokuroria Tiranes )

320 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
3
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartament 2+1 te zogu i zi,(prokuroria e tiranes)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 2-te banim,me siperfaqe 80 m,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 320 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Te Fresku ( Muhamed Deliu )

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
4.36 Km
nga qendra
Tirane | Fresku/Linze Apartament 1+1 te fresku,tek rruga muhamet deliu,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 1-re ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 250 euro duke perfshire fhe nje post park...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Tatimet )

340 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
1.35 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 2+1 tek 21dhjetori(tek tatimet)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet kati i 3 me siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 340 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Te Sheshi Willson ( Shushica )

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
3
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 2+1 dhenbsp;te shushica ( stadiumi dinamo) kati 8 ,122 m2, me ashensor, me ballkon. me ngrohje ftohje ,2 dhoma dhenbsp;gjumi 1 dhome ndenje , gatim, 2 banja. i mobiluar totalisht,450€/mua...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Te Stacioni Trenit

320 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
95.00 m2
Kati
5
1.68 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Apartament 2+1 te stacioni i trenit(rruga ferit xhajko)afer restorant durresit,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 5-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 320 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Tek 21-shi Kompleksi Magnet

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
3
1.64 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 tek 21shi kompleksi magnet(kontakt)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro ...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Margarita Tutulani

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(rruga margarita tutulani,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro...
13/08/2020 15:38

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

750 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
1
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu ...
13/08/2020 15:38

Super Ap 1+1 Ne Qender Te Tiranes ( Bardhok Biba )

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
11
0.53 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 ne qender te tiranes(rruga bardhok biba )e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
13/08/2020 15:38

Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen 21-dhjetori Tek Kompleksi Kontakt Ne T

330 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
7
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 421149721-dhjetori, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 65 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, orient...
13/08/2020 15:01

Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Kodres Se Diellit Prane Eleonores Ne

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4221820kodra e diellit, prane eleonores, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, 2 ballko...
13/08/2020 15:00

Apartament 1+1 Me Qera Te Komuna E Parisit, Rruga Medar Shtylla Ne Tir

35,000 Leke

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
9
1.62 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Id 4211496komuna parisit, rruga medar shtylla, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 77 m², kati 9, pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i organziuar ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon...
13/08/2020 15:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim