🏡 garsoniere me qera 200 mij lek

🕵 Online 34 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje  

Super Ap 2+1 Te Rezideca 2 Kodra E Diellit

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
91.00 m2
Kati
3
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...
04/08/2020 14:10

Super Ap 2+1 Te Rezidenca 1 Kodra E Diellit

750 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
1
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu...
04/08/2020 14:10

Super Ap 2+1 Super Lluks Te Liqeni ( K .zologjik)

1,300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
200.00 m2
Kati
5
2.06 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Super ap 2+1 tek pavarotti me super pamje dhe nje qetesi apsolute ne zonen e liqenit me te gjitha kushtet ap eshte me siperfaqe te bollshme ka nje verande te madhe 60 m dhe ap 120 m ka 3 tualete dhe n...
04/08/2020 14:10

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit ( Rezidenca 1 )

750 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
112.00 m2
Kati
1
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Duplex te rezidenca 1 kodra e diellit ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro dhe post parkingu ...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Ne Don Bosko

35,000 Leke

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
3
1.72 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Apartament 2+1 ne don bosko prane bujtines se gjelit, kati i 3-te siperfaqe 90 m,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Tek Ish Ekspozita ( Gjykata )

350 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
89.00 m2
Kati
11
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 2+1 tek ish ekspozita ,afer gjykates,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te ,cmimi 350 euro per me teper na kontaktoni 355682567777...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Tek Rruga Kavajes ( Delijorgji)

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Apartament 1+1 te rruga e kavajes kompleksi delijorgji,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 3-te banim me ashenor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Ne Qender Te Tiranes ( Bardhok Biba )

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
11
0.53 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 ne qender te tiranes(rruga bardhok biba )e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 11-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Myslym Shyri Drejtoria Policis

400 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
3
0.68 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Jepet me qera myslym shyri 1+1 kati 3 i banimit (4 i nderteses), pallat i ri me ashensor, orientimi jug-lindje, i mobiluar me se miri, kondicionere dhe ngrohje qendrore me kaldaje ne cdo ambient.palla...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Tek Kopshti Zologjik ( Rruga Peti )

280 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
2
2.48 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 1+1 tek kopshti zologjik,rruga :peti,e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 1-re banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 280 euro te perfshire dhe nje post parkingu...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Komuna Parisit ( Big Market )

300 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 1+1 ne zonen komuna e parisit(tek big marketi)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 5-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300euro ...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Te Kodra E Diellit 2

300 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
96.00 m2
Kati
4
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te me ashensor per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 300 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Restorant Kapiten

490 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate,afer restorant(kapiten mir zotit)e mobiluar ne te gjitha kushtet,kati i 4 -te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 490 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Tek Stadiumi Dinamo Tek Shushica

285 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
77.00 m2
Kati
3
1.02 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 1+1 tek stadiumi dinamo (tek shushica)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati 3-te pa ashensor ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 285 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Ne Yzberisht Kmy

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
3
3.76 Km
nga qendra
Tirane | Ysberisht/Kombinat/Selite Apartament 2+1 ne yzberisht kati 3 afer kmy e kompletuar me te gjitha kushtet cmimi 280 euro per me teper na kontaktoni ne 0682567777...
04/08/2020 14:06

Super Ap 2+1 Te Mbikalimi Kristalit ( Big Arket )

280 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
92.00 m2
Kati
3
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 2+1 tek mbikalimi i kristalit ,tek big marketi e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 280 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyr

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
4
0.87 Km
nga qendra
Tirane | Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri Apartament 1+1 ne myslym shyre,e mobiluar ne menyre moderne me te gjotha kshtet kati i 4-te dhenbsp;pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
04/08/2020 14:06

Super Ap 1+1 Te Mbikalimi Kristalit ( Bill Klinton )

250 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 tek mbikalimi kristalit,rruga bill klinton,ne nje kompleks,kati i 1-re banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi ,e mobiluar me gjithcka,cmimi 250 euro...
04/08/2020 14:05

Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
2.45 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate ,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro...
04/08/2020 14:05

Super Ap 1+1 Te Rruga E Kosovarve ( Dinastia)

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
71.00 m2
Kati
9
1.47 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 1+1 te rruga e kosovareve(tek hotel dinastia)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
04/08/2020 14:05

Super Ap 1+1 Tek Vasil Shanto ( Hotel Hilton )

285 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
6
3.77 Km
nga qendra
Tirane | Vasil Shanto Apartament 1+1 ne vasil shanto(afer hotel hilton)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 6-te me ashensor ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 285 euro ...
04/08/2020 14:05

Super Ap 2+1 Tek Stadiumi Dinamo ( Margarita Tutulani

450 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
94.00 m2
Kati
4
1.32 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Apartament 2+1 tek stadiumi dinamo(rruga margarita tutulani,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 4-te pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro...
04/08/2020 14:05

Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Bill Klinton )

350 Euro

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
76.00 m2
Kati
3
2.17 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartament 1+1 tek kodra e diellit(rruga bill klinton)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 3-te me ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro...
04/08/2020 14:05

Super Ap 2+1 Tek Liqeni Thate ( Rruga Peti)

400 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
97.00 m2
Kati
3
2.48 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartament 2+1 tek liqeni i thate (rruga peti)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro...
04/08/2020 14:05

Super 2+1 Tek Komuna Parisit ( Kika 2 )

500 Euro

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
90.00 m2
Kati
4
1.62 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Apartament 2+1 te komuna e parisit(tek kika 2)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 6-te me ashensor,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro...
04/08/2020 14:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim