🏡 garaoniere

🕵 Online 94 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje  

400 Euro - Super Apartament 2+1 Tek Ekonomiku - Pallat I Ri Me Ashensor Me Cip

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
110.00 m2
Siperfaqa
3
Kati
(1.98 Km nga qendra)
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera super apartament 2+1 tek ekonomiku - pallat i ri me ashensor me cipdhenbsp; | mobilim i ri dhe me shume shije | kondicioner | parket cilesor | dhomat e gjumit te kompletuara | te gjitha instal...
24/11/2020 11:33

23,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
4
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 4. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. cm...
24/11/2020 19:04

22,000 Leke - Varri Bamit /shtepi Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
65.00 m2
Kati
2
3.21 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Prapa ish artistikes jepet ambient bashkohor e kompletuar ne detaje parking i perfshire ne cmim zone e qete dhe shume e preferuar ...
24/11/2020 18:47

15,000 Leke - Garsoniere Me Qera

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
30.00 m2
Kati
2
1.41 Km
nga qendra
Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane Jepet me qera nje garsoniere e mobiluar, 30 m2, e mobiluar, hyrje me vete, kati i dyte i nje shtepie private. ...
24/11/2020 18:45

35,000 Leke - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashens. Zona E 21 Dhjetorit

Ambjenti
1+1 Pa Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
3
1.00 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, zona e 21 dhjetorit si vendodhjepjeserisht i kompletuar. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane te reja• siperfaqe 67m2• kat...
24/11/2020 18:34

280 Euro - Apartamente 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi Prane Ring Center Ne Tirane (id

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
8
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Id 4211540tek zogu i zi, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,dhenbsp; siperfaqe 52 m², kati 8 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim m...
24/11/2020 18:22

25,000 Leke - Apartament Me Qira.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
3
3.19 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Apartament 1+1 per qira ne astir prane vila l. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapsire te bollshme dhe e investuar mir. vendosja e apartamentit ...
24/11/2020 18:09

27,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1, Adresa : Astir

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
68.00 m2
Kati
4
2.87 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e katert ne pallat te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 68 m2 , i organizaur ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit , nje dhome gjumi...
24/11/2020 18:09

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera, Rruga E Kavajes.

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
45.00 m2
Kati
3
1.41 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qira garsonieria me siperfaqe 45m2 ne rrugen e kavajes prane qendres glob ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3-kateshe. ofrohet teresisht e mobiluar dhe ne...
24/11/2020 17:46

330 Euro - Tek Tregu Elektrik - 2+1 I Rikonstruktuar Dhe I Ri, Ne Pallat Me Ashe

2+1 E Mobiluar
Ambjenti
80.00 m2
Siperfaqa
8
Kati
(0.69 Km nga qendra)
Tirane | Ali Demi/Tregu Elektrik Jepet me qera tek tregu elektrik - apt 2+1 i rikonstruktuar dhe i ri, ne pallat me ashensor | mobilim super cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake funksionale | dhomat e gjumit te komp...
24/11/2020 08:15

300 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor. Sheshi Wilson Pra

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
67.00 m2
Kati
5
0.86 Km
nga qendra
Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo Te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire• kati 5, pall ekzsit hyrje e re rikonstrukt• sallon + ambient gatimi• cmimi 300€/muaje-mail: ...
24/11/2020 17:31

330 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor. K. Parisit Te Qen

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
73.00 m2
Kati
4
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Komuna e parisit Me qera 1+1 apartament, ne pallat te ri me ashensor, brenda kompleksit te qendres kristal si vendodhjete gjitha pajisjet elektro - shtepiake dhe mobilijet jane te reja• siperfaqe 73m2• kati 4pall ...
24/11/2020 17:31

25,000 Leke - Apartament 1+1 Per Qera Prane Pediatrise

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
52.00 m2
Kati
3
2.15 Km
nga qendra
Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 52m2 , ndodhet te rruga kongresi manastirit ne nje zone shume te mire te tiranes. organizohet ne sallon ndenje te perbashket me  ambjentin e  gatimit, nje...
24/11/2020 17:17

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë. Pri13972

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
3
2.13 Km
nga qendra
Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik Apartamenti është i pozicionuar në zonen e kopshtit zoologjik• informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ridhenbsp;•katidhenbsp;3• sipërfaqja e apartamentit: 60 m2 • organizimi: apartame...
24/11/2020 16:55

280 Euro - Me Qera 1+1 Apartament, Ne Pallat Ekzis, Hyrje E Re Prane Shkolles Har

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
61.00 m2
Kati
4
1.14 Km
nga qendra
Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja Me qera apartament 2+1, pallati ekzist, prane shkolles harry fullz - st trenit si vendodhje.te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja• siperfaqe 61m2• kati 4, pall ekzsit hyrje e re riko...
24/11/2020 16:26

350 Euro - Apartamente 2+1 Me Qera Tek Kodra E Diellit Prane Eleonores Ne Tirane

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
104.00 m2
Kati
2
2.22 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Id 4221952tek kodra e diellit, prane eleonores, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore,siperfaqe 104 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ball...
24/11/2020 16:24

250 Euro - Super Ap 1+1 Tek Kodra E Diellit ( Eleonora )

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
1
2.31 Km
nga qendra
Tirane | Kodra e Diellit Apartmenti 1+1, tek kodra diellit ( afer eleonores), kati i 1-re, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 250€ ...
24/11/2020 16:24

350 Euro - Kat Vile 2+1 Me Qera , Ish Parku

Ambjenti
2+1 E Mobiluar
Siperfaqa
100.00 m2
Kati
1
2.00 Km
nga qendra
Tirane | Lumi Lana/ Bulevard Jepet me qira hyrje 2+1 me siperfaqe 100 m2, ndodhet te bulevardi bajram curri, rruga isuf elezi. organizohet ne sallon ndenje + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr. eshte shtepi private,...
24/11/2020 16:21

300 Euro - Super Ap 1+1 Tek Zogu Zi Rethi

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
70.00 m2
Kati
8
1.40 Km
nga qendra
Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi Apartmenti 1+1, tek zogu zi ( rrotullimi), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777cmimi 300€ ...
24/11/2020 16:15

30,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 1+1(i Mobiluar)

Ambjenti
1+1 E Mobiluar
Siperfaqa
60.00 m2
Kati
6
2.90 Km
nga qendra
Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar kati 6 30.000 leke (i diskutueshem) astir ...
24/11/2020 15:59

900 Euro - Jepet Me Qera; 2 Kate I Një VilË 3 Kt/

Ambjenti
5+1 E Mobiluar
Siperfaqa
240.00 m2
Kati
2
1.09 Km
nga qendra
Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes Jepet me qera; 2 kate i një vilË 3 kt/ zona: "21 dhjetori",mbrapa hotel mondial--------------------------------☆☆☆☆☆▪︎jepen 2 katet e vilës, kt i 2 dhe 3 banim me sipërfaqe banimi s...
24/11/2020 15:46

300 Euro - Apartament Me Qera 2+1, Bosh , Te Vizion Plus

Ambjenti
2+1 Bosh
Siperfaqa
115.00 m2
Kati
7
1.92 Km
nga qendra
Tirane | Don Bosko Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 115m², te kompleksi vizion plus.organizohet ne sallonin e ndjenjes + kuzhine e perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualee , 1 ballkon.kati 7, pallat i ri me ashens...
24/11/2020 14:38

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim